piątek, 18 sierpnia

Oznaczenie treści
 

Ada Bi - Życie...

(2012)
Inne

Obserwuj premierę
Poleć znajomemu
Oceń:

Oceń:


Ada Bi - Życie...

Data premiery

czwartek
12.04.2012
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Inne
Autor:
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

„Życie” – pierwszy tomik rozpoczynający: „Przebudzenie”, „Śmierć”, „Refleksja”, „Myśl...”; cykl życiowych sentencji, o których wszyscy wiedzą, lecz nieliczni je dostrzegają i chcą o tym rozmawiać. Proste słowa, głęboka treść, przyjemna lekturapobudzająca do zastanowienia się nad istotą problemu współczesnego człowieka. To wnioski, spostrzeżenia, pytania i sugestie, czy faktycznie nie możemy już nic zmienić, ulepszyć i zrobić. A może... zwyczajnie nie wiemy, od czego zacząć? Jeżeli sądzisz, że znasz życie… to spróbuj zmierzyć się z „historią człowieka”.Ada BiKomentarze (4)

Zdjęcie
~Tes
2014-04-28 15:24

To co piszę nie jest związane z Twoją poezją lecz z prozą życia,która uczyniłaś lepszym. Dziękuję bardzo za każdy przejaw serdeczności i bezinteresownej dobroci kierowany bezustannie do Janka i mojej rodziny. Cieszę sie że spotkał na swojej drodze dwie niezwykłe i ciepłe osoby - Adę i Anetę. Kiedy ma się do czynienia z takimi ludźmi wtedy wzrasta wiara w człowieka. Mam nadzieję że los Wam to wynagrodzi bo dobro zawsze powraca. Życie pisze niezwykłe scenariusze a każde spotkanie Janka z Wami jest niezwykłe.Życzę powodzenia od losu i bezustannej opieki od Pana / Szefa z Góry/ jak Ty to mówisz.

 

Zdjęcie
~Ada Bi
2014-04-29 19:39
~Ada Bi do Tes:

"Jak niewiele potrzeba, aby uszczęśliwić drugiego człowieka, lecz czy człowiek jest w stanie to zauważyć...?" Tes, nic się nie dzieje bez przyczyny; widocznie Szef celowo połączył nasze drogi; jest w tym pewna logika - wspólnymi siłami można dużo zdziałać i przetrwać ciężkie chwile; wystarczy chcieć i wierzyć, że jest Nas o wiele więcej, nie tylko nasze rodziny.

 

Zdjęcie
~Tes
2014-04-28 11:08

Przeczytałam również Twoje opowiadanie. Brutalna i smutna rzeczywistość perfekcyjnie połączona z cudownymi marzeniami i bujaniem w obłokach oraz nadzieją,która nie umiera aby w ostatecznym rozrachunku nastapiło zwycięstwo dobra nad złem.Bardzo dziękuję za to bo każdy może odnaleźć w twoich bohaterach cząstkę siebie.Któż z nas nie marzy i nie tęskni za kimś lub za czymś. Ale to tak trudno ująć w słowa dlatego skrywamy to na dnie naszego serca i nic nie mówimy aby inni nas nie wyśmiali i nie skrzywdzili.Brak zrozumienia też potrafi boleć. Kiedy więc zwycięża dobro jakie to pokrzepiające. Tylko czemu to takie trudne jak nic nie kosztuje. Może akurat zmusisz tych co to czytają do chwili zadumy i przemyślenia. Sięgajmy więc do Twojej twórczości a świat wyda się piękniejszy.

 

Zdjęcie
~Tes
2014-02-13 07:00

Jak Ty to zrobiłaś idealna harmonia dwóch jakże różnych cech wielkość i skromność to wydaje się niemożliwe a jednak. Przyznaję że nie spotkałam takiego człowieka. Mam nadzieję że Przebudzenie nastąpi i świat o Tobie usłyszy, szczerze życzę i trzymam kciuki. Zasługujesz na uznanie.

 

Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Ada Bi - Życie...? Kiedy wychodzi Ada Bi - Życie...?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.04.2012. Nowa książka Ada Bi z 2012 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2012 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Ada Bi - Życie... data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 kwietnia 2012, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie