piątek, 25 września

Oznaczenie treści
 

Aleksandra Polak - Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama

(2018)
Młodzież

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Aleksandra Polak - Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama

Data premiery

środa
18.04.2018
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Dla młodzieży
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

"Perłowa dama"wciągnie cię w świat gwiazd i demonów, cyrkowych sztuczek i miłości.
Magiczny cyrk powraca. Ciemność znów atakuje. Takiego obrotu wydarzeń nikt się nie spodziewał!
Alicja walczy o przetrwanie w mrocznych podziemiach Hadesu, gdzie brat Hadriana, Tristan, staje się jej jedynym sprzymierzeńcem. Gdy dziewczyna w końcu ucieka, okazuje się to początkiem niebezpiecznych przygód. W nadziei na złamanie klątwy ciążącej nad braćmi, Circus Lumos wyruszają w daleką drogę i odkrywają sekrety potężnych magów. Pomiędzy Alicją i Tristanem nawiązuje się nić sympatii i życie dziewczyny kolejny raz przewróci się do góry nogami.
Jak potoczą się dalej losy cyrku? Co wydarzy się między Alicją a Tristanem? Kim jest tytułowa Perłowa Dama? Sięgnij po książkę i wyrusz w podróż z cyrkową trupą świateł i cieni.
Czytelnicy o pierwszym tomie Circus Lumos:
"Czytanie Króla Kier zaczęłam z wielkim sentymentem, ponieważ Alicja do bólu przypominała mnie ze szkolnych lat. Następnie wkroczyła magia wraz z klimatyczną aurą nieziemskiego cyrku i wtedy... ta książka porwała mnie do reszty!"
Maja Kłodawska, Maja K.
"Lektura obowiązkowa dla miłośników Darów Anioła, Cyrku Nocy oraz... Mean Girls. Król Kier to nowa przygoda, tajemnicza magia, historia doprawiona nastoletnim życiem i miłością nie z tej ziemi! Nie mogę się doczekać następnego tomu. "
Paweł Dębowski, P42
"Połączenie magii i romansu, skąpane w niesamowitym klimacie cyrku, potrafi przyprawić o szybsze bicie serca. Wejdź i zatrać się w Circus Lumos. "
Zuzanna Burkowska, Kulturalna Szafa



Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama ma być dostępna?

Książka Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama będzie udostępniona 18 kwietnia 2018 (premiera w Polsce). W celu sprawdzenia daty z innego regionu należy wybrać odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę dostawać aktualne informacje o zmianach dotyczących książki. Jak tego dokonać?

Aby śledzić aktualne raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

Czy istnieje możliwość zarekomendowania książki znajomym?

Premierę można zarekomendować znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile trzeba wydać na książkę?

W celu dowiedzenia się ile należy zarezerwować na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama. Gdzie jest dostępny do zakupu ten produkt?

Książka Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama jest do dostania tutaj. Lista sklepów sprzedających ten produkt umieszczona jest na liście "Gdzie kupić?".

Na jakiej stronie mogę zobaczyć nowe materiały odnośnie książki Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama?

Aby sprawdzić nowe wiadomości należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Chcę ocenić ten produkt. Jak to zrobić?

Aby to zrobić należy wyznaczyć ocenę w skali od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

W jaki sposób wyliczana jest ocena?

Premiera książki Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który literat odpowiedzialny jest za tę książkę?

Aleksandra Polak jest autorem książki Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama. Listę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj.

Jakie wydawnictwo ma w planach wydanie tej książki?

Wydawcą książki jest firma Czwarta strona. Listę książek wydanych przez to wydawnictwo można znaleźć utaj.

Na waszej stronie napisane są nieprecyzyjne informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Aby to zrobić należy uzupełnić formularz "zgłoś poprawkę", do którego odnośnik umieszczony jest nad polem "Informacje". Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Aleksandra Polak - Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama? Kiedy wychodzi Aleksandra Polak - Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama?
Data wydania książki zaplanowana została na 18.04.2018. Nowa książka Aleksandra Polak z 2018 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Aleksandra Polak - Circus Lumos. Tom 2. Perłowa dama data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 kwietnia 2018, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie