niedziela, 24 września

Oznaczenie treści
 

Aleksandra Przegalińska - AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu

(2023)
Biznes

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Aleksandra Przegalińska - AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu

Data premiery

piątek
08.09.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Biznes i Marketing
Ranking:
508   1313

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jak AI zmienia biznes i jego otoczenieDowiedz się, jak wygląda obecnie wykorzystanie uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji w zarządzaniu strategicznym, a także adaptacja tych oraz innych pojawiających się technologii przez organizacje biznesowe. Poznaj społeczną percepcję tych procesów.W dziewięciu skondensowanych i przystępnie napisanych rozdziałach znajdziesz znakomite i krytyczne wprowadzenie do zagadnienia wykorzystania AI w biznesie. Nie jest to ani spojrzenie przez różowe okulary, ani ostrzeżenie przed apokalipsą. Podejście autorów dobrze wyraża tytuł jednego z rozdziałów: „AI jest tutaj. Co teraz?”.Omawiają potencjalne zyski i czynniki ryzyka związane z AI, opisują, jak firmy mogą kreować wartości dzięki AI, szukają możliwych przyszłych zagrożeń wynikających z nieodpowiedniego jej wykorzystywania oraz czekających nas wyzwań, a na końcu zastanawiają się nad możliwymi strategiami AI. Piszą też o tym, jaki udział miała sztuczna inteligencja w zbieraniu materiałów do książki i w jej powstawaniu. To pierwsza, a na pewno jedna z pierwszych książek polskich autorów o tym, jak AI zmienia biznes i jego otoczenie. Spójrz na potencjalną przyszłość sztucznej inteligencji przez pryzmat współpracy, dostępności, otwartości i demokratyzacji.Podsumowanie wygenerowane przez mechanizm „TL;DR’ stworzony przez OpenAI:

Sztuczna inteligencja z pewnością pozostanie z nami i będzie coraz bardziej powszechna w naszym życiu. Ważne jest, aby być realistą w kwestii jej potencjału i ograniczeń. Jak w przypadku każdej nowej technologii, nadejdzie okres dostosowania, podczas którego będziemy uczyć się, jak skutecznie z niej korzystać.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy odbędzie się premiera książki AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu?

Książka będzie debiutowała 8 września 2023 (data wydania w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Dodatkowe ustawienia regionalne dostępne są w zakładce "Moje konto".

Chcę otrzymywać najświeższe informacje o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby otrzymywać bieżące doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Wszystkie zmiany zostaną opublikowane na stronie "Aktualności", a powiadomienie będzie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę zarekomendować książkę znajomym. W jaki sposób mogę to uczynić?

O książce można powiedzieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile mogę zamówić książkę?

W celu dowiedzenia się ile należy wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Gdzie kupię książkę AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu?

Książka AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu jest do znalezienia tutaj. Więcej sprzedawców znajduje się na liście "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę przeglądnąć świeże raporty dotyczące książki AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu?

W celu poczytania najświeższych wieści należy skorzystać z kolumny "Newsy" znajdującej się z prawej strony.

Gdzie mogę zaproponować notę dla tej książki?

Aby to zrobić trzeba wyznaczyć należytą ocenę od 1 do 5, a następnie potwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Jakim sposobem obliczono ocenę książki?

Premiera książki AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto jest odpowiedzialny za tę książkę?

Aleksandra Przegalińska jest autorem książki AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy pozostałych książek od tego autora. Z funkcji tej można również skorzystać przechodząc do pola "Informacje" i klikając w nazwisko pisarza.

Jakie wydawnictwo pracuje nad wydaniem tej książki?

Wydawcą jest firma MT Biznes. Lista innych książek tego wydawcy dostępna jest utaj.

Na tej stronie wypisane są przeinaczone dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Poprawkę można zgłosić klikając tutaj. Funkcja ta pozwala na zgłoszenie uaktualnienia informacji takich jak data wydania czy modyfikacja opisu, a także umożliwia dodanie nowych zwiastunów, trailerów, okładek lub plakatów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Aleksandra Przegalińska - AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu? Kiedy wychodzi Aleksandra Przegalińska - AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu?
Data wydania książki zaplanowana została na 08.09.2023. Nowa książka Aleksandra Przegalińska z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Aleksandra Przegalińska - AI w strategii: rewolucja sztucznej inteligencji w zarządzaniu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 8 września 2023, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie