sobota, 31 lipca

Oznaczenie treści
 

Alexandra Chauran - Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie

(2017)

Alexandra Chauran - Compassion Is the Jey to Everything: Find Your Own Path

Poradniki

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Alexandra Chauran - Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie / Alexandra Chauran - Compassion Is the Jey to Everything: Find Your Own Path

Data premiery

czwartek
30.03.2017
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Poradniki
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Współczucie to klucz do wszystkiego to znakomity, praktyczny i niezwiązany z żadnym wyznaniem poradnik, dzięki któremu można tak przetransformować sposób interakcji z otaczającym nas światem, by wzmocnić relacje z innymi ludźmi, wieść wypełnione pokojem życie, a nawet rozpoznać swój życiowy cel.

W przeciwieństwie do innych książek o tematyce duchowej, które często wiążą się z konkretnym, sztywnym programem, ta publikacja dostarcza nam mnóstwo spostrzeżeń możliwych do zaadoptowania do każdego stylu życia, niezależnie od wyznawania czy światopoglądu. Dzięki ćwiczeniom, medytacjom i innym praktykom przestaniesz osądzać siebie i innych, i zaczniesz czynić świat lepszym miejscem.
dowiedz się, jaką wartość ma praktykowanie hojności, zaufania, pokory, życzliwości i radości,
stwórz osobisty kod etyczny, którym będziesz się kierował w życiu osobistym i społecznym,
wypracuj rozważny styl życia, uwzględniający dobro wszystkich istot, ale nie umniejszający twojego własnego,
zacznij żyć w stanie głębokiego pokoju ze światem,
stań się przykładem współczucia i inspiracją dla innych.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

W jakim terminie ma zadebiutować Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie?

Książka Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie będzie debiutować 30 marca 2017 (data premiery w Polsce). Aby sprawdzić inne daty należy kliknąć w odpowiednią flagę. Domyślnie wyświetlany region można zmienić w ustawieniach konta.

Chcę dostawać najnowsze raporty o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać najświeższe informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na podany adres e-mail zostaną wysłane powiadomienia o zmianach. Informacje o zmianach pojawią się również na stronie "Aktualności".

Jak mogę zarekomendować książkę innym osobom?

Książkę można zarekomendować poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie mogę znaleźć książkę?

Aby sprawdzić cenę książki kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W jakim sklepie można kupić książkę?

Książkę można zakupić tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.

Gdzie sprawdzę najświeższe informacje odnośnie książki?

Najnowsze newsy znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.

Czy można przyporządkować ocenę dla tego produktu?

Aby ocenić książkę trzeba wybrać konkretną wartość w pięciopunktowej skali, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jaką metodą obliczono notę książki?

Premiera książki Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który pisarz pisze tę książkę?

Alexandra Chauran to twórca tej książki. Lista książek stworzonych przez tego pisarza znajduje się utaj.

Które wydawnictwo zamierza wydać tę książkę?

Wydawnictwo Samsara sprawuje pieczę nad wydaniem książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Na waszej stronie przedstawione są przekłamane dane. Gdzie mogę to zgłosić?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik dostępny jest nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Alexandra Chauran - Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie? Kiedy wychodzi Alexandra Chauran - Compassion Is the Jey to Everything: Find Your Own Path?
Data wydania książki zaplanowana została na 30.03.2017. Nowa książka Alexandra Chauran z 2017 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2017 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Alexandra Chauran - Współczucie to klucz do wszystkiego. Jak uzdrowić relacje z innymi, odnaleźć życiowy cel i wieść pełne harmonii życie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 30 marca 2017, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie