niedziela, 14 lipca

Oznaczenie treści
 

Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2

Data premiery

środa
16.06.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Domi­nik staje na gło­wie by prze­ko­nać Lenę do powrotu do domu cioci Teresy. Kamil, który choć nie rozu­mie deter­mi­na­cji przy­ja­ciela, posta­na­wia mu w tym pomóc.

Lena ponow­nie mie­rzy się z prze­szło­ścią, gdy Darek pró­buje siłą zmu­sić ją do powrotu do War­szawy. Na doda­tek zdaje sobie sprawę z tego, że będzie musiała w końcu poroz­ma­wiać z rodzi­cami.

Per­spek­tywa zbli­ża­ją­cego się ślubu Łuka­sza i Patry­cji spę­dza jej sen z powiek, gdyż Kuba może nie wró­cić do kraju na czas.

Dziew­czyna ma wra­że­nie, że błą­dzi po omacku szu­ka­jąc roz­wią­za­nia.

Czy Lena odważy się przy­jąć pomocną dłoń i pozwoli popro­wa­dzić się przez burz­liwy okres

Co się dzieje, kiedy bole­sna prze­szłość dopada czło­wieka? Prze­ko­na­cie się o tym śle­dząc poru­sza­jące losy dziew­czyny, któ­rej prze­zna­cze­nie bez­u­stan­nie rzuca kłody pod nogi. Histo­ria Leny pochło­nie Was bez reszty, wyci­śnie z oczu łzy wzru­sze­nia i sprawi, że długo nie będzie­cie mogli o niej zapo­mnieć. "Kiedy szu­kam" to szczera, nie­po­wta­rzalna i bar­dzo życiowa powieść. Gorąco pole­cam!
Monika Mali­szew­ska, @ma­iti­ri­_bo­oks

Dopiero jak się­gnę­łam po kon­ty­nu­acje losów Leny, zda­łam sobie sprawę jak bar­dzo tęsk­ni­łam za wszyst­kimi boha­te­rami! Alek­san­dra Rak wie, jak wkraść się do serca czy­tel­nika i wywo­łać w nim ogrom emo­cji, które po prze­czy­ta­niu książki buzują w nim jesz­cze długi czas. Uwiel­biam pióro autorki i histo­rie, które two­rzy! A "Kiedy szu­kam" poko­cha­łam już od pierw­szych stron!
Justyna Sku­bis, @ju­stu­s_re­ads

"Kiedy szu­kam" to ide­alna kon­ty­nu­acja losów Leny. Jesz­cze wię­cej emo­cji, trudne wybory i nadzieja na nową miłość. Prze­czy­taj, gwa­ran­tuję, że się nie zawie­dziesz.
Patry­cja Wakuła, @kre­dzia
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy ma być premiera książki Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2?

Książka wydana zostanie 16 czerwca 2021 (premiera w Polsce). Wyświetlaną datę można zmienić kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

W jaki sposób mogę obserwować komunikaty o premierze?

Aby otrzymywać raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".

Czy jest możliwość zarekomendowania książki innym osobom?

O książce można napisać innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile trzeba odłożyć na książkę?

Aby sprawdzić jaka jest cena książki Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2 kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W którym sklepie można zamówić książkę?

Książka jest do dostania tutaj. Produkt można znaleźć w sklepach znajdujących się w zakładce "Gdzie kupić?".

Jakie są najnowsze doniesienia dotyczące książki?

W celu przeglądnięcia najświeższych materiałów należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę przypisać ocenę dla tego tytułu?

Żeby tego dokonać należy wybrać właściwą ocenę w pięciopunktowej skali, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą oddać swój głos.

Na jakiej podstawie przeliczona została ocena książki?

Premiera książki Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

Twórcą książki jest Aleksandra Rak. Aby zobaczyć listę książek napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Który wydawca jest odpowiedzialny za wydanie tej książki?

Wydawnictwo Inanna czuwa nad wydaniem książki. Żeby sprawdzić listę książek tego wydawcy należy przenieść się do zakładki "Informacje" i kliknąć w jego nazwę lub kliknąć utaj.

Dostrzegłem na stronie niepoprawne dane. W jaki sposób można je skorygować?

Aby tego dokonać należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2? Kiedy wychodzi Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2?
Data wydania książki zaplanowana została na 16.06.2021. Nowa książka Aleksandra Rak z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Aleksandra Rak - Kiedy szukam. Poprowadź mnie. Tom 2 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 16 czerwca 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie