piątek, 6 maja

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Maj 2016
Hip-Hop

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
34   250
Według naszych informacji premiera płyty '4P Solo - Życie po życiu' zapowiadana jest na 06.05.2016 (Polska).

06.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
367   1328
„Płyta to zderzenie dwóch światów. Dwóch zajawek: mocno elektronicznej, newschool'owej i tej klasycznej z brudnymi bębnami i jeszcze brudniejszymi samplami. Tekstowo typowy Bonson. Trochę techniki, melanżu i złości” – Bonson.

Bonson właściwie Damian Kowalski ur. 29 marca 1990 w Szczecinie. „Styl Bonsona często przeznaczony jest dla słuchaczy o mocnych nerwach. Obraz jego życia przedstawiony w jego wersach jest bardzo hardcorowy, ale ujęty w sposób refleksyjny, inteligentny, często bardzo gorzki. . . ” - (popkiller. pl).

Znany z ironicznego poczucia humoru, w StoproRap wydaje 3...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
778   2458
A$AP Ferg to jeden z najbardziej aktywnych członków hiphopowego kolektywu A$AP Mob. "Always Strive and Prosper" (litery ASAP nie występują tu przypadkowo) to jego druga pozycja w dyskografii (po płycie "Trap Lord" z 2013 r. ) - zapowiadana, jako album przełomowy, mający podtrzymać pozycję, jaką ugruntowała w kulturze hiphopowej poprzednia płyta Ferga. W retrospekcyjnych tekstach wraca do dorastania w Harlemie i pracy w lodziarni Ben & Jerry's, skąd został zwolniony za dodawanie klientom dodatkowych porcji lodów. „To moje najbardziej udane dzieło. Pokazuje różnorodność wykonywanej przeze mnie...

09.05.2016

Gatunek:
Ranking:
825   2564
Według naszych informacji premiera płyty '101 Decybeli - Echo' zapowiadana jest na 09.05.2016 (Polska).

13.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
53   320
„Bumelant” to nazwa albumu Pelsona, członka legendarnej ekipy Molesta oraz Parias.

Krążek zawierający 10 premierowych nagrań został wyprodukowany przez duet The Returners, Torta, Fleczera, Boneza i Gedza.

Gościnnie w 2 utworach pojawia się Grizzlee. Premiera w dniu 13 maja 2016 roku.

...

Gatunek:
Ranking:
54   337
"Nowa stara szkoła" to pierwszy długogrający autorski projekt grupy The Returners. Prace nad tym albumem zaowocowały 25 kawałami i blisko 80 minutami muzyki zawartej na krążku. Produkcje Returnersów charakteryzują się mocnymi i brudnymi bębnami, trzeszczącymi i dobrze dobranymi samplami, wszechobecnymi skreczami i jak mówią Little i Chwiał – jest to bez wątpienia najlepsza płyta w ich dotychczasowym dorobku.

Ten album to nie tylko dzieło The Returners, bo obsadzony jest konkretną i dobrze dobraną listą gości, którzy dołożyli bardzo dużo do tego jak brzmi "Nowa Stara Szkoła" – są tu...

13.05.2016

Gatunek:
Ranking:
274   1155
zobacz więcej materiałów video ›

Kaz Bałagane to przede wszystkim nowoczesny rap, mocno inspirowany francuską sceną trapową. Autor, obeznany z mroczną stroną życia w stolicy, snuje historie o wielkomiejskim życiu i lokalnym półświatku. Raper dał się poznać szerszej publiczności świetnie przyjętym krążkiem „Lot022”. Wydawnictwo, które ukazało się niezależnym sumptem, zebrało bardzo dobre opinie wśród słuchaczy, a nakład fizyczny rozszedł się w szybkim tempie.

Czego można spodziewać się po nadchodzącym solo?

...

13.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
782   2473
"RAU [AKA. R. A. U. ] - Warszawski producent oraz raper. Muzyką zajmuje się od 15 lat. Ma na swoim koncie współprace z takimi artystami, jak Ten Typ Mes, Onar czy Natalia Nykiel. Ma na swoim koncie również dziesiątki realizacji telewizyjnych oraz reklamowych. Jego produkcje cechują się nowoczesnym i charakterystycznym brzmieniem wywołującym efekt typu “WOW” oraz “REPEAT”. Warstwa liryczna jest pełna luźnych spostrzeżeń, autoironii, humoru jak również poważnych refleksji.

RAU w swoich utworach łączy te dwie strony muzyki w sposób minimalistyczny, na pozór prosty, przejrzysty, a...

Gatunek:
Ranking:
1285   3404
Druga solowa płyta – zatytułowana „Mon Cśur Avait Raison” ukazuje się w Polsce na nośniku fizycznym (2CD). Album, jak podkreśla Maitre Gims, odzwierciedla jego dwa artystyczne oblicza – nawiązując do czerwonej i niebieskiej pigułki z kultowego filmu rodzeństwa Cohen – „Matrix”. Niebieska strona płyty to zbiór urban-popowych piosenek, z kolei czerwona to typowe kawałki rapowe.

Maitre Gims (wymowa: metr gim) to pseudonim sceniczny Gandhi Djun, pochodzącego z Kongo francuskojęzycznego wokalisty, tekściarza i muzyka. Karierę muzyczną rozpoczynał w 2002 r. w formacji Sexion d'Assaut,...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
128   675
Według naszych informacji premiera płyty 'Shellerini - Mam się świetnie' zapowiadana jest na 20.05.2016 (Polska).

20.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
976   2865
Według naszych informacji premiera płyty 'Maxim - Maximus' zapowiadana jest na 20.05.2016 (Polska).

27.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
393   1375
P56 Label we współpracy z Step Dystrybucją mają zaszczyt przedstawić album warszawskiego rapera Dudka P56 zatytułowany „Kocham życie”. To już ósmy solowy krążek artysty, na którym znajdziecie rekordową liczbę numerów jeśli chodzi o albumy DDK, czyli aż 27 kawałków.

Jak sam artysta wspomina, utwory te mają dać słuchaczowi duży pozytywnej energii w niekoniecznie dobre dni. Singlem promującym materiał jest kawałek „Kocham życie”. Utwór w szybkim tempie zdobył dużą popularność. Kozackie gościnne zwrotki, wyrazistość, szczerość, prawdziwy przekaz, mocne bity. To jest to,...

Gatunek:
Ranking:
827   2568
„Hip-Hop 2. 0” to wspólny album artystów zrzeszonych wokół labelu QueQuality i osoby Quebonafide. To kilkanaście utworów prezentujących umiejętności i styl nowej fali młodych raperów, którzy z dnia na dzień co raz bardziej przebijają się do świadomości słuchaczy.

„Młoda fala raperów coraz odważniej radzi sobie na scenie. Mając swobodny dostęp do nowych technologii, mogą tworzyć i nagrywać praktycznie bez ograniczeń, inspirując się muzyką z całego świata. To ta różnica dzieląca ich od o 20-lat starszych kolegów, którzy mieli znacznie trudniejszy start. Tytuł „Hip-Hop...

27.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1327   3473
Sztoss zapowiada projekt "81". Wokalista, znany wcześniej ze współpracy z gwiazdą reggae - Tallibem, czy z gościnnych występów m. in. w hitowym singlu Zbuka "Młoda krew", przeszedł mocną metamorfozę, wyciągając ze swoich reggae'owych i dancehall'owych korzeni to co najlepsze. Nowy album to pierwsze legalne wydawnictwo artysty, zwiastujące mocny powiew świeżości w polskim R&B.

"81" to wiele historii rodem z nocnego życia, opowiedzianych z niespotykaną nigdzie wcześniej lekkością. Artysta zabiera nas do podziemnych klubów, pełnych ciasnych pomieszczeń i jaskrawych świateł, zgrabnie...

27.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Album „Pretekst 2” to kontynuacja ozłoconego debiutu Nizioła, reprezentanta ulicznych składów hip-hopowych Szajka i Syndykat. Nizioł to urodzony w Krakowie raper, który w ostatnich latach stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci ulicznego nurtu hip-hopu.

Krążek Nizioła to dojrzały i refleksyjny materiał wzbogacony o partię żywych instrumentów i refreny. Przemyślenia zostały podany na melodyjnych produkcjach muzycznych, za które odpowiada Szwed i Czacha.

Gościnnie na płycie „Pretekst 2” pojawią się m. in. Popek, TPS, Jav Zavari, Murzyn, Kaczy, Bonus RPK i inni....


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Hip-Hop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Hip-Hop


Hip-Hop
tydzień temu
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
dwa tygodnie temu
Hip-Hop
dwa tygodnie temu
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Zapraszamy do udziału w konkursie![x]
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail