sobota, 29 kwietnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Kwiecień 2017
Alternatywa

Według daty

Polska

Gatunek:
Alt
Ranking:
183   968
Lista utworów:
1. No Wolf Like the Present
2. Continuum
3. Tilting at the Univendor
4. Governed by Contagions
5. Pendulum in a Peasant Dress
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
646   2373
Gitarzysta kultowego zespołu Sonic Youth, Thurston Moore powraca z piątym solowym albumem "Rock n Roll Consciousness"! Krążek został wyprodukowany przez Paula Epwortha (znanego ze współpracy m. in. z Adele). Wydawnictwo promuje singiel "Smoke Of Dreams". Do współpracy nad albumem Moore zaprosił swoich wieloletnich przyjaciół. Nie mogło wśród nich zabraknąć perkusisty Sonic Youth Steve'a Shelleya, basistki Debbie Googe z My Bloody Valentine oraz gitarzysty Jamesa Sedwardsa (Nøught, Chrome Hoof). "Rock n Roll Consciousness" zapowiada nowy rozdział w twórczości gitarzysty. Jest również popisem...

05.05.2017

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
1069   3353
Lista utworów:
1. Nie mogę oddychać
2. Moje miasto
3. Znów jesteś sobą
4. 20.000 chwil podwodnej żeglugi
5. Mów do mnie
...

05.05.2017

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
1262   3796
Sóley powraca z trzecim solowym albumem urokliwie zatytułowanym "Endless Summer". To chyba najbardziej piosenkowa i optymistyczna płyta w karierze Islandki. Nad "Endless Summer" Sóley przez ostatni rok pracowała wspólnie z przyjacielem Albertem Finnbogasonem. Po mrocznym i poetyckim krążku "Ask The Deep" , tym razem artystka proponuje subtelną zmianę tonu. "Endless Summer" jest jak islandzkie lato - w głowie nadal wspomnienie długiej zimy i mroźnych nocy, poranki są jednak jaśniejsze, życie nabiera kolorów i zapachów, a na duszy lżej i spokojniej. Niezwykle utalentowana Sóley jak zwykle tworzy...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
1276   3840
Twórcą Low Roar jest charyzmatyczny Ryan Karazija - urodzony w Kalifornii singer – songwriter, w którego żyłach płynie wybuchowa mieszanka krwi meksykańskiej i litewskiej. Ryan jest blisko związany z Polską, ma tu wielu przyjaciół, co znalazło odzwierciedlenie w tytułach takich piosenek z nowego albumu jak "Gosia" czy "Poznań". Utalentowany muzyk, niespokojny duch, pełen pasji obieżyświat - niezwykła osobowość Ryana znajduje odbicie w jego znakomitej twórczości. W 2010 Karazija przeprowadził się z rodzimych Stanów do Reykjaviku, gdzie nagrał swój debiutancki krążek "Low Roar". Płyta...

12.05.2017

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Choć ma wciąż za mało lat, żeby legalnie kupić w Stanach alkohol, Loic Nottet (w 2017 roku skończy 21 lat) posiada już życiorys, którym mógłby obdarować wręcz kilku artystów.

Najpierw jego wykonanie piosenki "Chandelier" w lokalnym talent-show zauważyła sama Sia, która wychwalała młodego Belga na swoim Twitterze. Później z autorskim singlem 'Rhythm Inside' Loic wystąpił na festiwalu Eurowizji, gdzie zachwycił (także polską publiczność) zarówno kompozycją, głosem jak i starannie dobraną choreografią i stylizacją. Efekt? Niedługo później został zaproszony do udziału we...

Gatunek:
Alt
Ranking:
1323   3926
Ta płyta musiała się ukazać. Taki projekt wymagał rozwinięcia. "nowOsiecka" to płyta prezentująca jak Brodka, Mela Koteluk, L. U. C, Natalia Grosiak, Piotr Rogucki, Natalia Przybysz, The Dumplings, Misia Furtak, Krzysztof Zalewski i Czesław Śpiewa odkrywali dla siebie mniej znane piosenki Agnieszki Osieckiej. Efekt jest znakomity.
Koncert miał miejsce w listopadzie ubiegłego roku w Sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach. 1800 biletów zniknęło z kasy w ciągu kilku minut, a ci, którzy byli, do dziś pamiętają brawurowe aranżacje i niezwykłą atmosferę tego...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Wznowienie kultowego albumu Piotra Fronczewskiego wydanego w 1984 roku pod pseudonimem Franek Kimono.

Pomysłodawcą projektu "Franek Kimono" był Andrzej Korzyński, który jest również twórcą tekstów większości utworów. Andrzej Korzyński zaprosił do współpracy Piotra Fronczewskiego, którego predyspozycje wokalne i niesamowite zdolności recytatorskie były dokładnie takie, jakich szukano.

Wersje "mówione" utworów wykonywane przez Franka Kimono spowodowały, że jest on uważany za prekursora rapu i pierwszego polskiego rapera.

...

Gatunek:
Alt
Ranking:
1478   4233
Debiutancki album Mateusza Ziółki, to płyta na którą czeka wiele osób. Okrzyknięty najlepszym męskim wokalem w Polsce. Zwycięzca The Voice of Poland, oddaje w nasze ręce płytę, na której każdy znajdzie coś dla siebie. Poza wielkimi hitami "W płomieniach" , "Szkło", "7 rzeczy" na płycie znajdziemy też przepiękne "Bezdroża" nagrane w duecie z Sylwią Grzeszczak. Ta płyta to kawał dobrej muzyki, do której będziemy chcieli często wracać.

Lista utworów:

1. Ogień i woda
2. W płomieniach
...

02.06.2017

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
57   419
Lista utworów:
1. 3WW
2. In Cold Blood
3. House of the Rising Sun
4. Hit Me Like That Snare
5. Deadcrush
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
728   2626
Lista utworów:
1. Neptune
2. Jupiter
3. Halley's Comet
4. Venus
5. Uranus
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Waxahatchee - Out in the Storm' zapowiadana jest na 14.07.2017 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Wasteland [4:02]
02. Intertwined [4:20]
03. Summer Romance [4:25]
04. Vildspor [4:29]
05. Falling [1:16]
...

22.03.2011

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Cowboys with Cowboy Hat Hair
02. Yapapipi
03. Regifted Light
04. Coughing Up Cat Hair
05. Deep Peaceful
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Megalithic Symphony
02. Some Sort of Creature
03. Soul Wars
04. People
05. Jump On My Shoulders
...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Alternatywa


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Alternatywa


1. Alt-J - Relaxer (2017)
Alternatywa
33 dni, 15 godzin
Alternatywa
wczoraj
Alternatywa
5 dni, 15 godzin
4. Voo Voo - 7 (2017)
Alternatywa
6. Bovska - Pysk (2017)
Alternatywa
Alternatywa
Alternatywa
Alternatywa
Alternatywa
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail