wtorek, 18 stycznia

Oznaczenie treści
 

Żaneta Gotowalska - Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad

(2021)
Biografie

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Biografie
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2022-01-12
Ocena: 5/5

Happysad

Happysad – tych chłopaków nie trzeba nikomu przedstawiać🔥. „Muzyczne dinozaury”, rockowy zespół ze Skarżyska- Kamiennej – z okazji swoich 20. urodzin za sprawą dziennikarki Żanety Gotowalskiej w książce „Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad” opowiada swoją niezwykle ciekawą, pełną cieni i blasków historię.

Dostajemy tu zbiór opowieści, jak od grania w garażu, w opuszczonym domu, wiele i niewiele trzeba, by występować na wielkich scenach i mieć ogromne grono fanów. Autorka rozmawiając z członkami zespołu, współpracownikami i fanami pokazuje, jak od lokalnej minigwiazdy, muzyczna przygoda kilku chłopaków zamieniła się w sens ich życia. Odkrywamy ich ludzką twarz, poznajemy kulisty powstawania piosenek oraz prywatne perypetie, które ukształtowały ich jako ludzi, artystów. Jest tu też mnóstwo zdjęć.

Na przestrzeni lat, zespół przeszedł wiele etapów, od młodzieńczego po całkiem dojrzały. Jego członkowie szukali swojej własnej tożsamości na wielu polach. Były wielkie dramy, małe i duże kryzysy, rozstania i rozwody, porody, spektakularne wzloty i bolesne upadki. Życie..

„Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad” to parę słów o tym jaki kilku fajnych gości wzięło życie na klatę i tak to trwa i trwa i oby jak najdłużej.

Piękne teksty, słodko-gorzkie myśli, które wracają jak bumerang, zapadająca w ucho muzyka – Happysad. Tak trzymać!

Książka „Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad” to interesująca przygoda zarówno dla fanów zespołu jak i dla ciekawskich, których interesują takie historie.

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Żaneta Gotowalska - Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad? Kiedy wychodzi Żaneta Gotowalska - Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad?
Data wydania książki zaplanowana została na 13.10.2021. Nowa książka Żaneta Gotowalska z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Żaneta Gotowalska - Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 13 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie