niedziela, 19 lutego

Oznaczenie treści
Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Luty 2017
Rock

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
87   525
Kwartet z Nashville powraca z nowym albumem Sleeping Through The War wyprodukowanym przez Dave'a Cobba.

Lista utworów:

1. Bulls
2. Don't Bring Me Coffee
...

24.02.2017

Gatunek:
Ranking:
326   1197
Liderem formacji Transsexdisco jest Damian Lange, który również współtworzy duet Romantycy Lekkich Obyczajów. Nowa płyta zespołu, zatytułowana „Surreal” to muzyka przede wszystkim rockowa z elektronicznym klimatem.

Lista utworów:

1. Reprezentant
2. Nie znikam
...

Gatunek:
Ranking:
372   1274
Lista utworów:

1. The Only One
2. Four Eleven
3. Driving Into The Future
4. Get On Top
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
373   1276
Lista utworów:

1. I Will Wait
2. Show Me The Love
3. Bring Me Back Our Love
4. Heaven Is Right Here
...

Gatunek:
Ranking:
714   2180
Według naszych informacji premiera płyty 'Sławomir Grzymek i Pijani - Piosenki (nie)popularne' zapowiadana jest na 24.02.2017 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
939   2547
The Mute Gods to zwycięzcy w kategorii “Vanguard Award” podczas ubiegłorocznego (2016) wręczania nagród Prog Awards in London. W skład zespołu wchodzą Nick Beggs (współpraca m. in. ze Stevenem Wilsonem i Lifesigns), Roger King (Steve Hackett) i Marco Minnemann (Joe Satriani). Album ukazuje się na płycie CD (eleganckie opakowanie) oraz na 2 płytach winylowych (z dołączonym materiałem na CD).

Lista utworów:

1. Saltatio Mortis
2. Animal Army
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
969   2586
Debiutancki krążek Galesa ukazał się w 1991 roku i od tamtego czasu mówi się o nim jako o specyficznym połączeniu Milesa Davisa i Jimmy'ego Hendrixa.

Album "Middle Of The Road" powstawał w kilku różnych studiach, między innymi Room A Studio oraz Fab's Lab w Hollywood, ale także w Cuz Studio & Sound w Cleveland i MS & Cotton Row Studios w Memphis. W nagraniach udział wzięli Aaron Haggerty (perkusja), Dylan Wiggins (organy), LaDonna Gales (chórki) oraz oczywiście sam Eric Gales, który jest odpowiedzialny za partie gitar, basu i wokale.

Album "Middle Of The Road" to najbardziej jak dotąd...

Gatunek:
Ranking:
974   2592
King Gizzard and The Lizard Wizard to zespół pochodzący z Geelong w południowej Australii, który nie tylko wydaje w tym roku nowy album Flying Microtonal Banana, ale wyda jesz'cze 4 kolejne albumy w 2017! Flying Microtonal Banana został nagrany we własnym studiu zespołu w Brunswick East w Melbourne latem 2016. Hipnotyczny i z premedytacją podbity rytm wraz z charakterystycznymi melodiami trochę oddala nas od poprzedniej płyty zespołu Nonagon Infinity z zeszłego roku. Flying Microtonal Banana ukazuje nam zupełnie inne oblicze zespołu i jego rozwój, którego z pewnością niejeden fan oczekiwał....

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1008   2647
Lista utworów:

CD 1
1. Sole Survivor
2. Time Again
3. Face On The Bridge
...

24.02.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Założony w 2013 roku zespół Froth przykuł uwagę publiki swoim debiutem "Patterns", który miał być tylko niedużym wydawnictwem tylko na kasecie. Jednak bardzo szybko wydawnictwo to stało się bardzo popularne (zwłaszcza w południowej Kaliforni) i w 2014 "Patterns" doczekało się wydania na winylu. W kolejnym roku ukazał się album "Bleak", dużo bardziej rozmyty i shoegaze'owy.

"Outside (briefly)" wyprodukowany przez Thomasa Dolasa brzmi, jakby zespół znalazł właśnie swoje własne brzmienie i pod wieloma względami jawi się jako pełnoprawny debiut grupy. W 10 utworach zespół prezentuje...

Gatunek:
Ranking:
201   916
Zespół Tokio Hotel na dobre zapisał się w historii muzyki XXI wieku: młodzi muzycy już mogą pochwalić się 7 milionami sprzedanych albumów, 70 Platynowymi i aż 160 Złotymi Płytami, do tego ponad setką przyznanych nagród w rozmaitych plebiscytach i konkursach. Ale przede wszystkim ogromną rzeszą fanów, reagująca na najsłynniejszy niemiecki electro-popowy kwartet z szaleństwem porównywanym wręcz do tego, co pół wieku temu działo się przy The Beatles.

Po kilkuletniej przerwie Tokio Hotel wracają i fundują słuchaczom jedno z największych zaskoczeń początku 2017 roku – o czym...

03.03.2017

Gatunek:
Ranking:
1090   2815
Lista utworów:

1. I Gotta Rock
2. My Little RnR
3. Going Out Tonight
4. You Are My Woman
...

03.03.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1165   3054
Grandaddy to indie-rockowa formacja z Kalifornii działająca z przerwami od ćwierćwiecza - co trudne jest do uwierzenia, jeżeli posłucha się jak świeżo i nowocześnie brzmią ich dokonania. Określić można je różnie: symforniczny wir, dźwiękowe lo-fi, skrzywiona elektronika - ale zawsze miesza się ona z doskonałymi pop-melodiami gitarowymi, dzięki czemu przez lata Grandaddy wytworzyli swoje charakterystyczne brzmienie. Ciepły i kameralny głos wokalisty Jasona Lytle nadaje piosenkom wdzięku, jakiego na próżno szukać by u innych kapel wykonujących muzykę z tego nurtu.
"Last Place" to...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:

1. Doll
2. Harukaze
3. Midnight Television
4. Shoujo S
...

03.03.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:

1. Secret My Lips
2. Awkward
3. Don't You Tell Me
4. Puzzle
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Rock


Reklama
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail