piątek, 29 maja

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Maj 2015
Hip-Hop

Według daty

Polska

29.05.2015

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
47   274
Lista utworów:
1) 3 x Nie-W Konspiracji
2) A kto jak nie Ty feat: Ero JWP/BC
3) Niech Nikt-skit-krótka forma muzyczna
4) Warszawski Rapton
5) Zdrówko feat: Sokół
...

Gatunek:
Ranking:
57   310
29. 05. 2015 pojawił się w sprzedaży zamykający trylogię, dwupłytowy album „Drużyny Mistrzów”.

Składanka jak do tej pory wydana w kooperacji ze znanymi graczami polskiego rapu, ale i nowymi twarzami oraz reprezentantami podziemia na nowo rozpali motywację i oddawanie się pasji i rozwojowi osobistemu.

Autor projektu Roman Bosski (Firma) zamyka etap składanek DM ale także uspokaja, że „Drużyna Mistrzów” nie kończy lecz właściwie dopiero zamierza w pełni rozwinąć swe skrzydła a kolejne wydawnictwa będą miały nieco inna formę. Wydawnictwa DM1, DM2 i DM3 to trylogia, która zamknie...

29.05.2015

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
72   373
Od czasu premiery darmowego materiału pt. „Jeden w maratonie”, Sulin pracował nad pełnoprawnym albumem. Dzięki domowemu studiu i swobodzie pracy, raper miał czas zbierać inspiracje i eksperymentować. Efektem tego jest „Taksydermia”.

Sulin szerszej publice pokazał się dzięki udziale w konkursie „Pompuj Rap”, gdzie spośród licznego grona młodych raperów został wybrany do wyróżnionej trójki, która nagrała wspólny numer z Pihem i Matheo w StoProcent Studio. Od tego czasu sukcesywnie pracował nad swoimi umiejętnościami, podpisał kontrakt z wytwórnią Step Records oraz oddał w...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
131   629
Lista utworów:
1. Światła miasta
2. Mam dość feat. DJ B.
3. Poza kadrem
4. Ideały
5. Czarna bila
...

Gatunek:
Ranking:
384   1242
RapFrancuski. pl – pierwszy polski serwis poświęcony francuskiej scenie rap prezentuje „Le Rap Français Vu De La Pologne”. Jest to projekt w całości wyprodukowany przez polskiego producenta MilionBeats.

Na albumie znajdują się weterani sceny francuskiej: Freeman (ex-IAM), Kohndo (La Cliqua), Boss One (Le 3eme Oeil), Tepa (Les Specialistes), K-Fear (La Brigade), Sear Lui-Meme, a także znane postacie francuskiej sceny niezależnej – Kalash L'afro, S-Pi, Swift Guad, MOH, G-Zon, Mister C, Wira (Les Zakariens), Layone, Diomay, El Gaouli, Gaiden, Mino, La Swija, Melox.
Nie zabrakło też kilku...

29.05.2015

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
392   1255
Abordaż – Polska grupa muzyczna tworząca Rap. Założycielem i pomysłodawcą zespołu oraz głównym organizatorem jest Grzegorz „Geny” Pastwa który wraz z Marcinem „Pękiem” Pękalskim oraz Pawłem „Dżodżem” Kapralem zaczęli nagrywać projekt wiosną 2014 r. Jest to ich debiutancki materiał pod wspólnym szyldem i tym materiałem chcą przywitać się ze sceną choć Pęka współtwórcę VETO nikomu szerzej przedstawiać nie trzeba, gdyż jest na scenie od początku jej istnienia i ma na swoim koncie wiele hitowych płyt.

Geny wraz z Pękiem spędzili wiele dni i nocy żeby płyta ta...

maj 2015

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
315   1145
Według naszych informacji premiera płyty 'Kartky - Shadowplay' zapowiadana jest na maj 2015 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
13   73
Pod koniec 2014 roku Chada, Bezczel i ZBUKU (prywatnie dobrzy przyjaciele) postanowili odetchnąć po premierze solowych płyt i nagrać jako trio kilka wspólnych utworów, które następnie przerodziły się w pełno grające LP. Raperzy połączyli swoje siły na stopie hip-hopowej i tym sposobem powstał projekt pod szyldem Chada, Bezczel, ZBUKU „Kontrabanda: Brat Bratu Bratem”.

Album będzie stanowić synergię trzech różnych, niepowtarzalnych stylów. Połączy także trzy różne podejścia do rapu. Tak więc na płycie będziemy mogli usłyszeć surowy i uliczny styl Chady, pełnokrwisty techniczny...

09.06.2015

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
159   739
Lista utworów:
1. Historia (Intro) ft. DJ Flip
2. Nie zmieni się nic ft. W.E.N.A.
3. Totolotek ft. Rover, DJ Flip
4. Lecę wyżej ft. Vnm
5. Veni, vidi, vici ft. Pyskaty
...

Gatunek:
Ranking:
355   1206
Lista utworów:
1. Aloha-Grill (prod. Chmurok)
2. Potrzebuję ft. Jazzy & Basia eM (I Grades), Kasia Osowska (prod. O.S.T.R.)
3. HipHopKemp (prod. mr. Onte)
4. Scena (prod. Funk Master)
5. Wiejskie powietrze feat. Kuba Knap (prod. Eten)
...

Gatunek:
Ranking:
39   205
Lista utworów:
1. Wicher dobijał się do okien
2. Możliwe
3. Moje ciało
4. Nie śmiem
5. Próbowałem sobie przypomnieć
...

12.06.2015

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
55   301
Lista utworów:
1. HorRYM JESTem – intro.
2. Wizje w snach.
3. Szukaj mnie.
4. Lokomotywa istnień.
5. Made in China.
...

Wydawnictwo to zapis pierwszego na świecie koncertu łączącego muzykę symfoniczną i rap. , wzbogacone o DVD zawierające video z koncertu oraz film dokumentalny z przygotowań i prób do niego.

Miuosh ma 28 lat, 5 złotych płyt i jedną platynową. W marcu wystąpił z orkiestrą, która ma 79 lat i nagrała ponad 200 płyt. Miuosh oraz Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia łącząc siły i udowodnili nam, że dobra muzyka nie zna granic.

Takiego koncertu jeszcze nie było. Hip-hop w wydaniu symfonicznym po raz pierwszy usłyszeliśmy w Katowicach. To dość naturalne, że to właśnie w...

18.06.2015

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
12   68
Według naszych informacji premiera płyty 'Tede - Vanillahajs' zapowiadana jest na 18.06.2015 (Polska).

czerwiec 2015

Gatunek:
Ranking:
58   311
Według naszych informacji premiera płyty 'Gang Albanii - Ciężki gnój' zapowiadana jest na czerwiec 2015 (Polska).


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2015 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Hip-Hop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Hip-Hop


1. Sobota - Sobota (2015)
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
19 dni, 19 godzin
Hip-Hop
6 dni, 19 godzin
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail