czwartek, 29 czerwca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery

MUZYKA


Filtrowanie:
Do:
Czerwiec 2017
Wszystkie

Według daty

Polska

28.06.2017

Gatunek:
Ranking:
696   2475
Lista utworów:
01. Kill The Tape
02. Skygrave
03. In Fading Light
04. Deep Inside
05. Human Veil
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
588   2256
Lista utworów:
01. Abode Of Distress
02. Scars That Bleed Again
03. Morningstar Song
04. Heirs Of Sorrow
05. Colossal
...

23.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
22   166
23 czerwca, nakładem XL Recordings, ukaże się wydawnictwo zatytułowane ‘Oknotok', zawierające materiał z trzeciej, przełomowej płyty Radiohead 'OK Computer'.

Oprócz oryginalnych dwunastu kompozycji, które w 1997 roku znalazły się na płycie, na ‘OK Computer Oknotok 1997 2017' będzie można także znaleźć osiem nagrań pochodzących ze stron B singli oraz spełnienie marzeń kolekcjonerów twórczości ekipy Thoma Yorke'a, utwory: ‘I Promise', ‘Lift' i ‘Man Of War'.

Te trzy nagrania pochodzące z czasów ‘OK Computer', będą opublikowane po raz pierwszy. Cały materiał z ‘Oknotok'...

23.06.2017

Gatunek:
Ranking:
32   250
Imagine Dragons to jeden z najpopularniejszych zespołów z USA. Mają na koncie wygrane i nominacje m. in. do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards.

Ich debiutancki album "Night Visions" był jednym z największych triumfów fonograficznych 2013/2014 na całym świecie, a kolejny - "Smoke + Mirrors" ugruntował ich wysoką pozycję. Również w Polsce zespół cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są udane koncerty, wysokie miejsca na listach przebojów, ciągła obecność na antenach radiowych oraz sprzedaż płyt ("Night Visions" podwójna platyna, "Smoke +...

Gatunek:
Ranking:
63   483
Lista utworów:

DVD 1
1. Cold Streets (Intro)
2. This Train
3. Drive
...

23.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
97   680
Lista utworów:
1. Rezzi (Lata dans)
2. Jestem jak: wooow!
3. Suczy sonar
4. Dziup L.A.
5. Eco Social Media
...

23.06.2017

Gatunek:
Alt
Arysta:
Ranking:
104   698
Amarok – jasna strona progresu.

"Hunt" to tytuł czwartej płyty polskiej art-rockowej formacji Amarok, znanej wcześniej z takich wydawnictw jak "Amarok" (2001), "Neo Way" (2003) i "Metanoia" (2004), które cieszyły się sporą popularnością w Europie, a także wielu krajach Ameryki Południowej, Meksyku czy Japonii. Najnowszy album, zarejestrowany po 12 latach przerwy, zawiera dziewięć utworów łączących takie gatunki muzyczne jak: rock progresywny, ambient, folk czy trip-hop. Amarok to aktualnie autorski projekt gitarzysty, multiinstrumentalisty, wokalisty i producenta – Michała Wojtasa,...

Gatunek:
Ranking:
127   832
Lista utworów:
01. Breathe Grease
02. Enjoy The Night
03. Dingy Situations
04. Shrednecks
05. Poison The Preacher
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
129   836
Album "Revolution Come... Revolution Go" Gov't Mule to najbardziej różnorodne dzieło w historii grupy.

Z jednej strony ostry, pełen agresywnych gitarowych riffów - jak singiel “Stone Cold Rage", z drugiej – spokojny i leniwy – jak “Sarah, Surrender". Nagrywanie płyty rozpoczęło się w dniu wyborów prezydenckich w USA, w listopadzie 2016 roku.

Ich wynik miał przynieść rozczarowanie połowie mieszkańców Stanów Zjednoczonych, niezależnie od przekonań. Nastrój ten jest wyczuwalny w takich piosenkach, jak wspomniana już "Stone Cold Rage", czy “Pressure Under Fire".

...

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
148   882
Album "Purple Rain", soundtrack do tak samo zatytułowanego filmu, w którym Prince zagrał, był pierwszym amerykańskim numerem jeden artysty na liście "Billboardu". Ukazał się w 1984 roku, a Książę nagrał piosenki z towarzyszącym mu wtedy zespołem The Revolution.

Szóste studyjne wydawnictwo Prince'a w USA sprzedało się w ponad 13 mln egzemplarzy, co dało mu status diamentowej płyty. Na świecie kupiono ponad 22 mln kopii dzieła. Płyta zdobyła dwie nagrody Grammy, w tym za najlepszy soundtrack, a także Oscara za najlepszą oryginalną piosenkę do filmu.

Wydanie deluxe zawiera pochodzący z...

23.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
159   900
Pristine to interesujący zespół z Norwegii, którego poprzednie wydawnictwa dostępne były tylko w ich rodzinnym kraju. Wszystko zmieniło się po wydaniu dostępnego już wszędzie albumu "Reboot" oraz trasie koncertowej u boku Blues Pills (do którego zresztą często są porównywani) i The Brew - świat zauważył ta młodą i zdolną załogę.

Album "Ninja" został nagrany w jeden dzień (!) i przynosi bardzo energetyczną dawkę muzyki, którą można określić mianem retro -rocka. Fani ciekawych kobiecych głosów i brzmień z lat 70-tych nie będą zawiedzeni!

Lista utworów:

...

Gatunek:
Ranking:
224   1117
Lista utworów:

1. Cold Streets (Intro)
2. This Train
3. Drive
4. The Valley Runs Low
...

Gatunek:
Ranking:
229   1140
Lista utworów:

CD 1
1. This Train
2. Drive
3. The Valley Runs Low
...

Gatunek:
Ranking:
232   1161
Lista utworów:
01. Fixated On Devastation
02. Panic Amongst The Herd
03. Die With Integrity
04. Reveling In The Abyss
05. Seething With Disdain
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
241   1205
Lista utworów:
01. Forsaken
02. Under The Flesh, Into The Soul
03. Vengeful Ascension
04. Chaos Arcane
05. Where The Sun Is Silent
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Rock
Rock
14 dni, 12 godzin
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Zapraszamy do udziału w konkursie![x]
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail