piątek, 20 stycznia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

GRY


Filtrowanie:
Od:
Styczeń 2017
Switch

Według daty

Polska

Platformy:
WiiU, NS
Producent:
Ranking:
144   1670
Według naszych informacji premiera gry 'The Legend of Zelda: Breath of the Wild' zapowiadana jest na 03.03.2017 (Polska).

2. kwartał 2017

Platformy:
PS4, XOne, PC, NS
Ranking:
76   785
Według naszych informacji premiera gry 'LEGO City Undercover' zapowiadana jest na 2. kwartał 2017 (Polska).

Splatoon 2 (2017)

3. kwartał 2017

Platformy:
NS
Producent:
Ranking:
185   3425
Według naszych informacji premiera gry 'Splatoon 2' zapowiadana jest na 3. kwartał 2017 (Polska).

4. kwartał 2017

Platformy:
NS
Ranking:
79   805
Całe Tamriel znalazło się na krawędzi. Wysoki król ze Skyrim został zamordowany. Sojusze tworzą się i rozpadają w nadciągającej grze o tron.

Pośród rozpoczynającego się konfliktu budzi się o wiele groźniejsze, starożytne zło. Smoki, od dawna ukryte między wierszami Pradawnych Zwojów, powróciły do Tamriel. Przyszłość Skyrim, a nawet całego Imperium, stoi pod znakiem zapytania.

Wszyscy czekają na spełnienie przepowiedni: nadejście zrodzonego ze smoków — bohatera posiadającego moc Głosu. Jest on jedyną istotą zdolną stanąć na równi ze smokami.

2017 rok

Platformy:
NS
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'I am Setsuna' zapowiadana jest na 2017 rok (Polska).

Rime (????)

nieustalona

Platformy:
PS4, XOne, NS, PC
Producent:
Ranking:
113   1180
Historia chłopca, który musi wykorzystać swoją inteligencję i spryt, aby przeżyć – i uciec – z tajemniczej wyspy i przed straszliwą klątwą.

Koniec i nowy początek.
Tajemnicza wyspa kryjąca straszliwy sekret i niezwykła przygoda. Wcielając się w chłopca, który odnajduje klucz do rozwiązania serii starożytnych zagadek, wykorzystaj magiczny artefakt, dzięki któremu będziesz kontrolować środowisko oraz czas.

Dzięki innowacyjnemu sterowaniu przez kontroler DUALSHOCK 4 zorientujesz się, że światło, dźwięk i dotyk odgrywają kluczową rolę w Twojej ucieczce z wyspy.


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
PC PlayStation 4 Xbox One PlayStation 3 Xbox 360 Wii U PS Vita Nintendo 3DS Wii PlayStation 2 PSP Nintendo DS Smartfony Switch Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery gier"?
Kiedy premiera gier komputerowych PC oraz premiery gier wideo na konsole? Prezentujemy informacje o tym kiedy wychodzą i jaka jest aktualna data premiery gier komputerowych i konsolowych. Kategoria obejmuje między innymi następujące platformy: gry PC Windows, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation Vita, Nintendo 3DS, Nintendo Wii U. Publikujemy także zwiastuny, gameplay trailery, teasery i klipy oraz obrazki, screenshoty i okładki z nowych gier wideo. Informujemy również o aktualnych doniesieniach, zapowiedziach gier, beta-testach, dodatkowej zawartości DLC (Downloadable Content) i newsach związanych z branżą elektronicznej rozrywki. Nadchodzące premiery gier 2017 w tej kategorii mają na bieżąco uaktualnianą datę wydania.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama

 Ranking

Platformy:
Switch


Switch
Switch
3. Rime (????)
Switch
Switch
41 dni, 13 godzin
5. Splatoon 2 (2017)
Switch
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
PC
PlayStation 4
Xbox One
PlayStation 3
Xbox 360
Wii U
PS Vita
Nintendo 3DS
Wii
PlayStation 2
PSP
Nintendo DS
Smartfony
Switch
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail