piątek, 9 grudnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Grudzień 2016
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
17   99
„W drodze po nieśmiertelność” to już trzecie z kolei solo prudnickiego artysty. Po świetnym debiucie oraz kontynuacji, która również spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem, a także wytyczyła ścieżkę rozwoju rapera, czas na kolejny rozdział w muzycznej karierze Zbuka.

Nowe solo to przełom, ale nie koniec drogi. Po licznych wyróżnieniach, pełnych salach koncertowych i doświadczeniu bycia w trasie koncertowej, od miasta do miasta, Zbuku podsumowuje swoje dotychczasowe szalone życie.

Nadchodzący album to z pewnością najbardziej dopracowany krążek w karierze Zbuka. Godziny spędzone...

Eldo - Psi (2016)

09.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
22   127
Po ponad 2 latach od premiery ostatniego, złotego krążka „Chi” Eldo powraca z nowym materiałem.

Litera „Psi" pochodząca z alfabetu greckiego jest symbolem psychologii, której raper poświęcił uwagę w nowych piosenkach. Ta płyta jest o napięciach psychicznych, strachu, miłości i wszystkim tym, co skomplikowane i co siedzi w naszych głowach a na co niestety czasami nie mamy wpływu.

Co niesie nowa płyta? Większą przestrzeń dla tekstów. Ambientowe tempo. Podkłady w stylu, z którym nie wiązaliśmy dotychczasowych nagrań Eldoki. Brzmienie, za które tym razem nie odpowiadają anonimowe...

09.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
93   515
Według naszych informacji premiera płyty 'Dreamshade - Vibrant' zapowiadana jest na 09.12.2016 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
113   623
Zestaw zawiera:

Apple and Shine na jednej płycie – zremasterowane po raz pierwszy przez Eda Brooksa w RFI Mastering
Ponad 20 nagrań zawierających rzadkie materiały B-sides, demówki, alternatywne wersje utworów oraz wcześniej niepublikowane utwory takie jak demowe nagranie Chloe Dancer przez Andrew Wooda, wersję live „Stardog Champion” z Chrisem Cornellem i Pearl Jam
Love Bone Earth Affair DVD – dostępne po raz pierwszy na DVD z bonusowymi nagraniami występó Mother Love Bone
24 – stronnicową książeczkę z tekstami, kredytami i zdjęciami Apple / Shine
...

09.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
134   678
Lista utworów:
1. Peace Trail
2. Can't Stop Workin'
3. Indian Givers
4. Show Me
5. Texas Rangers
...

Gatunek:
Ranking:
139   693
Debiutancki album supergrupy, w której skład wchodzą Troy Sanders z Mastodon, Troy Van Leeuwen z Queens Of The Stone Age, Tony Hajjar z At the Drive-In oraz Mike Zarin, znany ze współpracy ze Sweethead. Płyta składa się z 11 piosenek, w których odbijają się wpływy macierzystych zespołów muzyków Gone Is Gone, tworząc całość oryginalną i zaskakującą. Do tego emanującą duchem dobrej zabawy świetnie znających i rozumiejących się przyjaciół.

Lista utworów:

1. Sentient
2. Gift
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
195   878
Nastał świt czarnego słońca! Po czterech latach od wydania „Szkoły wyrzutków” (2012) i dwóch bardzo dobrze przyjętych solowych albumach „Brain Dead Familia” (2015) oraz „Mam się świetnie” (2016), dwójka poznańskich raperów Słoń i Shellerini przerywa milczenie i zapowiada premierowy materiał od wyższej szkoły robienia hałasu!

Tym razem wszyscy absolwenci WSHR otrzymają od poznańskich mc's coś wyjątkowego i oryginalnego. Projekt „Czarne słońce” to trylogia złożona z trzech ep. Pierwsza z nich ujrzy światło dzienne w grudniu 2016.
„Świt EP” to sześć premierowych...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
227   927
Lista utworów:
01. The Weeping Vessel
02. A Well-Intentioned Virus
03. Broken Pact Blues
04. Jinba Ittai
05. Apocalypse
...

09.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
273   1068
Lista utworów:
01. naiVe
02. Zmiana
03. Narcyz
04. HalfLajf
05. Strać to
...

Gatunek:
Ranking:
314   1159
"Historia i historyjki polskie" to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci i rodziców. To nie tylko płyta, to cały pakiet do zabawy i nauki! To idealne połączenie talentu muzycznego Ferida Lakhdara i błyskotliwych tekstów Doroty Truskolaskiej-Alibert.

Płyta "Historia i historyjki polskie" została stworzona po to, by przybliżyć najmłodszym słuchaczom historię Polski - od opowieści o Lechu, Czechu i Rusie, przez historię o Królowej Bonie, zagadkę "Kto to jest?" o Bolesławie Chrobrym, po wspaniałą historię miłosną Marysieńki i Jana III Sobieskiego! W zabawny sposób zostało również...

Gatunek:
Ranking:
353   1302
"Domówka z Markiem Sierockim" to wyjątkowa seria, jakiej na polskim rynku muzycznym jeszcze nie było! Płyty, które się w niej znalazły, to bowiem nie tylko muzyka.

Utwory podzielone są na sety, które zapowiada sam Marek Sierocki, znany dziennikarz muzyczny i doświadczony DJ. Każda „Domówka” to dwupłytowy zbiór tanecznych utworów, które od lat królują na parkietach dyskotek a przede wszystkim podczas domowych imprez. Znalazły się na nich hity spod znaku disco, latino oraz wielkie przeboje ze słonecznej Italii. Nie zabrakło też szlagierów z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku....

Gatunek:
Ranking:
385   1363
Lista utworów:
01. Re_Engage
02. Machines Of Our Disgrace
03. Contagion
04. Embracing Entropy (feat. Celldweller)
05. Humanarchy
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
414   1402
Lista utworów:
01. Intro - Ar Vif (Le Grimoire Des Mes Morts)
02. An Ankou
03. Armorican Deathrites
04. Naia (The Black One)

Gatunek:
Ranking:
418   1413
Lista utworów:
01. Hold High The Banners Of Truth Among The Swollen Dead
02. The Speared Promises
03. Frail As The Stalking Lions
04. Your Kingdom Shrouded In Blood
05. Silent Burned Atrocities
...

09.12.2016

Gatunek:
Ranking:
771   2389
Nieprzeciętny talent Roberto Fonseki – błyskotliwego kubańskiego pianisty, po raz pierwszy dał o sobie znać, gdy artysta miał ledwie 15 lat. Fonseca wystąpił wtedy na International Jazz Festival w Hawanie, a jego recital zrobił duże wrażenie na zgromadzonej publiczności. W 1999 roku ukazał się jego debiutancki album (Tiene que ver), a późniejsze lata przyniosły mu niemałe sukcesy. Pianista dołączył do słynnego Buena Vista Social Club™, gdzie zastąpił Rubéna Gonzáleza, a następnie udał się w światową trasę koncertową (ponad 400 występów) z Ibrahimem Ferrerem. W 2014 roku,...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail