piątek, 6 maja

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Maj 2016
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
34   250
Według naszych informacji premiera płyty '4P Solo - Życie po życiu' zapowiadana jest na 06.05.2016 (Polska).

06.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
73   431
Album Chupa - "Roxxx", to debiutancki krążek niesamowitego poznańskiego wokalisty Bartosza Zawadzkiego. Dał się on poznać szerszej publiczności, jako najbardziej wyrazista postać The Voice Of Poland.

Jego wykon Enter Sandman Metallicy przekroczył milion odsłon na portalu YouTube. Wcześniej udzielał się w niszowych, metalowych projektach tj. : NoNe, The Old Cinema, Bare Assed, czy Neurothing, gdzie kształtował swoją osobowość muzyczną.
Na płycie znalazło się 13 utworów w konwencji rockowej. Od delikatnych ballad, po mocniejsze brzmienia. Artysta otwiera przed słuchaczem swoje niespokojne...

06.05.2016

Gatunek:
Ranking:
159   822
Jedenasta studyjna płyta Cyndi Lauper to hołd tej niesamowicie wszechstronnej artystki dla tradycyjnej muzyki amerykańskiej. "Detour" to klasyczne utwory country z lat 50. i 60. , nagrane z udziałem legend gatunku. Laureatka Grammy, Emmy i Tony nagrała album w Nashville z producenckim wsparciem Tony'ego Browna. Wybrała 12 piosenek, w których obok Cindy możemy usłyszeć takie sławy jak Emmylou Harris, Willie Nelson, a także nieco młodsze od nich gwiazdy, jak Jewel i Alison Krauss.

W zestawie jest między innymi piosenka "Hard Candy Christmas", pochodząca z musicalu z Dolly Parton i Burtem Reynoldsem,...

06.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
164   857
Lista utworów:
01. Charging The Void
02. Cygnus Terminal
03. LCD (Liquid Crystal Disease)
04. Mountains Above The Sun
05. Ultimate Artificer
...

Gatunek:
Ranking:
210   984
Taneczna płyta, z uduchowionymi partiami wokalnymi i tekstami poruszającymi temat inwigilacji, wojny dronów i zagłady ekologicznej, przynosi rzadkie połączenie muzyki elektronicznej i upolitycznionych tekstów.

„Drone Bomb Me” to piękny, ale brutalny utwór. Jak mówi sama Anohni: „to jest miłosna piosenka napisana z perspektywy młodej dziewczyny z Afganistanu, której rodzina została zgładzona przez bezzałogowy amerykański dron. Marzy o tym, by być unicestwiona. ” Do utworu powstał mocny teledysk, wyreżyserowany przez Nabila, a pokazujący poruszający występ Naomi Campbell. Za...

06.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
259   1090
Szósty album Beyonce "Lemonade" to 12 nagrań studyjnych (na CD) i ponad godzinny film (DVD) scalający piosenki z płyty w jedną audio-wizualną całość. Koncepcja płyty odnosi się do wewnętrznej podróży kobiety celem samopoznania i samouzdrowienia. Od strony muzycznej jest to cały kalejdoskop rozmaitych, nowoczesnych brzmień (od r&b, przez rocka, popowe ballady a kończąc nawet na klimatach country) i elektryzujących muzycznych kolaboracji - na płycie poza jednym z najsłynniejszych damskich wokali na świecie usłyszymy także Jacka White'a, The Weeknd, Kendricka Lamara i Jamesa Blake'a.

Utwory...

Gatunek:
Ranking:
280   1169
Lista utworów:
1. At Night, Alone
2. I Took a Pill In Ibiza
3. Not That Simple
4. Be As You Are
5. In the Arms of a Stranger
...

Gatunek:
Ranking:
283   1176
Lista utworów:
01. Misery
02. Divided
03. Primordial
04. Colossus
05. El Toro
...

06.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
363   1324
Lista utworów:

1. Dawn
2. Shoreline
3. Salt
4. Howling
...

06.05.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
367   1328
„Płyta to zderzenie dwóch światów. Dwóch zajawek: mocno elektronicznej, newschool'owej i tej klasycznej z brudnymi bębnami i jeszcze brudniejszymi samplami. Tekstowo typowy Bonson. Trochę techniki, melanżu i złości” – Bonson.

Bonson właściwie Damian Kowalski ur. 29 marca 1990 w Szczecinie. „Styl Bonsona często przeznaczony jest dla słuchaczy o mocnych nerwach. Obraz jego życia przedstawiony w jego wersach jest bardzo hardcorowy, ale ujęty w sposób refleksyjny, inteligentny, często bardzo gorzki. . . ” - (popkiller. pl).

Znany z ironicznego poczucia humoru, w StoproRap wydaje 3...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
378   1352
Lista utworów:

CD 1:
1. Endless pain
2. Tormentor
3. Flag Of Hate
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
384   1363
Lista utworów:

CD 1:
1. Oernst Of Life
2. Metal Invaders
3. Starlinght
...

06.05.2016

Gatunek:
Ranking:
385   1365
Autorzy megahitu "Iris" powracają! "Boxes" to pierwsza po trzyletniej przerwie płyta czterokrotnie nominowanych do Grammy, multiplatynowej amerykańskiej grupy Goo Goo Dolls.

Płytę "Boxes" promuje piosenka "So Alive".

Głównym autorem materiału na "Boxes" jest John Rzeznik, który zatrudnił do współpracy kilku sprawdzonych przyjaciół, między innymi Gregga Wattenberga (pracował już przy płycie GGD "Magnetic"), Dereka Fuhrmanna i Drew Pearsona (m. in. One Republic). W utworze "Flood" gościnnie zaśpiewała Sydney Sierota, mająca polskie korzenie wokalistka popularnej grupy Echosmith.
Goo Goo...

Gatunek:
Ranking:
399   1385
Personifikowana płyta dla wszystkich małych księżniczek! Najpiękniejsze piosenki z najpopularniejszych filmów animowanych Disneya o księżniczkach. W środku płyty znajdziecie zestaw naklejek literek, z których każda mama będzie mogła wykleić na okładce imię swojej małej księżniczki!

Lista utworów:

1. Lód w lecie - Kraina Lodu
2. Superkalifradalistodekspialistycznie - Mary Poppins
...

Gatunek:
Ranking:
400   1386
Piosenki z filmu animowanego, emitowanego na antenie Disney Junior „Lwia straż”. To serialowa wersja Króla Lwa. Bardzo melodyjne piosenki dla najmłodszych słuchaczy, piosenka tytułowa „Jaki piękny dzień” w wykonaniu Tomasza Lacha i Wojciecha Łozowskiego z zespołu Afromental. Wszystkie piosenki są po polsku. Dodatkowa promocja na kanale Diney Junior.


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Metal
Hip-Hop
tydzień temu
Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
Metal
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Zapraszamy do udziału w konkursie![x]
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail