niedziela, 5 grudnia

Oznaczenie treści
 

Adam Freeman - ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie

(2021)
IT

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Adam Freeman - ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie

Data premiery

wtorek
14.12.2021
8 dni, 9 godzin
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Informatyka
Ranking:
1484   2841

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

ASP. NET Core jest doskonałym narzędziem dla profesjonalnych programistów. Zapewnia kompletne środowisko wyposażone w bogaty zestaw funkcjonalności, pozwalające wykorzystywać najnowsze technologie w tworzonych aplikacjach. Kolejna wersja tej lubianej platformy, ASP. NET Core 3, imponuje potencjałem i wspaniałymi możliwościami. Przed rozpoczęciem tworzenia aplikacji jednak warto się zapoznać z nowymi elementami ASP. NET Core 3, by się dowiedzieć, jakie zaawansowane techniki oferuje i jakie korzyści można dzięki nim osiągnąć.
Ta książka jest gruntownie uaktualnionym przewodnikiem po ASP. NET Core 3, przeznaczonym dla profesjonalnych programistów, którzy chcą w swoich projektach wykorzystać w pełni potencjał technologii Microsoftu. Wydanie zawiera kompletne i praktyczne omówienie ASP. NET Core 3. Znalazły się tu przydatne wskazówki dotyczące narzędzi potrzebnych podczas tworzenia nowoczesnych, skalowalnych aplikacji internetowych. Nowe funkcje - takie jak MVC 3, strony Razor, serwer Blazor i technologia Blazor WebAssembly - zostały dokładnie omówione i zaprezentowane na przykładach. Poruszono tutaj również takie tematy jak komponenty oprogramowania pośredniczącego, wbudowane usługi czy dołączanie modelu w żądaniu, a także zaprezentowano wiele bardziej zaawansowanych zagadnień, jak routing punktów końcowych i mechanizm wstrzykiwania zależności.
W książce między innymi:
solidne podstawy platformy ASP. NET Core
korzystanie z funkcji wbudowanych w ASP. NET Core 3
używanie szablonów
usługi sieciowe typu RESTful, aplikacje internetowe i aplikacje działające po stronie klienta
stosowanie modeli programistycznych
ASP. NET Core 3: od teraz napiszesz każdą aplikację!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy debiutować będzie książka ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie?

Książka ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie debiutować będzie 14 grudnia 2021 (premiera w Polsce). Aby zobaczyć daty z innych regionów należy kliknąć w odpowiednią flagę. Wyświetlanie domyślnego regionu można skonfigurować korzystając z opcji "Ustawienia serwisu" dostępnej pod zakładką "Moje konto".

Chcę otrzymywać na bieżąco aktualne raporty dotyczące książki. W jaki sposób tego dokonać?

Aby dostawać doniesienia o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".

W jaki sposób mogę zarekomendować książkę znajomym?

O książce można napisać znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te dostępne są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile należy odłożyć na książkę?

Żeby zobaczyć ile kosztuje książka kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

Chcę nabyć książkę ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie. W którym sklepie mogę znaleźć ten produkt?

Książka ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie jest do zamówienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.

Gdzie mogę przeglądnąć świeże komunikaty odnośnie książki ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie?

Najświeższe komunikaty znajdują się w kolumnie "Newsy", która umieszczona jest z prawej strony.

W którym miejscu można wystawić ocenę dla tej książki?

Aby ocenić książkę należy wskazać konkretną wartość od 1 do 5, a następnie zaznaczyć wybór kliknięciem. Żeby oddać głos trzeba posiadać konto w serwisie.

Jaką metodą obliczono ocenę książki?

Premiera książki ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Kto pisze tę książkę?

Adam Freeman jest twórcą książki ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie. Aby zobaczyć listę książek napisanych przez tego autora kliknij w jego nazwisko w polu "Informacje" lub kliknij utaj.

Który wydawca odpowiada za wydanie tej książki?

Wydawnictwo Helion dogląda wydania książki. Inne książki wydane przez to wydawnictwo można znaleźć utaj albo kliknąć w jego nazwę zamieszczoną w zakładce "Informacje".

Zauważyłem na stronie przekłamane informacje. W jaki sposób można je skorygować?

Problem ten można zgłosić korzystając z opcji "zgłoś poprawkę" znajdującej się nad polem "Informacje". Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Adam Freeman - ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie? Kiedy wychodzi Adam Freeman - ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie?
Data wydania książki zaplanowana została na 14.12.2021. Nowa książka Adam Freeman z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Adam Freeman - ASP.NET Core 3. Zaawansowane programowanie data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 14 grudnia 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie