czwartek, 23 września

Oznaczenie treści
 

Agnieszka Graff, Elżbieta Korolczuk - Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu

(2021)
Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Agnieszka Graff, Elżbieta Korolczuk - Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu

Data premiery

środa
10.11.2021
47 dni, 14 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
1468   3076

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]

Gender jest dziś w samym centrum konfliktu politycznego, którego stawką jest przyszłość demokracji. Rosnące wpływy środowisk ultrakonserwatywnych wyprowadziły kobiety i osoby LGBTQ+ na ulice. Agnieszka Graff i Elżbieta Korolczuk, analizują wzrost znaczenia ruchów antygenderowych oraz ich powiązania z populistyczną prawicą. Przyglądając się masowym mobilizacjom feministycznym w Polsce i na świecie, autorki dowodzą, że skuteczną odpowiedzią ruchów progresywnych na wojnę z gender jest populizm feministyczny – intersekcjonalny, oddolny, wchodzący w sojusze z innymi grupami marginalizowanymi.
Obowiązkowa lektura dla wszystkich osób, które chcą zrozumieć, jak skutecznie stawić opór prawicowej hegemonii.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy będzie udostępniona książka Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu?

Książka Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu zostanie wydana 10 listopada 2021 (data premiery w Polsce). Żeby zobaczyć inne daty należy wybrać odpowiednią flagę. W ustawieniach konta można zmienić domyślnie wyświetlany region dla premier z różnych kategorii.

W jaki sposób można obserwować aktualne raporty o premierze książki?

Aby dostawać bieżące komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach wysłane zostaną we wiadomości e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Chcę powiadomić o książce inne osoby. W jaki sposób mogę to uczynić?

O książce można napisać innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Za ile kupię książkę?

Cenę książki Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu można sprawdzić na Ceneo lub Skąpiec.

Chcę zamówić książkę Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu. W którym miejscu mogę dostać ten produkt?

Książka Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu jest do kupienia tutaj. Sklepy, które sprzedają ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?" umieszczonym po prawej stronie.

Na jakiej stronie mogę poczytać najświeższe informacje dotyczące książki?

Najświeższe informacje można sprawdzić w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Chcę wystawić ocenę. W jaki sposób mogę tego dokonać?

Żeby ocenić książkę trzeba nadać właściwą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie zatwierdzić wybór kliknięciem. Opcja ta dostępna jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

Na jakiej podstawie zliczona została ocena?

Premiera książki Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

Agnieszka Graff, Elżbieta Korolczuk to osoba odpowiedzialna za stworzenie książki. Żeby poznać inne utwory od tego autora należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".

Jaka firma jest wydawcą tej książki?

Książka została wydana przez firmę Krytyki Politycznej. Lista innych książek tego wydawcy dostępna jest utaj.

Dostrzegłem na waszej stronie nieścisłe informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Korektę można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" umieszczonej nad polem "Informacje". Poprawić można nieprawidłowe daty, opisy, okładki oraz dodać nowe trailery.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Agnieszka Graff, Elżbieta Korolczuk - Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu? Kiedy wychodzi Agnieszka Graff, Elżbieta Korolczuk - Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.11.2021. Nowa książka Agnieszka Graff, Elżbieta Korolczuk z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Agnieszka Graff, Elżbieta Korolczuk - Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 listopada 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie