czwartek, 20 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Październik 2016
Alternatywa

Według daty

Polska

21.10.2016

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
1087   3065
"Na supełek" - muzyczny świat Mai Koman to świat bardzo różnorodny. Stylistycznie zabiera nas w podróż zgrabnie łącząc wiele gatunków muzycznych, jednocześnie tworząc cos zupełnie nowego.
Charakterystyczne dla całej płyty jest różnorodny wokal Koman, którym bawi się na różne sposoby również w chórkach. Nie zabraknie mocnych tekstów w języku polskim, ale również muzycznych żartów jak utwór "łapy pana" czy łapiących za serce harmonii np. w utworze "Obcy". Przemyślane kompozycje i oryginalne aranżacje dowodzą ogromnego rozwoju muzycznego artystki.

Kompozycje, aranżacje, teksty...

28.10.2016

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
971   2879
Tym razem zespół postanowił zmierzyć się z liryką polskich Kolumbów. Wiersze Baczyńskiego, Gajcego, Borowskiego, Szczepańskiego i innych zostały zilustrowane muzyką rockową.
Kilka z utworów odwołuje się bezpośrednio do dramatycznych wydarzeń Powstania Warszawskiego, jednak większość tekstów to przemyślenia dotyczące sensu życia, wątpliwości i dylematów, z jakimi borykali się młodzi ludzie w trudnych czasach okupacji.
Wydawnictwo odwołuje się do naszego dziedzictwa narodowego, przypomina wybitnych poetów, promuje bogaty język polski, oddziałuje na świadomość historyczną i...

28.10.2016

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
1397   3813
Bovska to zdecydowanie jeden z najważniejszych debiutów bieżącego roku.

Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty, “Kaktus”, został wyprzedany 2 dni po premierze! Utwory Bovskiej jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w Internecie, gdzie odtworzono je ponad 6 Milionów razy. Ta liczba stale rośnie! Bovska jest współautorką swojej debiutanckiej płyty,
którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka „Kaktus”, która podbiła serca publiczności, stała się motywem przewodnim czołówki serialu TVN „Druga Szansa”, w którym główną...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:

1. Kraj
2. Immersion
3. inside the Shell
4. Harmony Meets Niburu
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
404   1495
The Fray to amerykańscy mistrzowie nastrojowych, bazujących na klawiszowym brzmieniu ballad, ale i mocniejszych, bardzo melodyjnych utworów z rockowym pazurem. Od czasu podpisania kontaktu z 2004 roku z Epic Records wydali 4 albumy studyjne (sprzedali ich ponad 4 miliony!), z ktorych pochodzą hity znane z rozgłości radiowych, jak i reklam i telewyzyjnych serialu, w których bardzo często i chętnie były wykorzystwyane: "How To Save A Life", "You Found Me", "Over My Head (Cable Car)" czy "Love Don't Die". NIniejsze podsumowanie twórczości The Fray przynosi dodatkowe 3 utwory, z których na singiel...

04.11.2016

Gatunek:
Alt
Ranking:
1158   3191
Batalion d'Amour powraca z długo oczekiwanym przez fanów albumem "Fenix"!

Po bardzo pozytywnym odbiorze piątej w dorobku zespołu płyty "Niya" i świetnych recenzjach (jedna z najlepiej ocenionych płyt w 1 połowie 2006 roku w magazynie "Teraz Rock") nadszedł czas na kolejny krążek będący mieszaniną najlepszych elementów art-rocka, rocka gotyckiego i elektro-rocka. Jeszcze ciekawsze kompozycje w połączeniu z dotykającymi życia tekstami, ambitnymi liniami wokalnymi oraz mocnym i unikatowym głosem Karoliny Andrzejewskiej - pięknej i charyzmatycznej wokalistki, związanej z zespołem od roku 2001 -...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Koncertowy album, który Mike Watt - amerykański gitarzysta basowy, wokalista i kompozytor zarejestrował ponad 20 lat temu podczas występu w Chicago. Artystę na scenie wsparli wówczas: Eddie Vedder z Pearl Jam oraz Dave Grohl, Pat Smear i William Goldsmith z Foo Fighters.

Lista utworów:

1. Walking the Cow
2. Big Train
...

27.02.2017

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
550   1680
Debiutancki album Rationale. Muzyk urodził się w Zimbabwe, ale już dawno temu ojczyznę zamienił na Londyn. W stolicy Wielkiej Brytanii talent Rationale rozwija się błyskawicznie i artysta stał się jednym z ważniejszych twórców synthpopu.

Rationale, czyli naprawdę Tinashe Fazakerley, zyskał nie tak dawno potężne wsparcie, bo pochodzące od samego Pharrella Williamsa. Amerykański gwiazdor, po usłyszeniu piosenki "Fast Lane", powiedział: "Ten facet na nowo odkrył piękno w swoim głosie". Wspomniany utwór pochodzi z pierwszej EP-ki Rationale'a "Fuel To The Fire".

Od czasu pochwał ze strony...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Wasteland [4:02]
02. Intertwined [4:20]
03. Summer Romance [4:25]
04. Vildspor [4:29]
05. Falling [1:16]
...

22.03.2011

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Cowboys with Cowboy Hat Hair
02. Yapapipi
03. Regifted Light
04. Coughing Up Cat Hair
05. Deep Peaceful
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Megalithic Symphony
02. Some Sort of Creature
03. Soul Wars
04. People
05. Jump On My Shoulders
...

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Damn These Vampires [3:24]
02. Birth of Serpents [3:08]
03. Estate Sale Sign [2:47]
04. Age of Kings [4:13]
05. The Autopsy Garland [2:50]
...

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Elbow - Build a Rocket Boys!' zapowiadana jest na 12.04.2011 (Stany Zjednoczone).

12.04.2011

Gatunek:
Alt
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Meat Puppets - Lollipop' zapowiadana jest na 12.04.2011 (Stany Zjednoczone).

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. How To Tame Lions
02. Sunday Best
03. Halloween
04. Teenage Fury
05. Welcome Stranger


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Alternatywa


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Alternatywa


Alternatywa
Alternatywa
Alternatywa
13 dni temu
Alternatywa
6 dni temu
Alternatywa
6 dni temu
Alternatywa
6 dni temu
Alternatywa
Alternatywa
13 dni temu
Alternatywa
14 dni, 2 godzin
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail