Lucinda Riley - Siedem sióstr. Tom 2. Siostra burzy(2017) | Audiobook |
Druga część bestsellerowego cyklu "Siedem Sióstr" – nastrojowej, pełnej magii sagi rodzinnej.
Poznaj historię Siedmiu Sióstr w brawurowym wykonaniu najlepszych polskich lektorek – teraz także na płytach CD, w eleganckim opakowaniu!
Ally D'Aplièse długo będzie sobie wyrzucać to, że kiedy ojciec umierał, spędzała upojne chwile z ukochanym. Intryguje ją wprawdzie zagadka związana z jej pochodzeniem, ale na razie musi się skupić na regatach żeglarskich, na których wystartuje u boku swojego partnera.
W najczarniejszej godzinie podąży jednak za wskazówkami Pa Salta i pozna historię fascynującej kobiety, która żyła przed ponad wiekiem. Historię Anny Landvik, dziewczyny z norweskiej wsi, mającej niebiański głos, który znali tylko ludzie z miejscowego kościoła i... krowy na pastwisku. Dopóki nie odkrył jej "łowca talentów" i nie zabrał do Christianii – dzisiejszego Oslo – by zaśpiewała na premierze "Peer Gynta" z muzyką Edwarda Griega. Im więcej Ally dowiaduje się o Annie, tym bardziej desperacko pragnie odkryć własne korzenie. Zwłaszcza że ma ku temu nowy powód...
O cyklu "Siedem Sióstr"
Sześć sióstr adoptowanych przez tajemniczego Pa Salta dorastało razem w bajecznej posiadłości Atlantis na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Każdej z nich nadano imię jednej z mitycznych Plejad. Ułożyły sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu sprowadza je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił im listy i wskazówki, mające pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.
Wszystkie należące do serii powieści zaczynają się w tym samym momencie, dlatego można je czytać – i słuchać ich – w dowolnej kolejności.
Tym razem w rolach głównych usłyszymy: Aleksandrę Zawadzką, Annę Kerth i Joannę Derengowską.
"Nie ma drugiej tak czarującej, tak utalentowanej i tak niezwykłej pisarki jak Lucinda Riley. Jej książki nigdy nie są puste, przelukrowane ani powtarzalne. Często mam wrażenie, że autorka napisała coś specjalnie dla mnie; jakby jej proza była odpowiedzią na problemy, które noszę w sercu. "
Anna Stasiuk, Dla Lejdis
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Książka ma pojawić się 18 maja 2022 (data premiery w Polsce).
Aby śledzić komunikaty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Powiadomienia o zmianach zostaną wysłane na e-mail oraz pojawią się na stronie "Aktualności".
Książkę można polecić znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości e-mail. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Żeby sprawdzić ile należy zapłacić za książkę kliknij tutaj: Skąpiec lub Ceneo.
Siedem sióstr. Tom 2. Siostra burzy jest do kupienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
Bieżące raporty można przeczytać w zakładce "Newsy" znajdującej się w kolumnie po prawej stronie.
Żeby ocenić książkę należy zaznaczyć należytą wartość od 1 do 5, a następnie przypieczętować wybór kliknięciem. Jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu mogą zagłosować.
Premiera książki Siedem sióstr. Tom 2. Siostra burzy nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Twórcą jest Lucinda Riley. W celu wyświetlenia listy książek tego autora przejdź do pola "Informacje" i kliknij w jego nazwisko albo kliknij utaj.
Książka ma być wydana przez firmę Albatros. Żeby zobaczyć jakie inne książki zostały wydane przez tę firmę należy kliknąć w en odnośnik albo udać się do pola "Informacje" i kliknąć w nazwę wydawnictwa.
Żeby zgłosić błąd należy wypełnić formularz umieszczony tutaj. Zgłosić można niepoprawne daty wydania, opisy, zwiastuny oraz obrazki.
Komentarze