wtorek, 28 marca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

KSIĄŻKI


Filtrowanie:
Od:
Marzec 2017
Podróże

Według daty

Polska

Barcelona (2017)

29.03.2017

Gatunek:
Ranking:
810   2211
"Barcelona to bajkowe miasto nad morzem, o wspaniałej kulturze, legendarnej architekturze, z rewelacyjnymi restauracjami i barami".
Regis St Louis, współautor przewodnika
Dodatki specjalne:
spacery po mieście,
La Sagrada Família w szczegółach,
najlepsze restauracje i bary,
...

Gatunek:
Ranking:
859   2297
"W niewielu zakątkach Meksyku można znaleźć w jednym miejscu pradawne ruiny Majów, lazurowe wody Karaibów oraz miasta epoki kolonialnej. Prawdę mówiąc, jest tylko jedno takie miejsce – Jukatan".
John Hecht, autor przewodnika

Gatunek:
Ranking:
822   2230
Porto, czyli Portugalia w kieliszku
Lizbona – żółte tramwaje i Vasco da Gama
Lagos – wakacyjny raj
"Portugalia to diament Europy. Mozaika smaków, ludzi, krajobrazów, kultur i możliwości. Pokochałem ten mały kraj za jego różnorodność – dziką północ, winiarskie Porto, studencką Coimbrę, oszałamiająca Lizbonę, bezkresne Alentejo i Algarve oraz bajeczne plaże. I za calmę, czyli portugalski spokój. "
Krzysztof Gierak, autor przewodnika i bloga o Portugalii

Gatunek:
Ranking:
845   2266
Rzym, Wenecja, Florencja – szlagiery turystyki
Apulia, czyli rajskie wybrzeże
Alpy i Dolomity – aktywnie w najlepszym wydaniu
"Włochy są dobre na wszystko. I dla każdego. Znajdą tu swoje miejsce rozkochani w architekturze, wielbiciele antyku, melomani, amatorzy zwiedzania muzeów, fashionistki, ci, którzy chcą otaczać się bezgraniczną przyrodą lub odwrotnie uwielbiają kosmopolityczne klimaty, zasypiając dopiero o wschodzie słońca. Oczywiście Włochy to też obowiązkowa meta dla miłośników dobrej kuchni, pasjonatów wina i sportowców wszelkich dyscyplin. To po prostu kraj, w którym każdy...

Gatunek:
Ranking:
865   2313
Bałkany

Albania, Czarnogóra, Serbia, Macedonia, Kosowo, Bośnia i Hercegowina,
Monastyr Ostrog wykuty w skale,
Boka Kotarska – fiord nad Adriatykiem,
Riwiera Albańska.
...

Gatunek:
Ranking:
904   2379
Siedziba Draculi
Błotne wulkany
Milestii Mici – 250 km piwnic winnych
"Niewiele jest w Rumunii miejsc, z których nie widać gór, a przepływający przez kraj Dunaj stworzył takie cuda jak przełom Żelaznych Wrót czy niepowtarzalną deltę. Nie znam osoby, która nie wróciłaby z tego kraju zachwycona. "
Michał Torz, autor przewodnika

12.04.2017

Gatunek:
Ranking:
800   2186
Nowe wydanie flagowego przewodnika po Polsce przygotowanego przy dużym wsparciu blogerów, którzy odwiedzili wszystkie opisane w przewodniku miejsca i lokalsów opisujących atrakcje, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Subiektywny wybór: wszystko, co trzeba zobaczyć i przeżyć, aby urlop był udany. Uniwersalny, bo dla osób, które chcą się wyrwać z wielkich miast i tych, które nie wyobrażają sobie wypoczynku poza największymi aglomeracjami; dla tych, co są w ciągłym ruchu i tych, co wolą weekend z książką na leżaku; dla kochających wodę i dla piechurów planujących kolejne górskie...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Powieść Sensacja i Kryminał Horror i Thriller Fantastyka Informatyka Biografie Biznes i Marketing Dla dzieci Dla młodzieży Historia Literatura Faktu Nauka Podróże Poradniki Publicystyka Romanse Sztuka Audiobook Czasopisma Komiksy Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery książek"?
Na kiedy zaplanowana jest premiera nowych książek znanych autorów? W tej kategorii zawarte są informacje o tym, kiedy dostępne będą najnowsze dzieła literackie i publikacje oraz jaka jest obowiązująca data premiery nowych książek pisarzy z Polski i ze świata. Znaleźć tutaj można także fragmenty utworów, a także obrazki i okładki ze zbliżających się bestsellerów oraz nowych premier książkowych. Na stronach serwisu przedstawiamy między innymi nowości z wymienionych gatunków: premiery książek dla młodzieży, fantastyka, romanse, powieści, horror i thriller, sensacja i kryminał, a także poradniki, publicystyka oraz podróże. Zamieszczamy też świeże informacje literackie, a także wiadomości o wydawnictwach typu audiobook na płytach CD. Premiery książek 2017 mają ciągle uaktualniane daty wydania w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Podróże


Brak newsów dla wybranej kategorii
Reklama

 Ranking

Gatunek:
Podróże


 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Powieść
Sensacja i Kryminał
Horror i Thriller
Fantastyka
Informatyka
Biografie
Biznes i Marketing
Dla dzieci
Dla młodzieży
Historia
Literatura Faktu
Nauka
Podróże
Poradniki
Publicystyka
Romanse
Sztuka
Audiobook
Czasopisma
Komiksy
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail