poniedziałek, 26 czerwca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Czerwiec 2017
Hip-Hop

Według daty

Polska

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
277   1263
Witamy wszystkich zajawkowiczów dobrego ulicznego brzmienia, a zarazem pozytywnych myśli poprawiających szarą codzienną rzeczywistość w świecie DDK P56.

Mamy dla was tym razem solo 10, które Dudek konsekwentnie zatytułował "Progres 2". Jest to kontynuacja albumu solo 9 pt. "Progres 56", którego premiera odbyła się pod koniec 2016 roku.

"Solo 10 uważam za swoją najlepszą produkcje - choć każdą za taką uważałem. To ten album ma w sobie coś czego poprzednie nie miały. Uczucie jakie staram się z siebie wydobyć za każdym razem. Zagościło u mnie na dobre. CZUJE, że to jest właśnie...

Gatunek:
Ranking:
516   1904
Lista utworów:
01. Filipek X Foux - Młody Bukowski
02. Filipek X Foux - Efekt Wahadła
03. Filipek X Foux - Pora dla buntowników feat Radzias
04. Filipek X Foux - Atramentowe Noce
05. Filipek X Foux - Wilki Powstaną feat Planet ANM
...

1. połowa 2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
11   88
Według naszych informacji premiera płyty 'Jopel - Katharsis' zapowiadana jest na 1. połowa 2017 (Polska).

1. połowa 2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
12   103
Według naszych informacji premiera płyty 'Grubson - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 1. połowa 2017 (Polska).

1. połowa 2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
25   193
Według naszych informacji premiera płyty 'WdoWa - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 1. połowa 2017 (Polska).

1. połowa 2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
40   296
Według naszych informacji premiera płyty 'W.E.N.A. - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 1. połowa 2017 (Polska).

1. połowa 2017

Gatunek:
Ranking:
54   416
Według naszych informacji premiera płyty 'Syku Syksyk - Podróżnik' zapowiadana jest na 1. połowa 2017 (Polska).

1. połowa 2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
70   507
Według naszych informacji premiera płyty 'Igorilla - Wbrew' zapowiadana jest na 1. połowa 2017 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
137   855
Według naszych informacji premiera płyty 'Speech Debelle - Tantil Before I Breathe' zapowiadana jest na 1. połowa 2017 (Polska).

07.07.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
165   919
"Za wysoko" to najnowszy solowy album Jareckiego. Sam artysta twierdzi, że to najbardziej osobisty i bogaty w różnorodne gatunki projekt muzyczny.

Szczere teksty, niepodrabialny wokal Jareckiego, sekcje instrumentalne i umiejętne łączenie gatunków, nadaje całości energii i świeżości, tak pożądanej na polskim rynku.

Producentem albumu jest DJ BRK, a całość została zrealizowana w opolskim Kurnik Studio. Na płycie udzielili się fantastyczni artyści: GrubSon, Marta "Marika" Kosakowska, Ten Tym Mes, Eldo i wielu innych.

...

Gatunek:
Ranking:
761   2597
"True to Self", najnowsza płyta popularnego rapera - Brysona Tillera jest już dostępna w sprzedaży fizycznej! Artysta niespodziewanie udostępnił album w serwisach cyfrowych kilka tygodni przed zapowiadaną premierą. Teraz fani mogą nabyć także album na CD.

"True to Self" jest następcą jego debiutanckiego krążka Brysona Tillera, pt. "T R A P S O U L" z 2015r. , którą odsłuchano w serwisach streamingowych ponad dwa miliardy razy!

Nowy album promuje singiel "Somethin Tells Me", a na płycie znalazły się również wcześniej udostępnione utwory – "Honey" i "Get Mine" z Young Thugiem. Za swój...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
622   2340
WizKid to 26 letni piosenkarz i autor tekstów. Naprawdę nazywa się Ayodeji Ibrahim Balogun, pochodzi z Nigerii i od czasu przełomowego hita "Ojuelegba" z 2015r. wyrósł na lidera i promotora nowego stylu muzycznego, określanego mianem Afropop.

Ma na koncie 3 statuetki MTVA Africa Music Awards. Międzynarodowy rozgłos i uznanie zyskał dzięki udziałowi w hicie Drake'a - "One Dance" (którego jest współautorem i współproducentem). WizKid podpisał niedawno kontrakt płytowy z należącą do Sony Music wytwórnią RCA Records.

Pierwszym efektem tej współpracy była premiera singli "Sweet Love" oraz...

28.07.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
223   1112
"More Life" to ósme wydawnictwo w karierze kanadyjskiego rapera Drake'a. Album w ciągu pierwszej doby od wydania pobił rekord popularności na serwisie Spotify, notując imponujące 89, 9 milionów odtworzeń. Album trafił też na pierwsze miejsce prestiżowej listy Billboard 200. Jest to już siódmy album numer jeden z rzędu na koncie muzyka!

Sam artysta o płycie mówi, że jest to playlista, która może posłużyć jako ścieżka dźwiękowa do naszego życia. Znajdziemy na niej aż 22 utwory cieszące się uznaniem zarówno wśród słuchaczy, jak i krytyków.

Lista utworów:

...

3. kwartał 2017

Gatunek:
Ranking:
673   2436
Według naszych informacji premiera płyty 'PlanBe x Lanek - Insomnia' zapowiadana jest na 3. kwartał 2017 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
18   144
Według naszych informacji premiera płyty 'Czarny Furiat - Generał' zapowiadana jest na 2017 rok (Polska).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Hip-Hop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Hip-Hop


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail