poniedziałek, 15 lipca

Oznaczenie treści
 

Izabela Janiszewska - Noc kłamstw

(2024)
Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
23   62

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2024-07-01
Ocena: 5/5

Thriller kryminalny

„Ludzie skrzywdzeni potrafią być bardzo niebezpieczni”.

Anna i Mikołaj od kilku lat są małżeństwem. Mają piękny dom i gromadkę dzieci. Ona jest znaną pisarką. On prowadzi modną kawiarnią. Są piękni, młodzi – jak z obrazka. Wydaje się, że są szczęśliwi, beztroscy, spełnieni..

Pewnej październikowej nocy na tym kolorowym, sielskim anielskim obrazku pojawia się jednak głęboka rysa, która wraz z upływem kolejnych chwil, powiększa się szpecąc i wywracając do góry nogami początkowe idylliczne wyobrażenie o tej nieskażonej mrokiem rodzinie..

Tajemnicze zabójstwo opiekunki synów małżeństwa Tochmanów odpala lont bomby z opóźnionym zapłonem.. Nieoczekiwanie wpadamy w choleryczny wir zdarzeń, gdzie nic nie jest oczywiste i każdemu należy patrzeć na ręce.. Tu ważne jest to, kto co mówi, ale równie ważne, a może nawet ważniejsze są kwestie przemilczane i niedopowiedziane.. puchnące i niszczące od środka, przejmujące kontrolę nad podejmowanymi decyzjami. Niepokojący klimat buduje napięcie i prowokuje wyobraźnię do pisania samych mrocznych scenariuszy „jakby doszło do zakrzywienia czasoprzestrzeni”.. Droga do prawdy jest kręta, przewrotna, wielowymiarowa.. A samo sedno jest tak samo prawdopodobne, jak i nieprawdopodobne.

„Noc kłamstw” to znakomity thriller kryminalny Autorki, która nigdy nie zawodzi i której książki śmiało można brać w ciemno. Tym razem dostajemy emocjonującą, misternie utkaną i nietuzinkową historię o strachu, tajemnicach, życiowych wyborach i ich dotkliwych konsekwencjach. O tym, jak to pragnąc wewnętrznego spokoju i bezpieczeństwa, ogradzając się murem, zamiast zbudowania intymnego azylu, można przegapić niewidzialną granicę i nie dostrzec momentu zamknięcia się w wiezieniu własnych lęków, słabości, obsesji.. O trudnej sztuce naprawiania błędów, nieustannego poszukiwania dróg wyjścia z trudnych sytuacji. I w końcu, o niezagojonych ranach i o tym, że „poturbowani ludzi są jak pęknięte szkło. Dopóki się go nie dotyka, jakoś się trzyma. Wystarczy jednak mocniej nacisnąć, a wtedy rozsypie się na kawałki”.

Polecam🔥.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Izabela Janiszewska - Noc kłamstw? Kiedy wychodzi Izabela Janiszewska - Noc kłamstw?
Data wydania książki zaplanowana została na 19.06.2024. Nowa książka Izabela Janiszewska z 2024 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2024 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Izabela Janiszewska - Noc kłamstw data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 19 czerwca 2024, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie