sobota, 29 kwietnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Kwiecień 2017
Elektroniczna

Według daty

Polska

05.05.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1229   3730
22 lata, 22 utwory, 11 nowych miksów! Sony Music prezentuje rozszerzone wznowienie debiutanckiego albumu brytyjskiej grupy Leftfield.

22 lata po spektakularnej premierze jednego z najbardziej charakterystycznych albumów muzyki tanecznej w ręce fanów trafia podwójny album zawierający oryginalny, zermasterowany materiał oraz dodatkowa płytę z nowymi, tanecznymi remikasmi.

Leftfield uważani są za pionierów gatunków intelligent dance music oraz progressive house, jako jedni z pierwszych łączyli muzykę house z dubem i reggae.

...

Gatunek:
Ranking:
1340   3952
Do takiego spotkania musiało w końcu dojść. Oto arcymistrz basowych dźwięków Kevin Martin aka The Bug, łączy siły z drone metalowym wizjonerem Dylanem Carlsonem aka Earth. Słabość Martina do dźwięków poszerzających gatunkowe ramy znana jest od dawna. Warto przypomnieć że tworzył choćby w ramach jazzowo – industrialnego God, zaś w duecie z Justinem Broadrickiem, jako Techno Animal, dawał upust fascynacji hip hopem, dubem i nową elektroniką. Z kolei bez Carlsona trudno sobie dziś wyobrazić współczesną scenę doom/drone metalową. "Concrete Desert" to wedle słów twórców...

Gatunek:
Ranking:
1166   3599
Wszystkie formaty tego albumu zawierają 112 piosenek, z których 107 pojawia się w sześciu sezonach trwania serialu. 5 kolejnych - "Bob's Buskers" - to covery takich gwiazd jak St. Vincent, the National, Låpsley i Stephin Merrit.
"Bob's Burgers" to serial, który swoją premierę miał w 2011 na kanale Fox i bardzo szybko zdobył ogromną popularność wśród miłośników seriali i nie tylko. Z biegiem czasu oglądalność każdego odcinka ustabilizowała się na poziomie ok 4 milionów widzów.
Na albumie piosenki śpiewają bohaterowie serialu - Bob (H. Jon Benjamin) i Linda (John Roberts) oraz ich...

12.05.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Brytyjski DJ i producent Solarstone, to jeden z niewielu przedstawicieli sceny klubowej, którzy pozostali wierni brzmieniom trance, bez względu na panujące trendy i zapotrzebowanie rynku muzycznego. Dzięki temu, Richard Mowatt stał się znany i rozpoznawalny na całym globie. Od wielu lat, dostarcza słuchaczom pełne emocji, energetyczne kompozycje, m. in. poprzez swoje wydawnictwo, imprezy czy kompilacje pod nazwą "Pure Trance". Po pięciu latach oczekiwania i wielkim sukcesie ostatniego, studyjnego materiału zatytułowanego "Pure", przyszedł czas na kolejny autorski album Solarstone. Został on...

19.05.2017

Gatunek:
Ranking:
-   -
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym co sprawia, że jeden utwór możemy odtwarzać na okrągło, a o innych zapominamy po pierwszym odsłuchu?

Andrew Rayel wyznaje zasadę, że muzyka jest rodzajem połączenia pomiędzy słuchaczem a twórcą. Za jej pomocą, można dzielić się z ludźmi osobistymi historiami i przeżyciami. To od tego jak głębokie i prawdziwe będzie to przesłanie, zależy jak zostanie odebrane przez innych. Właśnie dlatego, ten utalentowany DJ i producent z Kiszyniowa, cieszy się tak wielką popularnością na całym świecie. Jego muzyka, to prawdziwy wulkan emocji,...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Płyta "Songs of Myself" to debiutancki album Natalii Moskal stworzony przy współpracy z producentem Łukaszem Maronem, który zaaranżował i wyprodukował wszystkie utwory. Nad dwiema kompozycjami Natalia pracowała również z braćmi Markiem i Bartoszem Dziedzicami.

Twórczość Natalii można określić jako alternatywny electro-pop. Inspiracją przy tworzeniu albumu stały się elektroniczne brzmienia z lat 80 i 90-tych. W kompozycjach pojawiają się nie tylko dźwięki syntetyczne, ale także żywe instrumenty: perkusja, gitara, bas, smyczki oraz instrumenty dęte.

Autorką wszystkich tekstów jest...

19.05.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Erasure (Andy Bell and Vince Clarke) wydają swój siódmy studyjny album "World Be Gone". Album jest następcą The "Violet Flame" z 2014 roku i zbiega się z 30 rocznicą działalności zespołu. Nowa płyta jest przepełniona refleksją na temat dzisiejszej rzeczywistości i otaczającego nas świata i polityki.

Lista utworów:

1. Love You to the Sky
2. Be Careful What You Wish For!
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'Ramona Rey - Ramona Rey 4' zapowiadana jest na maj 2017 (Polska).

16.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
188   981
"Green Light" zapowiada nadchodzący, drugi album Lorde, który jest następcą debiutanckiego "Pure Heroine".

Wyprodukowany przez Lorde, Jacka Antonoffa i Franka Dukesa, fantastyczny nowy krążek był nagrywany w mieszkaniu Jacka oraz legendarnym Electric Lady Studios. Nadchodzący album Lorde jest na ustach całego świata, również gwiazd. Zachwyceni kawałkiem "Green Light" Diplo, Katy Perry, Taylor Swift, Halsey, Charlie XCX i nawet Aaron Paul z serialu Breaking Bad udostępnili link do utworu na swoich kanałach.

W 2014 roku 16 – letnia Lorde zaprezentowała się jako głos swojego pokolenia za...

2. kwartał 2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera płyty 'MØ - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 2. kwartał 2017 (Polska).

1. połowa 2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
38   285
Lista utworów:
1. Fresh Blood
2. In Films
3. Time Rider
4. I Can Never Be Myself When You're Around
5. Cherry
...

1. połowa 2017

Gatunek:
Ranking:
95   617
Według naszych informacji premiera płyty 'Patti Yang Group - War On Love' zapowiadana jest na 1. połowa 2017 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
132   779
Według naszych informacji premiera płyty 'Gorgon City - Kingdom LP' zapowiadana jest na 2017 rok (Polska).

Gatunek:
Ranking:
191   1001
Według naszych informacji premiera płyty 'Years & Years - [Nowa Płyta]' zapowiadana jest na 2017 rok (Polska).

05.05.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
875   2960
Lista utworów:
1. In The Nite
2. Had to Let Me Go
3. 2 Good 2 Be True
4. Real High
5. The Answer
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Elektroniczna


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Elektroniczna


Elektroniczna
Elektroniczna
Elektroniczna
4. ATB - neXt (2017)
Elektroniczna
8 dni temu
Elektroniczna
Elektroniczna
Elektroniczna
Elektroniczna
47 dni, 19 godzin
Elektroniczna
Elektroniczna
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail