wtorek, 25 stycznia

Oznaczenie treści
 

Sandra Cicha - Zakręt

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2021-10-17
Ocena: 4/5

Zakręt

Joanna Grabowska to dojrzała kobieta przed czterdziestką. Ma męża, tróję dzieci i dom z ogródkiem. „Matka Polka”, ale też „kobieta pracująca”. Jej życie rodzinne to jej priorytet. Choć jak w każdej rodzinie zdarzają się lepsze i gorsze chwile.. Stabilna i ciekawa praca jest jej odskocznią, kompletnie inną niż jej domowa – rzeczywistością pełną wyzwań. Od kilku lat Joanna jest kuratorem rodzinnym. Wie co to przemoc w rodzinie, bieda, życiowa nieporadność. Kobieta lubi swoją pracę, a osiągane na tym polu sukcesy dają jej ogromną satysfakcję i wiarę, że jej praca jest misją.

Działania o charakterze wychowawczo-resocjalizacyjnym, diagnostycznym, profilaktycznym i kontrolnym, to nie jest bułka z masłem. Bez przeszkód można stać się ofiara agresji i frustracji niezadowolonych dozorowanych.

Wiadomo, praca z trudnym klientem jest jednym z czynników sprzyjającym wypaleniu zawodowemu. Dlatego dla pracowników tej branży organizowane są szkolenia.

Podczas jednego z takich szkoleń Joanna poznaje kolegę po fachu… Pawła, który robi na niej niezwykłe wrażenie.

Z tym wydarzeniem niby bez znaczenia, zbiega się szereg innych: wściekły podopieczny próbuje zaatakować Joannę w pracy , ktoś zarysowuje jej auto, kobieta na ganku swojego domu znajduje martwego ptaka. W okolicy dochodzi też do serii zagadkowych zabójstw… Do tego wszystkiego pojawiają się problemy rodzinne i wszystko wskazuje na to, że mąż Joanny ma romans…

Kobieta zaczytana sobie uświadamiać, że nie wszystkie z tych zdarzeń są przypadkowe. Ma poczucie, że ktoś ją obserwuje i tylko czeka na właściwy moment, by zrobić jej krzywdę.

Kto prześladuje Joannę Grabowską?

Czy nowo poznany mężczyzna wywróci życie Joanny do góry nogami?

„Zakręt” to debiut literacki, to lekka, zwiewna, kobieca powieść obyczajowa z delikatnym wątkiem sensacyjnym i romansem w tle. Niezobowiązująca i nieprzesłodzona książka o miłości, przyjaźni, o emocjach i nadziei. O ludziach na życiowym zakręcie i ich drodze do szczęścia.

Polecam💙.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sandra Cicha - Zakręt? Kiedy wychodzi Sandra Cicha - Zakręt?
Data wydania książki zaplanowana została na 20.10.2021. Nowa książka Sandra Cicha z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sandra Cicha - Zakręt data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 20 października 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie