środa, 18 stycznia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Styczeń 2017
Blues/Jazz

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
730   2082
Lista utworów:
1. Show Me - Feat. Steve Cropper
2. Doing Too Much - Feat. "Big Head" Todd Mohr
3. Twine Time - Feat. Lonnie Brooks
4. Times Have Changed - Feat. Al Kapone
5. Long Story Short
...

Gatunek:
Ranking:
1112   2920
Rok po wydaniu debiutanckiego albumu We Could Be Lovers, który zachwycił miłośników jazzu, Sarah McKenzie powraca w rewelacyjnym stylu. Paris in the Rain to porywający krążek, łączący w swoim repertuarze standardy jazzowe oraz premierowe kompozycje. Wykonanie artystki urzeka wrażliwością i niebywałą wręcz muzykalnością.

Lista utworów:

1. Tea for Two
2. Paris in the Rain
...

Gatunek:
Ranking:
1234   3251
W ciągu swojej 25-letniej kariery, wokalista, saksofonista i kompozytor Curtis Stigers nagrał wiele przebojów, sprzedał kilka milionów płyt, koncertując przy tym na każdym kontynencie. I to właśnie występy na żywo są kwintesencją kunsztu artysty, który wciąż regularnie zapełnia sale koncertowe od Mahattanu po Moskwę, czasem w towarzystwie swojego kwartetu, innym razem – przy akompaniamencie big-bandu, czy orkiestry.

One More For The Road to zapis wyjątkowego koncertu, jaki Curtis Stigers dał w Kopenhadze wraz z The Danish Radio Big Band. Tym występem wokalista złożył hołd jednemu ze...

Gatunek:
Ranking:
744   2103
Kolekcja nagrań wielkiego mistrza tanga i latynoskiego jazzu, Astora Piazzolli. Na "Itinéraire D'un Génie" zebrano 13 słynnych utworów zmarłego w 1992 roku artysty w oryginalnych wykonaniach (m. in. "Libertango").

Dodatkowo zamieszczono także trzy wywiady z Piazzollą oraz książeczkę ze zdjęciami.

Lista utworów:

...

Gatunek:
Ranking:
1321   3392
Polska muzyka elektroniczna z 1974 roku, czyli sprzed „Katharsis” Czesława Niemena! Nieznane nagrania zespołu Mateusza Święcickiego, który dał początek legendarnemu projektowi Arp Life. Niecodzienne, odrealnione brzmienie na granicy awangardy, twórczości BBC Radiophonic Workshop i muzyki rozrywkowej – z syntezatorem Arp Odyssey w roli głównej i jazzującą sekcją rytmiczną. Na płycie kompletny zapis sesji dla Polskiej Kroniki Filmowej i wszystkie zachowane nagrania radiowe zespołu. W książeczce szkic Mateusza Święcickiego z 1975 roku i współczesna notka o nagraniach.

Lista utworów:

1....

Gatunek:
Ranking:
691   2011
Po przesłuchaniu setek godzin nagrań muzyki najdawniejszej, zwanej potocznie muzyką prymitywną, rzec można, iż muzyka jest ludzką koniecznością opowiadania o dwóch skrajnych emocjach – radości i rozpaczy. Nie mają znaczenia umiejętności ani instrumentarium. Nie mają znaczenia podziały na odbiorców i artystów. W końcu nie ma znaczenia nic poza koniecznością "umuzykowienia” emocji. A skupienie się na emocjach i prostocie uniemożliwia użycie jakichkolwiek klisz czy fałszywych gestów. Odkodowanie pierwowzorów muzykowania i odnalezienie inicjalnych pramotywów stało się kluczem do...

Gatunek:
Ranking:
740   2098
Podwójna kompilacja nagrań wybitnego francuskiego multiinstrumentalisty, doskonale znanego w Polsce Richarda Galiano, prezentująca wybór jego nagrań, zrealizowanych dla wytwórni Milan.

Francuz uwielbia jazz, w tym jego latynoską odmianę. W utworach na "The Milan Years" Richard składa hołd między innymi Edith Piaf, a także demonstruje owoce współpracy z tak wybitnymi twórcami jak Astor Piazzolla, Charlie Haden, Dominguinhos, Chico César.

Lista utworów:

...

Gatunek:
Ranking:
1075   2824
„Desire” to debiutancka płyta Marek Piowczyk Trio, półfinalisty Mam Talent. Energetyczna mieszanka vintage'owych, pop-rockowych brzmień z domieszką soulu i bluesa tworzą nową jakość na rynku muzycznym. Zdecydowane brzmienia elektryczno - akustyczne z charakterystycznym, energetyzującym wokalem oraz pulsującą sekcją rytmiczną silnie uzależniają odbiorcę. To utwory, które pozostają na długo w pamięci, do których wraca się z niezmienną przyjemnością.

Skład: Marek Piowczyk - (wokal, gitara) Wokalista, gitarzysta, autor muzyki i tekstów pochodzący z Zabrza. Absolwent...

Gatunek:
Ranking:
1356   3451
Mirek Bieliński prezentuje swoje muzyczne inspiracje dlatego na płycie usłyszymy nastrojowe ballady, bossa novy oraz odrobinę reggae. Krążek „Na lepsze dni” opowiada każdym dźwiękiem o nas samych, zabiera nas w podróż po odległych krajach zahacza o Bombaj , prezentuje wszystkie barwy tęczy i odcienie miłości. Ten album nastraja nas pozytywnie każdego dnia i na długo pozostaje w pamięci, ponieważ dominują na nim dobre melodie i teksty dające nadzieję i pozytywną energię na kolejne, lepsze dni. Na płycie znajduje się 10 kompozycji Tomka Szczepanika. W produkcję albumu zaangażowany był...

Gatunek:
Ranking:
163   754
Według naszych informacji premiera płyty 'Me And That Man - Songs Of Love And Death' zapowiadana jest na 24.03.2017 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. One Hundred Years Old Rain (The Same River Twice) [6:09]
02. Upon a Fallen Tree [4:54]
03. King [3:31]
04. Saeya Saeya [5:29]
05. White Night [4:31]
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'John Zorn - Zorn: Nova Express' zapowiadana jest na 22.03.2011 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Triste [3:02]
02. Fotografia [4:16]
03. Retrato Em Branco E Prieto [5:07]
04. O Barquinho [3:51]
05. Pois [3:25]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. If I'm Lucky [5:39]
02. Sophisticated Ladies [4:28]
03. Ill Wind [4:25]
04. Today I Am a Man [5:23]
05. My Love and I [4:14]
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Papa Was a Rolling Stone [7:09]
02. Strange Brew [6:03]
03. By the Time I Get to Phoenix [7:24]
04. The Thang [3:19]
05. It's Your Thing [6:41]
...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Blues/Jazz


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Blues/Jazz


Blues/Jazz
64 dni, 15 godzin
Blues/Jazz
Blues/Jazz
Blues/Jazz
Blues/Jazz
Blues/Jazz
Blues/Jazz
Blues/Jazz
15 dni, 15 godzin
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail