czwartek, 30 marca

Oznaczenie treści
 

Aga Kalicka - Efesto. Mano d'onore. Tom 1

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Aga Kalicka - Efesto. Mano d'onore. Tom 1

Data premiery

środa
19.05.2021
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Gdy Efe­sto po raz pierw­szy poło­żył dłoń na jej policzku, nie wie­dział, że dziew­czyna gorąca jak wul­kan i rów­nie nie­prze­wi­dy­walna, co on, będzie nale­żeć do niego.

Etna z całych sił i wszel­kimi moż­li­wymi spo­so­bami pró­buje odna­leźć się w bru­tal­nym świe­cie. W jej żyłach nie pły­nie lawa, lecz odwaga, a trzy­mane na dłoni serce nie należy do niej.

Efe­sto podąża ścieżką wybru­ko­waną zasa­dami orga­ni­za­cji. Kocha lub nie­na­wi­dzi - nie ma nic pośrodku. W śro­do­wi­sku uzna­wany jest za bez­względ­nego mani­pu­lanta, który zrobi wszystko, by uzy­skać to, czego pra­gnie.

Efe­sto nie ma serca. To Etna trzyma je w gar­ści. Zagro­ził, że jeśli je upu­ści, zdep­cze lub poda innym na tacy, zabije ją. A on zawsze dotrzy­muje obiet­nic.

Czy rze­czy­wi­stość, w któ­rej nie można pozwo­lić sobie na sła­bość, sta­nie na prze­szko­dzie ich wspól­nej przy­szło­ści? Utrata tego, co kocha się naj­bar­dziej, może oka­zać się cio­sem, po któ­rym nie będzie można się już podnie­ść...

Ta książka to kom­plet­nie nie­prze­wi­dy­walna, sza­lona podróż do świata, w któ­rym rzą­dzą zasady i honor. Zar­wie­cie noc, żeby dowie­dzieć się, jak poto­czą się losy wybu­cho­wej pary, jaką sta­no­wią Etna i Efe­sto. Gorąco pole­cam!
Ludka Skrzy­dlew­ska, autorka powie­ści Król grze­chu

Gorąca, nie­prze­wi­dy­walna powieść z pazu­rem! Aga Kalicka stwo­rzyła świetną histo­rię ide­alną dla fanek nie­grzecz­nych ksią­żek! Gorąco pole­cam!
Ewe­lina Nawara, wspó­łau­torka serii Kings Of Sin oraz powie­ści Nie­osią­galny

Aga Kalicka poka­zuje, że nie boi się wyjść przed sze­reg i poka­zać pazur. Gorąco pole­cam miło­śni­kom moc­nej kobie­cej lite­ra­tury, bo "Efe­sto" to, coś, po czym zechce­cie wię­cej.
Mał­go­rzata Fal­kow­ska, autorka powie­ści dla kobiet
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Na kiedy ogłoszono premierę książki Efesto. Mano d'onore. Tom 1?

Książka ma ukazać się 19 maja 2021 (premiera w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu. Domyślny region można zmienić w w ustawieniach konta.

W jaki sposób można obserwować aktualne wieści o premierze książki?

Aby otrzymywać najświeższe doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Na stronie "Aktualności" zostaną opublikowane zmiany, które zaszły w obserwowanych premierach, a powiadomienie zostanie wysłane we wiadomości e-mail.

Chcę powiedzieć o książce innym osobom. W jaki sposób mogę to uczynić?

Tytuł zasugerować znajomym można poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej sekcji strony.

W jakiej cenie mogę nabyć książkę?

Żeby zobaczyć ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.

Chcę kupić książkę Efesto. Mano d'onore. Tom 1. W którym miejscu mogę zamówić ten tytuł?

Książka Efesto. Mano d'onore. Tom 1 jest do zamówienia tutaj. Wszystkie sklepy sprzedające ten produkt znajdują się w polu "Gdzie kupić?".

Gdzie mogę przeczytać świeże newsy odnośnie książki Efesto. Mano d'onore. Tom 1?

Najświeższe materiały można zobaczyć w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.

Czy można wystawić notę dla tej książki?

Żeby tego dokonać trzeba zaznaczyć właściwą ocenę w skali 1-5, a następnie zapieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.

Jak skalkulowana została ocena?

Premiera książki Efesto. Mano d'onore. Tom 1 nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który nowelista stworzył tę książkę?

Twórcą książki jest Aga Kalicka. Aby zobaczyć listę książek napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Która firma pilnuje wydania tej książki?

Książka została wydana przez Inanna. Lista innych książek tego wydawcy dostępna jest utaj.

Na tej stronie wypisane są nieścisłe dane. Gdzie mogę zgłosić poprawkę?

Żeby zgłosić korektę należy wypełnić formularz znajdujący się tutaj. Zgłaszać można błędne daty premiery, opisy, okładki lub plakaty oraz zwiastuny.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Aga Kalicka - Efesto. Mano d'onore. Tom 1? Kiedy wychodzi Aga Kalicka - Efesto. Mano d'onore. Tom 1?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.05.2021. Nowa książka Aga Kalicka z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Aga Kalicka - Efesto. Mano d'onore. Tom 1 data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 maja 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie