wtorek, 29 listopada

Oznaczenie treści
 

Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2

Data premiery

środa
16.06.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Domi­nik staje na gło­wie by prze­ko­nać Lenę do powrotu do domu cioci Teresy. Kamil, który choć nie rozu­mie deter­mi­na­cji przy­ja­ciela, posta­na­wia mu w tym pomóc.

Lena ponow­nie mie­rzy się z prze­szło­ścią, gdy Darek pró­buje siłą zmu­sić ją do powrotu do War­szawy. Na doda­tek zdaje sobie sprawę z tego, że będzie musiała w końcu poroz­ma­wiać z rodzi­cami.

Per­spek­tywa zbli­ża­ją­cego się ślubu Łuka­sza i Patry­cji spę­dza jej sen z powiek, gdyż Kuba może nie wró­cić do kraju na czas.

Dziew­czyna ma wra­że­nie, że błą­dzi po omacku szu­ka­jąc roz­wią­za­nia.

Czy Lena odważy się przy­jąć pomocną dłoń i pozwoli popro­wa­dzić się przez burz­liwy okres

Co się dzieje, kiedy bole­sna prze­szłość dopada czło­wieka? Prze­ko­na­cie się o tym śle­dząc poru­sza­jące losy dziew­czyny, któ­rej prze­zna­cze­nie bez­u­stan­nie rzuca kłody pod nogi. Histo­ria Leny pochło­nie Was bez reszty, wyci­śnie z oczu łzy wzru­sze­nia i sprawi, że długo nie będzie­cie mogli o niej zapo­mnieć. "Kiedy szu­kam" to szczera, nie­po­wta­rzalna i bar­dzo życiowa powieść. Gorąco pole­cam!
Monika Mali­szew­ska, @ma­iti­ri­_bo­oks

Dopiero jak się­gnę­łam po kon­ty­nu­acje losów Leny, zda­łam sobie sprawę jak bar­dzo tęsk­ni­łam za wszyst­kimi boha­te­rami! Alek­san­dra Rak wie, jak wkraść się do serca czy­tel­nika i wywo­łać w nim ogrom emo­cji, które po prze­czy­ta­niu książki buzują w nim jesz­cze długi czas. Uwiel­biam pióro autorki i histo­rie, które two­rzy! A "Kiedy szu­kam" poko­cha­łam już od pierw­szych stron!
Justyna Sku­bis, @ju­stu­s_re­ads

"Kiedy szu­kam" to ide­alna kon­ty­nu­acja losów Leny. Jesz­cze wię­cej emo­cji, trudne wybory i nadzieja na nową miłość. Prze­czy­taj, gwa­ran­tuję, że się nie zawie­dziesz.
Patry­cja Wakuła, @kre­dzia
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2 będzie debiutować?

Książka Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2 będzie debiutowała 16 czerwca 2021 (data wydania w Polsce). Żeby wyświetlić datę z innego regionu należy kliknąć w odpowiednią flagę. Opcja zmiany domyślnie wyświetlanego regionu dostępna jest w ustawieniach konta.

W jaki sposób można śledzić bieżące wiadomości o premierze książki?

Aby otrzymywać najświeższe informacje o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Chcę zasugerować książkę innym osobom. Jak mogę to zrobić?

Książkę polecić można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

W jakiej cenie można dostać książkę?

Cena książki jest do sprawdzenia tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie jest do zamówienia książka Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2?

Książka Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2 jest do kupienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

W którym miejscu przeglądnę najświeższe materiały dotyczące książki?

Świeże wieści można przeglądnąć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Gdzie mogę przyporządkować notę dla tego tytułu?

Żeby tego dokonać należy wskazać należytą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Jak zliczana jest ocena?

Premiera książki Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat tworzy tę książkę?

Aleksandra Rak jest twórcą książki. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.

Który wydawca zamierza wydać tę książkę?

Wydawcą jest Inanna. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Na waszej stronie wypisane są pomylone informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy wypełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". W ramach tej funkcji można zgłosić między innymi aktualizację daty, dodać lub zmienić opis, zamieścić zwiastun oraz trailer, czy też przesłać nową okładkę lub plakat.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2? Kiedy wychodzi Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2?
Data wydania książki zaplanowana została na 16.06.2021. Nowa książka Aleksandra Rak z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 16 czerwca 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie