poniedziałek, 6 lipca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Lipiec 2015
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
604   2025
Według naszych informacji premiera płyty 'Pseudogod - Sepulchral Chants' zapowiadana jest na 06.07.2015 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
660   2128
Według naszych informacji premiera płyty 'Majestic Downfall - ...When Dead' zapowiadana jest na 06.07.2015 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
22   157
Lista utworów:
01. Walpurgis Eve
02. Yours Immortally...
03. Enshrined In Crematoria
04. Deflowering The Maidenhead, Displeasuring The Goddess
05. Blackest Magick In Practice
...

10.07.2015

Gatunek:
Ranking:
66   374
Years & Years to brytyjskie trio tworzące szeroko pojętą muzykę elektroniczną, opisywaną często jako połączenie electro popu z R&B i elementami house'u z lat 90. Zespół składa się z Mikekey'a Goldswoethy'a, Emre Turkmena oraz Olly'ego Alexandra. Pomimo młodego wieku muzycy pochwalić się mogą już sporym doświadczeniem scenicznym – w 2014 roku występowali na licznych festiwalach (m. in. Bestival, Latitude czy Tauron) i supportowali Sama Smitha. Years & Years zwyciężyli tegoroczną edycję plebiscytu BBC Sound wyłaniającego najbardziej obiecujący talent rozpoczynającego się roku!

Single...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
192   827
Według naszych informacji premiera płyty 'Debauchery - F**k Humanity' zapowiadana jest na 10.07.2015 (Polska).

Gatunek:
Pop
Ranking:
275   1104
Lista utworów:
1. Intro
2. Working Girl
3. No Pressure
4. Get Things Done
5. Taste It
...

Gatunek:
Ranking:
293   1134
Lista utworów:

1. Blow Wind Blow / Introduction
2. Greetings
3. Long Distance Call
4. Messin' with the Kid
...

10.07.2015

Gatunek:
Ranking:
302   1147
Lista utworów:
1. Get Away
2. Gabby Feat. Janelle Monáe
3. Under Control
4. Go With It Feat. Vic Mensa
5. Just Sayin/I Tried
...

Gatunek:
Ranking:
365   1244
Julio Bashmore zadebiutował w 2009 roku EP-ką dla należącej do Claude VonStroke'a wytwórni Dirtybird, ale zanim stał się kojarzony z muzyką house z dużą ilością niskich częstotliwości, był pod ogromnym wpływem francuskiego brzmienia, m. in. Daft Punk i Cassius. W kolejnych latach Julio Bashmore współpracował z Jessie Ware - wyprodukował jej single „Running” i „110%” oraz nagrał z nią przebój „Peppermint”. Polscy fani mieli okazje usłyszeć go na żywo w roku 2014 podczas Open'er Festiwal w Gdyni.

Artysta ukończył właśnie prace nad swoim pierwszym albumem. Debiutancka płyta...

Gatunek:
Ranking:
508   1832
Lista utworów:
01. Fury Of The Storm
02. Three Hammers
03. Black Winter Night
04. Tomorrow's Kings
05. Seasons
...

Gatunek:
Ranking:
590   1996
Lista utworów:

CD 1
1. Israel's Son
2. Tomorrow
3. Faultline
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
613   2043
Leon Bridges to 25-letni muzyk, który zadebiutował pod koniec 2014 roku, zdobywając serca słuchaczy na wszystkich kontynentach. Swoją osobowością i dźwiękami wypełnia całą wolną przestrzeń w pomieszczeniu. Jego czysty, delikatny i kojący głos sprawia, że jest porównywany do Sama Cooke'a i Percy'ego Sledge. Styl w jakim tworzy młody artysta to połączenie klasycznego soulu z elementami R&B, co daje efekt czegoś do tej pory niespotykanego. Krytycy są zgodni: „Nie można obiecać, że nie zakochacie się w tych ponadczasowych piosenkach”.

Debiutancka płyta Leona Bridgesa „Coming Home”...

10.07.2015

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
633   2086
Sympatyczna brytyjska wokalistka znana z własnych przebojów „Lines” i „Bikes”, jak również współpracy z Robbie'm Williamsem, Bombay Bicycle Club i Manic Street Preachers, powraca z drugą płytą.

Niegdyś znana głównie z niesamowicie melodyjnych, ale głównie akustycznych piosenek, na krążku „Work It Out” rozbudowuje swoje brzmienie o elektronikę, do czego przyczynił się producent płyty Rich Cooper (Banks, Mystery Jets, Josef Salvat). Przykładem „nowej” Lucy Rose mogą być single „Like An Arrow” czy „Our Eyes”, który odniósł póki co największy radiowy sukces w...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
656   2120
Według naszych informacji premiera płyty 'Undergang - Døden Læger Alle Sår' zapowiadana jest na 10.07.2015 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
716   2194
Premiera płyty zespołu, który udowodnia, że tradycja nie jest muzealnym reliktem ale żywą tkanką, która może przybrać najróżniejszy kształt. Przypomina także że młodość może zachwycić dojrzałością a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia!

„Mazurki niepojęte” to nowa wizja muzyki ludowej, bardzo silnie opartej na tradycji, jednak z przeważającym udziałem kreacji twórczej. Podstawą repertuaru są transowe melodie mazurkowe, komponowane przez ojca i syna – Jana i Kacpra. Poziom wirtuozerii i umiejętności piętnastoletniego skrzypka wynosi go do elitarnej grupy najciekawszych...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2015 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


1. Sobota - Sobota (2015)
Hip-Hop
Metal
66 dni, 11 godzin
Hip-Hop
Metal
Metal
Hip-Hop
80 dni, 11 godzin
Hip-Hop
Hip-Hop
Metal
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail