środa, 28 czerwca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Czerwiec 2017
Wszystkie

Według daty

Polska

28.06.2017

Gatunek:
Ranking:
696   2475
Lista utworów:
01. Kill The Tape
02. Skygrave
03. In Fading Light
04. Deep Inside
05. Human Veil
...

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
20   161
Lista utworów:
1. YSIF
2. Taipei Person/Allah Tea
3. Knievel Has Landed
4. Hydrograd
5. Song #3
...

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
138   856
Lista utworów:
01. The Chance
02. Someone's Crying
03. Mankind
04. Step Out Of Hell
05. Mr. Ego
...

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
231   1154
Zespół LANY ogłosił szczegóły wyczekiwanego, debiutanckiego albumu. Album "LANY" zawiera 16 utworów – łącznie z singlem "ILYSB", który podbija listy przebojów w serwisach streamingowych na całym świecie.

Płyta jest dostępna w wersji CD, winylowej, cyfrowej oraz w boxie.

LANY tworzą muzykę, która trafia bezpośrednio w serce; piękne piosenki z domieszką syntezatorów niezbędnej perkusji i szczypty inspiracji z popu lat 80-tych i R&B lat 90-tych doprawione charakterystyczną dla new-wave elektroniką. Taka mieszanka sprawia, że gdy raz usłyszysz ich utwór to zagnieździ się w Twojej...

Gatunek:
Ranking:
252   1226
Pierwszy album z serii "Warsaw Philharmonic: Penderecki conducts Penderecki" został obsypany nagrodami. Poza Grammy, pojawiły się Fryderyki, O!Lśnienie od portalu Onet. pl i wiele innych. Wszyscy zgodnie podkreślali, że album to nie tylko wydarzenie historyczne – kompozytor bowiem po raz pierwszy zadyrygował swoimi utworami na płycie nagranej z Orkiestrą i Chórem Filharmonii Narodowej – ale przede wszystkim udowodnienie, że muzyka klasyczna to polska wizytówka na scenie międzynarodowej.

Utwory chóralne powstawały na przestrzeni całej drogi twórczej kompozytora, pisane były w różnych...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
263   1246
Lista utworów:
Disc I
01. Jökelväktaren
02. En Väldig Isvidds Karga Dräkt
03. Lavin
04. Fjällets Mäktiga Mur
...

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
277   1263
Witamy wszystkich zajawkowiczów dobrego ulicznego brzmienia, a zarazem pozytywnych myśli poprawiających szarą codzienną rzeczywistość w świecie DDK P56.

Mamy dla was tym razem solo 10, które Dudek konsekwentnie zatytułował "Progres 2". Jest to kontynuacja albumu solo 9 pt. "Progres 56", którego premiera odbyła się pod koniec 2016 roku.

"Solo 10 uważam za swoją najlepszą produkcje - choć każdą za taką uważałem. To ten album ma w sobie coś czego poprzednie nie miały. Uczucie jakie staram się z siebie wydobyć za każdym razem. Zagościło u mnie na dobre. CZUJE, że to jest właśnie...

Gatunek:
Ranking:
516   1904
Lista utworów:
01. Filipek X Foux - Młody Bukowski
02. Filipek X Foux - Efekt Wahadła
03. Filipek X Foux - Pora dla buntowników feat Radzias
04. Filipek X Foux - Atramentowe Noce
05. Filipek X Foux - Wilki Powstaną feat Planet ANM
...

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
568   2184
Wielki powrót DJ Hella, producenta, didżeja i właściciela słynnej wytwórni Gigolo. To dzięki niemu na tanecznej scenie pojawił się renesans brzmień lat 80-tych, zaś Hella uznano za głównego ambasadora stylu electroclash. Oprócz znakomitych dokonań pod własnym szyldem muzyk wypromował takie gwiazdy jak Miss Kittin & The Hacker czy Fischerspooner. “Zukunftsmusik" promuje fantastyczny hit “I Want U" do którego nakręcono kontrowersyjne video, którym artysta składa hołd klasykom sceny house. Na płycie wśród gości m. in Stereo MC'S.

Lista utworów:

1. Anything, Anytime
2. Car, Car, Car...

Gatunek:
Ranking:
586   2253
Lista utworów:
01. Worthless
02. Plague Doctor
03. Bitter Pill
04. Big Sleep
05. Grave Βloom
...

Gatunek:
Ranking:
602   2306
Reedycja jednego z najważniejszych dzieł w historii polskiej muzyki rockowej, zatytułowanego po latach przez Niemena "Marionetki", od tytułu utworu otwierającego drugą płytę, do słów Norwida.

Album wydany był pierwotnie jako dwa oddzielne LP zatytułowane Niemen vol. 1 oraz Niemen vol. 2. Niniejsza reedycja kompaktowa zawiera dwa albumy.

Płyty zostały nagrane w roku 1972 przez Grupę Niemen. W składzie tej supergrupy grali: Czesław Niemen i Helmut Nadolski oraz muzycy z zespołu SBB, czyli Józef Skrzek, Anthimos Apostolis, Jerzy Piotrowski oraz trębacz Andrzej Przybielski.

...

Gatunek:
Pop
Ranking:
606   2310
Prezentujemy Państwu debiutancki materiał piosenkarski Zbigniewa Wodeckiego zarejestrowany w 1976 roku. Po raz pierwszy w edycji kompaktowej!

Na albumie znajduje się 12 genialnych piosenek m. in. "Rzuć to wszystko co złe", "Panny mego dziadka", "Posłuchaj mnie spokojnie", "Kochałem panią kilka chwil" i "Partyjka". Wodeckiemu towarzyszy Orkiestra pod dyrekcją Wojciecha Trzcińskiego oraz zespół wokalny Alibabki. Piosenki z tej płyty były do niedawna zapomniane, zostały odkryte i rozsławione dzięki nowej płycie nagranej przez Zbigniewa Wodeckiego z Mitch & Mitch. Piosenka "Rzuć to wszystko co złe"...

Gatunek:
Ranking:
613   2321
Seria DJ Kicks, firmowana przez słynny label K7, to wśród wydawnictw nowej muzyki sprawdzona marka. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej kompilacji, zbierającej ekskluzywne nagrania m. in Johna Talabota, Niny Kraviz, DJ Koze, Brandt Brauer Frick, Matthew Dear, Actress.

Jak zwykle przypadku DJ Kicks mamy do czynienia z czujną selekcją i najwyższym poziomem doboru repertuaru.

Lista utworów:

...

Gatunek:
Ranking:
626   2345
Calvin Harris jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych DJów i producentów na świecie. Współpracuje z największymi gwiazdami i nie inaczej jest na jego najnowszej płycie "Funk Wav Bounces Vol. 1" na której usłyszymy aż 19 gwiazd współczesnej sceny pop i hip-hop. A są to m. in. Katy Perry, John Legend, Ariana Grande, Pharrell Williams, Frank Ocean, Travis Scott, Future, Big Sean, Migos, Schoolboy Q, Nicki Minaj i Snoop Dogg.

Album promują single "Slide" z Frankiem Oceanem i Migos, oraz "Heatstroke" z Arianą Grande, Pharrellem Williamsem, które zwiastują zmianę kierunku muzycznego...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
631   2360
Lista utworów:
01. Infinitesimal To The Infinite
02. Accident And Error
03. Cascading Failures, Diminishing Returns
04. Mithridatic
05. Truthslayer
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Rock
Rock
15 dni, 15 godzin
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail