sobota, 28 maja

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Maj 2016
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
1019   2851
Operujące na pograniczu jazzu, bluesa i soulu współczesne wokalistki wpadają często w pułapkę sentymentalizmu. Zdarza się to tym częściej, im więcej na płytach standardów i piosenek obcego pochodzenia. Songwriterki, komponujące, piszące teksty i same je śpiewające częściej potrafią stworzyć swój własny charakter muzycznego pisma.
Tak jest właśnie tym razem, wokalistka mająca za sobą wydane płyty w takich labelach jak Teldec, WEA Records, MCA czy Virgin Records przedstawia najnowszy album, wypełniony, z jednym tylko wyjątkiem własnymi kompozycjami i gitarzysty zespołu Patricka...

Gatunek:
Ranking:
1096   2967
Lista utworów:
01. Insomnia
02. Drown In My shade
03. Theatre Of shadows
04. Sirds Balss
05. I Belong To The dead
...

30.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
339   1254
Otsochodzi to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Mimo młodego wieku (rocznik 1996) jego rap jest bardzo stonowany, opanowany co zdecydowanie zwiększa autentyczność. Otsochodzi omija banał szerokim łukiem jednocześnie trafnie puentując rzeczywistość, w której sie porusza. Inteligentne, przemyślane teksty łączy z bardzo przyjemnym wyluzowanym flow, co bez wątpienia wciąga słuchacza i zachęca do sprawdzenia nowych produkcji podpisanym jego nazwiskiem. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany “7” wydany w kwietniu 2015...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
400   1364
Andrzej „Kobra” Kraiński to postać równie barwna co zasłużona dla historii polskiej muzyki rockowej. Sukces prowadzonej przez niego Kobranocki to znakomity przykład tego, że podchodząc do siebie samego z dystansem i humorem można więcej osiągnąć, niż wtedy kiedy się człowiek spina i niepotrzebnie pręży muskuły. Autentyczność i szczerość w tym co się robi jest kluczem do sukcesu, oczywiście pod warunkiem, że ma się przy tym wszystkim talent i charyzmę. Wszystkie te cechy u Kobry i jego kolegów wychylają się znacznie ponad normę.

Znakomite, wysokoenergetyczne kompozycje i teksty...

Gatunek:
Ranking:
772   2467
Nikt lepiej nie opowie o genezie powstania tego albumu, jak sam Stefan Brzozowski w imieniu Czerwonego Tulipana: „- Jerzy Ignaciuk - ur. 28 października 1951 r. w Warszawie, zm. 30 lipca 2000 r. w Olsztynie. Od 1972 roku złączył nas los i wspólne przeżycia. W studenckim Teatrzyku Piosenki Nie Zawsze Poetyckiej „Niebo” wspólnie tworzyliśmy piosenki, Jurek pisał teksty i scenariusze, Stefan tworzył do nich muzykę. W lipcu 1981 roku Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie wystawił widowisko muzyczne „Pieśń o drodze”. Libretto do niej napisał Jerzy Ignaciuk, muzykę skomponował Stefan Brzozowski...

Gatunek:
Ranking:
1544   3772
Teatr Malucha „Cztery pory roku” - to seria, która składa się z czterech części: Wiosna, Lato, Jesień i Zima.
Każda część, to płyta zawierająca dwanaście piosenek dla dzieci w wieku 4-10 lat o określonej tematyce związanej z daną porą roku.

Oprócz piosenek – na każdej płycie znajduje się narracja, która wprowadza w klimat poszczególnych piosenek. Ich autorami są Lidia Gierwiałło i Marek Bartkowicz.

W realizacji każdej części bierze udział dwoje popularnych aktorów, którym towarzyszy zespół muzyczny w składzie: Tomasz Kirszling, Stefan Janowski, Lesław Matecki, Dariusz...

01.06.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
941   2739
„Uważaj o czym marzysz, bo może nie starczyć siły“ to słowa, które kończą debiutancki album składu PRO8L3M. Ostrzeżenie jest podsumowaniem barwnej i zaskakującej, niczym najśmielsze scenariusze Guya Ritchego, podróży w czasie w którą zabiera nas zespół. Nie wszystkie nasze pragnienia są przemyślane, a realizacja najzuchwalszych marzeń może nie mieć happy endu. Przepełnione zwrotami akcji historie Oskara opowiedziane z właściwą mu finezją, dopełnia nowoczesne, brudne brzmienie muzyki Steeza, producenta albumu, odwołujące się do estetyki rodem z filmów sci-fi lat 80. Syntetyczne,...

Gatunek:
Ranking:
24   171
Szósty studyjny album black-metalowej formacji Dark Funeral, wyprodukowany przez Daniela Bergstranda (In Flames, Dimmu Borgir, Behemoth, Meshuggah). Album promują single “Unchain My Soul” i "Where Shadows Forever Reign".

Album ukazuje się na płycie CD, CD Deluxe (ze specjalnym plakatem z powiększoną grafiką z okładki płyty) oraz na płycie winylowej.

Lista utworów:

...

Gatunek:
Ranking:
25   175
Lista utworów:
Disc I [CD]
01. The Moth
02. Cause For Alarm
03. Lost
04. Father Of Lies
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
33   233
Lista utworów:
Disc I
01. The Devil's Bleeding Crown
02. Marie Lavaeu
03. For Evigt [feat. Johan Olsen]
04. The Gates Of Babylon
...

03.06.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
75   454
„Człowiek Duch” to trzeci oficjalny album Szada. Album koncepcyjny, dojrzały muzycznie, liryczny, niełatwy, do czego już zdążył nas przyzwyczaić autor swoją twórczością, ale tym razem też nieco kontrowersyjny tematycznie. Według opinii autora, „Człowiek Duch”, to jego najlepszy album. Krążek przemyślany i dopracowany, nawiązujący do klasyki gatunku. Poziom i niepowtarzalny klimat płyty, nie powinny pozwolić żadnemu słuchaczowi rapu pominąć tej pozycji!

03.06.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
83   473
Lista utworów:
1. Doing It To Death
2. Heart Of A Dog
3. Hard Habit To Break
4. Bitter Fruit
5. Days Of Why And How
...

Gatunek:
Ranking:
87   486
Czwarty album Band Of Skulls, "By Default", pokazuje muzyków w tak wspaniałej formie, w jakiej nie byli w całej dotychczasowej karierze. Pokazuje muzyków zaangażowanych i skoncentrowanych. Album to celebracja elektryzującego rock and rolla ze wszystkimi jego kluczowymi elementami – zwierzęcą energią, buntowniczością, chórkami, chwytliwymi melodiami, mistrzowsko stworzonymi trzyminutowymi wybuchowymi utworami, mającymi potencjał rockowych hymnów i tak łatwo przyswajalnymi, że z pewnością będą soundtrackiem nadchodzącego lata.

"Z całą pewnością jest to dla nas rozpoczęcie nowej ery" –...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
118   680
Lista utworów:
01. No Bitter End [Video Clip version]
02. Your Heaven And Your Hell [feat. Michael Monroe]
03. Eagle Eye [feat Chad Smith]
04. An Empty Dream
05. Witch Hunt
...

03.06.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
121   691
Lista utworów:
01. The Decay Of Lying
02. Choco Plumbing
03. Beer Hippie
04. I Want To Tell You
05. Captain Come Down
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Metal
Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Hip-Hop
Rock
19 dni, 11 godzin
Hip-Hop
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail