sobota, 22 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Październik 2016
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Ranking:
888   2756
Według naszych informacji premiera płyty 'Desolate Pathway - Of Gods And Heroes' zapowiadana jest na 22.10.2016 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
1347   3703
Lista utworów:
01. Martyr
02. Reflected [feat. Fabio Lione]
03. Weakness Lies Within
04. Time Immemorial
05. Nouthetisis [feat. Jeff Waters]
...

Gatunek:
Ranking:
1218   3297
Grażyna Auguścik - wokalistka o międzynarodowej sławie. Jej niezwykły głos, zaliczany do najważniejszych w światowym jazzie.

Koncertowała i nagrywała z takimi sławami jak Jim Hall, John Medeski, Patricia Barber, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Bogdan Hołownia, Paulinho Garcia.

Andrzej Jagodziński. Artysta wszechstronny; waltornista z wykształcenia, pianista jazzowy, akordeonista, kompozytor, aranżer i pedagog. Gra w różnych stylistycznie formacjach, zawsze z elitą polskiego jazzu: Old Timers, Swing Session, Quintessence, String Connection, Kwartet Janusza Muniaka, Kwartet Tomasza...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
200   1018
Według naszych informacji premiera płyty 'Myrkgrav - Takk Og Farvel; Tida Er Blitt Ei Annen' zapowiadana jest na 26.10.2016 (Polska).

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
16   93
Lista utworów:
01. Brotherhood Of The Snake
02. The Pale King
03. Stronghold
04. Seven Seals
05. Born In A Rut
...

28.10.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
100   592
Lista utworów:
01. Intro: Confessions Of A Felon
02. Blood Money
03. Shoulda Known Better
04. Lexipro
05. Hold On
...

Gatunek:
Ranking:
146   808
Witajcie w ogrodzie nieziemskiego szczęścia. Przez wodospad marzeń, za białym światłem lodowej kurtyny znajduje się bujny, zielony świat, gdzie dziecięca naiwność i starożytna mądrość są jednym. Wstępujcie śmiało imperialni pielgrzymi, rajska dżungla jest znakiem trzeciego wieku Empire of the Sun.

„Podczas nagrywania płyty mieliśmy w głowie pewną wizję, jeszcze zanim napisaliśmy tytułowy utwór Two Vines. To była wizja współczesnego miasta pochłoniętego przez dżunglę, tak jakby matka natura chciała przejąć z powrotem planetę” opowiada Nicholas Littlemore, który wraz z...

28.10.2016

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
181   979
Lista utworów:
1. Fairy Dust (Chapter I)
2. Influence (feat. Wiz Khalifa)
3. Lady Wood
4. True Disaster
5. Cool Girl | Ludvig Söderberg, Tove Lo & Jakob Jerlström
...

28.10.2016

Gatunek:
Ranking:
190   1000
Równo 2 lata po premierze solowego albumu Kafara „Panaceum”, na rynku ukaże się reedycja krążka wzbogacona o 3 premierowe utwory. Pierwotny nakład wydawnictwa wyprzedał się w ciągu kilkunastu miesięcy. Wydawca oraz raper zdecydowali o dotłoczeniu płyty w nieco zmienionej i wzbogaconej wersji.

Kafar to raper działający w podziemiu od 1999 roku. Pierwszy raz na legalnym albumie pojawił się w 2008 roku, kiedy to wraz z grupą Dixon37 zadebiutował bardzo dobrze przyjętym krążkiem „Lot na całe życie”, na którym gościnne zwrotki dograły legendy polskiego rapu. Fani czekali aż 5 lat na...

28.10.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
202   1029
Po oficjalnym przyznaniu statusu złotej płyty krążkowi "Gotowy na wszystko", Kacper HTA – współtwórca składu HipoToniA oraz albumów Ganja Mafia i "Nie dla wszystkich" – raper znany I funkcjonujący od lat na polskiej rap scenie, zapowiada kolejne solo.
"Family first" to album od dorosłego człowieka, który od lat związany jest z kulturą Hip-hop. Nie brak tutaj poważnych tematów, rozliczeń z przeszłością czy życiowych słodko-gorzkich historii, które dotyczą każdego z nas. Jednak raper podaje treści z wyczuciem, w przystępnej melodyjnej formie, która na długo zapada w ucho.
Nowe solo...

Gatunek:
Ranking:
215   1043
Lista utworów:
01. Blood On The Sand
02. If I Could
03. Fallow Season
04. Pitfalls
05. All The Giants Are Dead
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
225   1062
Lista utworów:
01. Falling While Rising
02. Plasmic And Pure
03. I Am The Storm
04. Surviving The Abyss
05. The Serpent Only Lies
...

28.10.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
226   1064
Fonoteka to melodyjne granie wypełnione genialnymi tekstami. Na płycie znajdą się wyłącznie opracowania tekstów Ciechowskiego, do których najwybitniejszy poeta polskiego rocka nie skomponował muzyki. Fonetykę trudno zaklasyfikować do konkretnego gatunku muzycznego. Jeśli byłyby konieczne jakieś ramy, z definicji zespołowi najbliżej do polskiej alternatywy. W muzyce Fonetyki nie ma rockowego hałasu, nie ma tu kalkomanii i obliczonych z rzemieślniczą precyzją hitów – to muzyka do słuchania i do myślenia. Priorytetem grupy jest przekaz, teksty muszą być wybitne. Warstwę słowną...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
317   1346
Według naszych informacji premiera płyty 'U.D.O. - Dirkschneider - Back To The Roots [Live]' zapowiadana jest na 28.10.2016 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
331   1369
"Piano. pl" to płyta z rejestracją audio/video wyjątkowego koncertu, który odbył się 16 maja 2016 roku w Teatrze Muzycznym Roma. Piano. pl jest hołdem złożonym polskiej pianistyce. Jak zauważa Dorota Miśkiewicz, fortepian to polska specjalność, a spośród wielu doskonałych muzyków, to właśnie pianiści wiodą w Polsce prym. Jako że gatunkiem najbliższym Dorocie jest jazz, podkreśla ona nade wszystko dokonania polskich pianistów jazzowych, którzy spektakularnie podążają drogą wyznaczoną niegdyś przez światowej sławy muzyka, Krzysztofa Komedę. Drogą wyznaczoną także przez Fryderyka...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Metal
26 dni, 7 godzin
Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
41 dni, 7 godzin
Rock
Hip-Hop
wczoraj
 W sklepach

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail