poniedziałek, 26 września

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Wrzesień 2016
Hip-Hop

Według daty

Polska

30.09.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
25   164
Według naszych informacji premiera płyty 'Gedz - Ameba' zapowiadana jest na 30.09.2016 (Polska).

30.09.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
37   214
Szpadyzor Records ma przyjemność zaprezentować trzeci, solowy album weterana poznańskiej sceny rapowej, członka legendarnej grupy Killaz Group, Kaczora. Najnowsze dzieło Gracza z Numerem Pierwszym “Ostatni Bastion” to muzyczna, wybuchowa mieszanka od czołowych producentów w kraju. Ten mix klasyki oraz współczesnych brzmień w połączeniu z nawijką Kaczora sprawdza się doskonale. Tematycznie album jak zawsze w przypadku rapera opisuje rzeczywistość, Kaczor dotyka tematu nienawiści, zależności międzyludzkich, traktuje o upadku człowieka, a zarazem porusza tematy bardzo osobiste jak choćby w...

Gatunek:
Ranking:
899   2657
Pierwsza płyta nazwana po prostu „Slums Attack” ukazała się na początku września 96′ nakładem PH Kopalnia, która rok później przekształciła się w RRX Records Krzysztofa Kozaka. Na płycie utwory, które na lata zapadły w pamięć słuchaczom starej szkoły polskiego rapu: „Bronx”, „Przemoc”, „Śmierć” czy „997” to wyznacznik stylu Rycha z połowy lat dziewięćdziesiątych.

Płyta ukazała się również na nośniku CD w limicie 500 sztuk jednak nigdy nie doczekała się grafiki. Dziś równo w 20 rocznicę od wydania pragniemy wznowić tytuł, który zyska dzięki remasterowi,...

Gatunek:
Ranking:
1230   3358
Album legendarnego Vana Morrisona! „Keep Me Singing” to już 36 płyta studyjna artysty. Wydawnictwo zawiera 12 premierowych utworów oraz cover standardu „Share Your Love With Me” z repertuaru Arethy Franklin i Kenny'ego Rogersa. Produkcją materiału Van Morrison zajął się tym razem osobiście. Płytę promuje singiel „Too Late”. Do współpracy zaprosił Don Blacka, który napisał tekst do utworu „Every Time I See A River”.

Lista utworów:

1. Let It Rhyme
2. Every Time I See A River
...

Gatunek:
Ranking:
265   1157
Według naszych informacji premiera płyty 'Speech Debelle - Tantil Before I Breathe' zapowiadana jest na wrzesień 2016 (Polska).

wrzesień 2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
631   2131
Według naszych informacji premiera płyty 'Deys - RokuPoraPiąta' zapowiadana jest na wrzesień 2016 (Polska).

3. kwartał 2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
166   921
Według naszych informacji premiera płyty 'Igorilla - Wbrew' zapowiadana jest na 3. kwartał 2016 (Polska).

3. kwartał 2016

Gatunek:
Ranking:
262   1122
Według naszych informacji premiera płyty 'Syku Syksyk - Podróżnik' zapowiadana jest na 3. kwartał 2016 (Polska).

07.10.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
30   187
Według naszych informacji premiera płyty 'Bisz - Wilczy humor' zapowiadana jest na 07.10.2016 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
398   1437
Rebel Babel Ensamble to międzynarodowy big-band łączący muzyków, raperów i kompozytorów z różnych regionów Europy. Ideą tego muzycznego eksperymentu jest pokazanie oryginalnych brzmień i języków Europy dzięki spotkaniom artystów z Europy, a także łączenie świata zawodowców i amatorów w formie koncertów czy happaningów. Do wspólnej zabawy zaprasza kolektyw złożony z rapera i performera L. U. C-a (nagrodzonego m. in. Paszportem Polityki i Mateuszem Trójki), kompozytora i performera Jana Feata, dydaktyka akademickiego i aranżera Adama Lepki oraz kooperujących raperów, m. in. Bisza,...

Gatunek:
Ranking:
1060   2905
Reedycja kultowego albumu z 2005 roku.
Pezet i Onar wznawiają swoją ostatnią wspólną płytę spod szyldu Płomień 81 pt. "Historie z sąsiedztwa". Po 10 latach nieobecności na sklepowych półkach, fani znów będą mogli kupić ten kultowy krążek. Premiera reedycji albumu zapowiedziana jest na 7 października 2016 roku Jeśli więc dobrze pamiętacie single: "Powiedz na osiedlu", "Odwaga" lub "Wwa", już teraz możecie uzupełnić swoją kolekcję.

Gatunek:
Ranking:
289   1232
Po latach działalności w składzie $zajka, podziemnej kariery i wyrabiania mocnego ulicznego brzmienia, Arczi - krakowski raper z Nowej Huty - zapowiada swój pierwszy, oficjalny solowy materiał.
"Skazany na banicję" to stylowy, nowohucki rap, które przenosi słuchacza w realia hardkorowych historii i przekazu prosto z ulicy. Solowy materiał ukaże się dokładnie w rocznicę opuszczenia zakładu karnego przez Arcziego. Jest to data symboliczna dla rapera, który po latach banicji wraca silniejszy, odmieniony na lepsze, nie tracąc zadziornego, ulicznego stylu.
Gościnnie na albumie pojawiają się czołowi...

21.10.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
12   88
Ich poprzedni album „Mamut”, wydany w 2014 roku, został uznany przez wielu dziennikarzy za płytę roku, uzyskał status Platynowej Płyty i był nagrodzony Fryderykiem 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.

Album „Drony” to opowieść o samochodach, telefonach, komputerach i dronach - wynalazkach, które ułatwiają życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają. Produkcja Emade – jak zawsze na najwyższym poziomie. Mariusz Obijalski napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski soczyste riffy...

21.10.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
638   2148
Honor Duma Szacunek to 4 solówka HDS-a. Jest to 14 starannie wyselekcjonowanych utworów które zachowane są w klasycznej konwencji.
Oprócz artysty na albumie będzie można usłyszeć czołówkę krajowej sceny ulicznego rapu. Za muzykę odpowiadają czołowi producenci których podkłady zostały przyozdobione dźwiękami żywych instrumentów za których brzmienie odpowiadali zawodowi muzycy.
Album ten jest mocno refleksyjny nie brakuje jednak też mocnych kawałków opisujących życie codzienne w Polsce. Płyta jak sama nazwa wskazuje niesie za sobą wartości które w dzisiejszych czasach co raz bardziej...

październik 2016

Gatunek:
Ranking:
304   1252
Według naszych informacji premiera płyty 'HipoToniA WIWP - Elizjum' zapowiadana jest na październik 2016 (Polska).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Hip-Hop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Hip-Hop


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
10 dni temu
Hip-Hop
Hip-Hop
10 dni temu
Hip-Hop
24 dni, 15 godzin
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail