wtorek, 25 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Październik 2016
Hip-Hop

Według daty

Polska

28.10.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
153   916
Honor Duma Szacunek to 4 solówka HDS-a. Jest to 14 starannie wyselekcjonowanych utworów które zachowane są w klasycznej konwencji.
Oprócz artysty na albumie będzie można usłyszeć czołówkę krajowej sceny ulicznego rapu. Za muzykę odpowiadają czołowi producenci których podkłady zostały przyozdobione dźwiękami żywych instrumentów za których brzmienie odpowiadali zawodowi muzycy.
Album ten jest mocno refleksyjny nie brakuje jednak też mocnych kawałków opisujących życie codzienne w Polsce. Płyta jak sama nazwa wskazuje niesie za sobą wartości które w dzisiejszych czasach co raz bardziej...

28.10.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
181   1000
Po oficjalnym przyznaniu statusu złotej płyty krążkowi "Gotowy na wszystko", Kacper HTA – współtwórca składu HipoToniA oraz albumów Ganja Mafia i "Nie dla wszystkich" – raper znany I funkcjonujący od lat na polskiej rap scenie, zapowiada kolejne solo.
"Family first" to album od dorosłego człowieka, który od lat związany jest z kulturą Hip-hop. Nie brak tutaj poważnych tematów, rozliczeń z przeszłością czy życiowych słodko-gorzkich historii, które dotyczą każdego z nas. Jednak raper podaje treści z wyczuciem, w przystępnej melodyjnej formie, która na długo zapada w ucho.
Nowe solo...

Gatunek:
Ranking:
974   2999
Rapujący ksiądz po świetnie przyjętym, solowym debiucie z płytą „Powołanie” skupił się na pracy nad "Po Prostu Wierzę".

„Po Prostu wierzę” to kontynuacja poprzedniej płyty - dobrze znanej najwierniejszym fanom artysty. Nowa płyta ks. Jakuba Bartczaka to rapowa mieszanka stylów – z przekazem Dobrej Nowiny. Ksiądz Jakub Bartczak pochodzi z Wrocławia. Od małego wyrastał w środowisku blokowisk i hip-hopu. Kilka lat temu podjął decyzję o pójściu do seminarium i tak stał się pierwszym rapującym księdzem. Jednak jak deklaruje: „Nie zamierzam robić muzycznej kariery, chcę być...

28.10.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1092   3178
Jeden z czołowych przedstawicieli grime'u, Wiley, przedstawia płytę "Godfather". Znalazło się na niej 16 utworów. Wiley zaprosił do nagrań gości. Są wśród nich Stormzy, Manga, Lethal Bizzle i P Money. Całość promował singlowy utwór "Can't Go Wrong".

Lista utworów:

1. Birds n Bars
2. Bring Them All
...

październik 2016

Gatunek:
Ranking:
130   763
Według naszych informacji premiera płyty 'HipoToniA WIWP - Elizjum' zapowiadana jest na październik 2016 (Polska).

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
53   323
Lista utworów:
1. Słuchaj (Intro)
2. Odlecieć
3. Ja sobię rade dam
4. Sznur
5. Sztuka wojenna (Skit)
...

04.11.2016

Gatunek:
Ranking:
60   367
Według naszych informacji premiera płyty 'Ten Typ Mes - AŁA.' zapowiadana jest na 04.11.2016 (Polska).

04.11.2016

Gatunek:
Ranking:
174   978
Równo 2 lata po premierze solowego albumu Kafara „Panaceum”, na rynku ukaże się reedycja krążka wzbogacona o 3 premierowe utwory. Pierwotny nakład wydawnictwa wyprzedał się w ciągu kilkunastu miesięcy. Wydawca oraz raper zdecydowali o dotłoczeniu płyty w nieco zmienionej i wzbogaconej wersji.

Kafar to raper działający w podziemiu od 1999 roku. Pierwszy raz na legalnym albumie pojawił się w 2008 roku, kiedy to wraz z grupą Dixon37 zadebiutował bardzo dobrze przyjętym krążkiem „Lot na całe życie”, na którym gościnne zwrotki dograły legendy polskiego rapu. Fani czekali aż 5 lat na...

04.11.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:

1. Pospieszny
2. Telegram
3. Niebo jest tam
4. Miesiąc miodowy
...

10.11.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
92   585
Według naszych informacji premiera płyty 'Vixen - Vixtoria' zapowiadana jest na 10.11.2016 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
223   1101
Według naszych informacji premiera płyty 'Kartky x Emes Milligan - Nowe kino' zapowiadana jest na 18.11.2016 (Polska).

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
367   1471
Lista utworów:
1. Baskir
2. Mariusz to Sarius
3. Lodu Pan feat. VNM, Bisz
4. Bezsen-s
5. Tynk
...

18.11.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
383   1500
„EuforiaTune” to debiutancki, legalny album warszawskiego rapera AdE. Jeśli myślicie, że to początkujący artysta jesteście w błędzie. AdE ma za sobą długą drogę bogatą w wiele doświadczeń. Na jego koncie jest już kilka projektów, zarówno solowych jak i w grupach. Ponadto pochwalić się może przeszło setką koncertów w praktycznie każdym zakątku Polski. Warto dodać, że raper dotarł półfinału ostatniej edycji Must Be The Music.

Co można powiedzieć o krążku „Euforia Tune”? Świetna gra słowem, trafne opisy otaczającego nas świata, klimatyczne podkłady autorstwa...

25.11.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
52   318
Według naszych informacji premiera płyty 'Dixon37 - Krew za krew' zapowiadana jest na 25.11.2016 (Polska).

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
83   541
Według naszych informacji premiera płyty 'Paluch - Ostatni Krzyk Osiedla' zapowiadana jest na 25.11.2016 (Polska).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Hip-Hop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Hip-Hop


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
38 dni, 10 godzin
Hip-Hop
4 dni temu
Hip-Hop
8. Gedz - Ameba (2016)
Hip-Hop
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail