środa, 26 kwietnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Kwiecień 2017
Składanki

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
1250   3766
Prezentujemy ósmą odsłonę kompilacji z serii Bogdan Fabiański poleca "Największe Przeboje Wszechczasów w Radiu Zet Gold". Na dwóch płytach utwory znane z programów Bogdana Fabiańskiego prowadzonych na antenie Radia Zet Gold. Jeśli od poniedziałku do piątku słuchasz "Przebojowe historie", w piątki "Piątki na piątki w radiu ZET Gold", a w sobotni wieczór jesteś fanem "Gorączki Sobotniej Nocy", to ta kompilacja jest dla Ciebie i w 100% będziesz usatysfakcjonowany.

Lista utworów:

CD 1
1. Laid Back - Sunshine Reggae
...

Gatunek:
Ranking:
1276   3840
Kompilacja Calm Island (Wyspa Spokoju) to dawka relaksujących rytmów, które wiele z nas miało już okazję usłyszeć zasiadając przed ekranami telewizorów. Usiądź, odpręż się i przenieś się w świat kojących zmysły dźwięków! Polecamy!

Lista utworów:

1. Brice Davoli, Valerie Deniz - Stay Away
2. Frank Sark - Es Una Historia
...

Gatunek:
Ranking:
1294   3877
Niesamowity album zawierajacy piosenki Brandi Carlile w wykonaniu najwiekszych gwiazd światowej sceny muzycznej. Wśród wykonawców znaleźli sie m. in: Adele, Pearl Jam, Dolly Parton czy Indigo Girls.

Lista utworów:

1. Shovels & Rope Late - Morning Lullaby
2. Dolly Parton - The Story
...

Gatunek:
Ranking:
1306   3897
Kompilacja "We Are Clubbing – Spring Break" to nowa seria, na której zostały skupione tylko i wyłącznie utwory polskich producentów i Dj-ei.

To starannie wyselekcjonowana składanka, na której usłyszymy legendy polskich parkietów, ale również mniej oczywiste nazwiska, które poszerzą repertuar fanów tego energicznego gatunku, jakim jest house, dance i funky dance.

Na album składają się dwie płyty CD, które zawierają po 17 utworów pełnych energii i motywującego wpływu. To album dla ludzi aktywnych, lubiących dobrą zabawę i niebojących się nowych wyzwań. Została stworzona z...

Gatunek:
Ranking:
1356   3974
Szanowni Państwo!

Przekazujemy w Wasze ręce drugą część albumu "Sound Cafe". Podobnie, jak na pierwszej części, także i tu zamieściliśmy nagrania z pogranicza jazzu, popu i chill out. Głównym zadaniem tego wydawnictwa jest wprowadzenie Państwa w nastrój relaksu. Nagrania, które znalazły się na tych krążkach z pewnością w tym pomogą.

Nasz album otwiera mistrz trąbki Miles Davies rewelacyjną wersją piosenki "Time After Time" z repertuaru Cyndi Lauper.
Genialny saksofonista Gato Barbieri u nas w dwóch nagraniach: "Straight Into The Sunrise" i "Seven Servant". Połączenie klimatów...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Celebrate Diversity (Uczcić różnorodność) to hasło przewodnie 62. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji. Święto muzyki odbędzie się w Kijowie na Ukrainie. I to właśnie tradycyjny ukraiński naszyjnik zwany namysto zdobi okładkę wyjątkowej składanki konkursowych utworów. Namysto to jednak coś więcej niż tylko element biżuterii, naszyjnik jest prawdziwym amuletem ochronnym oraz symbolem piękna i zdrowia. Budujące go koraliki różnią się wzorem, podkreślając tym samym różnorodność i indywidualizm.

Połączenie tradycji i nowoczesności ukazuje dzisiejszą Ukrainę, dumnego gospodarza...

Gatunek:
Ranking:
1276   3840
Czwarta część składanki z polskimi przebojami z serii popularnych trzy płytowych wydawnictw, które noszą wspólny tytuł – Najlepsze Hity Dla Ciebie.

Na 3 płytach znajduje się aż 60 polskich hitów w tym utwory takich artystów jak Sarsa, Cleo, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Natalia Nykiel, HEY, Brodka, Krzysztof Zalewski, Daria Zawiałow, Izabela Trojanowska czy Łąki Łan.

Lista utworów:

...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Coś dla tych, którzy tęsknią za latami 80. muzyce albo po prostu są miłośnikami piosenek, które powstały w tej dekadzie. Prezentowana kompilacja pozwoli zapoznać się z największymi hitami, jakie w tym okresie nagrano. Na czterech płytach kompaktowych zebrano kilkadziesiąt utworów, od popowych, synthpopowych po rockowe.

Znajdziemy tu przeboje Kylie Minogue, która w tej dekadzie rozpoczynała swą wielką karierę, hity Tiny Turner, Duran Duran, ZZ Top, Fleetwood Mac. Są też interpretacje klasyków z lat 80 w wykonaniu współczesnych gwiazd.

Lista utworów:

...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:
Reklama
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail