niedziela, 4 grudnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Grudzień 2016
Hip-Hop

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
20   112
„W drodze po nieśmiertelność” to już trzecie z kolei solo prudnickiego artysty. Po świetnym debiucie oraz kontynuacji, która również spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, a także wytyczyła ścieżkę rozwoju rapera, czas na kolejny rozdział w muzycznej karierze Zbuka.

Nowe solo to przełom, ale nie koniec drogi. Po licznych wyróżnieniach, pełnych salach koncertowych i doświadczeniu bycia w trasie koncertowej, od miasta do miasta, Zbuku podsumowuje swoje dotychczasowe szalone życie.

Nadchodzący album to z pewnością najbardziej dopracowany krążek w karierze Zbuka. Godziny spędzone...

Eldo - Psi (2016)

09.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
24   142
Po ponad 2 latach od premiery ostatniego, złotego krążka „Chi” Eldo powraca z nowym materiałem.

Litera „Psi" pochodząca z alfabetu greckiego jest symbolem psychologii, której raper poświęcił uwagę w nowych piosenkach. Ta płyta jest o napięciach psychicznych, strachu, miłości i wszystkim tym, co skomplikowane i co siedzi w naszych głowach a na co niestety czasami nie mamy wpływu.

Co niesie nowa płyta? Większą przestrzeń dla tekstów. Ambientowe tempo. Podkłady w stylu, z którym nie wiązaliśmy dotychczasowych nagrań Eldoki. Brzmienie, za które tym razem nie odpowiadają anonimowe...

09.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
317   1198
Lista utworów:
01. naiVe
02. Zmiana
03. Narcyz
04. HalfLajf
05. Strać to
...

09.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Paweł „Popek” Mikołajuw, to zdecydowany fenomen polskiej sceny muzycznej i szeroko pojętej popkultury. Człowiek z bagażem mnóstwa ciężkich przeżyć, były członek popularnego składu Firma, obecnie artysta i muzyk, jeden z najpopularniejszych YouTuberów i raperów w Polsce. Po wielu życiowych perypetiach i wyjeździe za granicę, wznowił karierę muzyczną, co ostatecznie zmieniło jego życie na zawsze.

„Sweet 17th” to podsumowanie 17 lat kariery muzycznej Popka. Na składance znalazły się starannie wyselekcjonowane utwory, stanowiące przekrój muzycznej drogi Króla od jej początków...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Nastał świt czarnego słońca! Po czterech latach od wydania „Szkoły wyrzutków” (2012) i dwóch bardzo dobrze przyjętych solowych albumach „Brain Dead Familia” (2015) oraz „Mam się świetnie” (2016), dwójka poznańskich raperów Słoń i Shellerini przerywa milczenie i zapowiada premierowy materiał od wyższej szkoły robienia hałasu!

Tym razem wszyscy absolwenci WSHR otrzymają od poznańskich mc's coś wyjątkowego i oryginalnego. Projekt „Czarne słońce” to trylogia złożona z trzech ep. Pierwsza z nich ujrzy światło dzienne w grudniu 2016.
„Świt EP” to sześć premierowych...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Nagrywający i występujący od ponad 20 lat Atmosphere, hiphopowy duet z Minneapolis, który tworzą Slug i Ant, latem 2016 roku doczekał się premiery jedenastej studyjnej płyty "Fishing Blues". Zanim do tego doszło, Amerykanie we wrześniu 2015 zaczęli wydawać cyfrowo piosenki ją promujące. W sumie ukazało się ich siedem, a teraz zostały zebrane na prezentowanym wydawnictwie, które przygotowano w formie boxu z siedmiocalowymi płytkami pod tytułem "Frida Kahlo Vs. Ezra Pound".
Wszystkie kompozycje wyprodukowali Slug i Ant, zaś gościnnie pojawiają się w nich Aesop Rock, Grieves, Prof, Blueprint,...

14.12.2016

Gatunek:
Ranking:
1630   4207
Według naszych informacji premiera płyty 'Green & Gres - Fraktal' zapowiadana jest na 14.12.2016 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
1506   3992
Czwarty album studyjny Drużyny Mistrzów. Tym razem zmieniła się nieco forma wydawnictwa z dwu na jedno-płytową . Idea jaka przyświecała produkcji to stworzenie zbioru hitów motywacyjnych, które można śmiało wykorzystać jako wsparcie podczas treningu.

Cały materiał przygotowywany był tak aby płytę można było słuchać - od deski do deski" bez przełączania utworów - aby każdy miał walory hitu. W nagraniach wzięła udział czołówka polskiej sceny hip-hop a całości patronuje Roman Bosski.

Krążek bez wątpienia będzie najmocniejszym wydawnictwem z rodziny DM stworzonym jako...

grudzień 2016

Gatunek:
Ranking:
115   640
Według naszych informacji premiera płyty 'HipoToniA WIWP - Elizjum' zapowiadana jest na grudzień 2016 (Polska).

4. kwartał 2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
49   296
Według naszych informacji premiera płyty 'WdoWA - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 4. kwartał 2016 (Polska).

4. kwartał 2016

Gatunek:
Ranking:
116   643
Według naszych informacji premiera płyty 'Syku Syksyk - Podróżnik' zapowiadana jest na 4. kwartał 2016 (Polska).

4. kwartał 2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
134   708
Według naszych informacji premiera płyty 'Igorilla - Wbrew' zapowiadana jest na 4. kwartał 2016 (Polska).

4. kwartał 2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
170   822
Według naszych informacji premiera płyty 'Leh - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 4. kwartał 2016 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
335   1271
Według naszych informacji premiera płyty 'Speech Debelle - Tantil Before I Breathe' zapowiadana jest na 4. kwartał 2016 (Polska).

4. kwartał 2016

Gatunek:
Ranking:
1075   3092
Według naszych informacji premiera płyty 'Malik Montana x Diho - Naaajak' zapowiadana jest na 4. kwartał 2016 (Polska).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Hip-Hop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Hip-Hop


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
5. Tede - Keptn (2016)
Hip-Hop
przedwczoraj
Hip-Hop
Hip-Hop
przedwczoraj
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail