wtorek, 5 grudnia

Oznaczenie treści
 

Aga Sotor - Eleonora

(2023)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:


Aga Sotor - Eleonora

Data premiery

środa
11.10.2023
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Autor:
Ranking:
618   1097

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Wysokowrażliwa Eleonora nie potrafi odnaleźć się w życiu toczącym się poza uczelnianymi murami. Chciałaby tłumaczyć literaturę i żyć na własnych zasadach, których nie aprobuje jej rodzina.Jesienne wypadki sprawiają, że po raz pierwszy sprzeciwia się planom apodyktycznej matki i ucieka z miasta, by uratować ukochaną babcię przed ośrodkiem opieki. Ale czy pobyt na wsi okaże się tak spokojny i sielski jak w powieściach jej ulubionej Jane Austen? Eleonorę czekają zawodowe wyzwania, a także sercowe rozterki, gdy niespodziewanie na jej drodze stanie przystojny bibliotekarz, który potrzebuje jej pomocy.

Jaki wpływ na losy Eli będzie miał lokalny teatr amatorski? Jaką rolę odegra Eleonora w życiu tej małej społeczności? Ta pełna jesiennego ciepła powieść obyczajowa o poszukiwaniu swojego miejsca na świecie, sprawdzi się idealnie jako lektura na październikowy wieczór pod kocem, do pary z kubkiem gorącej herbaty z sokiem malinowym.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Tworzenie nowej recenzji


Ocena:

Zalety:
Wady:

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Aga Sotor - Eleonora? Kiedy wychodzi Aga Sotor - Eleonora?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.10.2023. Nowa książka Aga Sotor z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Aga Sotor - Eleonora data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 października 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie