poniedziałek, 20 lutego

Oznaczenie treści
Ostatnie premiery

MUZYKA


Filtrowanie:
Do:
Luty 2017
Pop

Według daty

Polska

Gatunek:
Pop
Ranking:
230   1044
Lista utworów:
1. Dream On
2. Under Stars
3. Automatic
4. Down by The Water
5. Leap of Faith
...

17.02.2017

Gatunek:
Pop
Ranking:
853   2454
Drugie pełnowymiarowe wydawnictwo Asa Taccone i Matthew Compton, czyli duetu Electric Guest. Duet z Los Angeles zwiastował album piosenką "Back For Me" - żywą, ciekawie zaaranżowaną i lekko oldschoolową.

Asa Taccone i Matthew Compton nie pracowali nad piosenkami samodzielnie. Postanowili skorzystać z talentu swoich kolegów i koleżanek po fachu. Do nagrań "Plural" przyczynili się Joanna Newsom, Haim oraz Justin Young z zespołu The Vaccines.

Płytę nagrano w Los Angeles. Duet zapewnia, a potwierdzają to ci, którzy całość już poznali, że choć materiał jest pod względem inspiracji niezbyt...

17.02.2017

Gatunek:
Pop
Ranking:
881   2495
Według naszych informacji premiera płyty 'Zara Larsson - So Good' zapowiadana jest na 17.02.2017 (Polska).

Gatunek:
Pop
Ranking:
265   1146
Lista utworów:
1. Sklejam się
2. Filozof
3. Pomost
4. Anglia wita
5. Para-finał
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
290   1196
Lista utworów:

1. When A Man Loves A Woman (2017 version) "When a Man Loves a Woman"
2. Stand By Me "Stand By Me"
3. I've Got A Woman "Ray"
4. I Will Always Love You (Feat. Dolly Parton) "The Body Guard"
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
148   883
Po podróżach w głąb muzyki japońskiej („Haiku") i luzofońskiej („Sobremesa”) AMJ tym razem zaśpiewa po polsku z Kubańczykami. Płyta „Minione” to wskrzeszenie najpiękniejszych przedwojennych tang polskich. AMJ śpiewa je z kubańskim trio jednego z największych pianistów improwizujących naszych czasów - fenomenalnym Gonzalo Rubalcabą.

Spośród setek starych tang i boler artyści wybrali te, które inspirują ich najbardziej (m. in. „To ostatnia niedziela", „Rebeka", „Twe usta kłamią”) i mogły stać się pomostem między tym co minione, światem lat 30-tych ubiegłego stulecia a...

Gatunek:
Pop
Ranking:
223   1036
Wyjątkowy zbiór pieśni patriotycznych w wykonaniu Anny German.
Sława Anny German nie mija, gdyż śpiewała głosem o niepowtarzalnej barwie, za którym tęsknią miliony wielbicieli. Jej wielką miłością była ojczyzna, w której się wychowywała, uczyła, o której komponowała pieśni i o której najpiękniej śpiewała. Majestatycznie i zarazem z dużym ładunkiem uczuciowym wykonywała pieśni ojczyste, żołnierskie. Z pełnym oddaniem służyła Bogu, ludziom i ojczyźnie.

Na płycie udostępniono utwory, które dotąd nie były prezentowane, m. in. :
Oj! Panno wojenko, bardzo to nie ładnie,...

Gatunek:
Pop
Ranking:
274   1168
Modern Talking to wciąż jeden z najbardziej popularnych w naszym kraju zespołów, który obchodził niedawno trzydziestolecie swojej działalności. Zespół powstał w 1984 roku z inicjatywy producenta Dietera Bohlena i wokalisty Thomasa Andersa, podbijając swoim pierwszym hitem You're My Heart, You're My Soul początkowo niemieckie a następnie europejskie i światowe listy przebojów. Drugi singiel You Can Win If You Want, pochodzący z albumu The First Album potwierdził dominację duetu na światowej scenie muzyki dance.

Dwupłytowy album „Ready For The Mix” to wydawnictwo wyjątkowe. Na dwóch...

03.02.2017

Gatunek:
Pop
Arysta:
Ranking:
386   1348
MUNA to amerykańskie trio tworzone przez Katie Gavin (wokal), Josette Maskin (gitara) oraz Naomi McPherson (gitara). Tworzą gitarowy pop, a ich brzmienie porównywane jest twórczości innego popularnego tria – sióstr Haim. Ich utwór „Loudspeaker”, tytułem przyniósł im uznanie krytyków i rzeszę fanów. Ich debiutancka płyta „About U” zawiera 11 piosenek, w tym promujący go singiel „I Know A Place”. Krażek ukazuje się na CD oraz winylu.

Lista utworów:

1. So Special
2. Loudspeaker
...

03.02.2017

Gatunek:
Pop
Ranking:
445   1427
Jacob Whitesides to popowy piosenkarz i songwriter, który swoją karierę rozpoczął w wieku czternastu lat w amerykańskiej edycji programu X-Factor. W sieci zasłynął nagraniem coveru utworu „One Thing” One Direction. Dwa lata później wypuścił debiutancką EP-kę, „3 AM – the EP” z coverami gwiazd takich jak John Legend, Ed Sheeran czy John Mayer.

Kolejne wydawnictwo przyniosło mu występ w „Good Morning America”, własną wytwórnię Double U Records, pozwoliło również zwrócić na siebie uwagę Spotify i Disney's Radio, którzy zaliczyli go do grona wartych obserwowania w 2016 roku...

Gatunek:
Pop
Ranking:
566   1771
Włoska gwiazda sceny muzycznej! Ponad 4 miliony sprzedanych płyt na całym świecie! Polscy słuchacze pamiętają go z występu na Festiwalu w Opolu w 2006 roku, gdzie wystąpił zanim jego kariera nabrała tempa. Patrizio Buanne wkroczył do muzycznego świata w 2005 roku i błyskawicznie oczarował wszystkich swoją siłą uwodzenia. Jego głos łapie za serce, a niesamowita osobowość sprawia, że podczas koncertów wszyscy podrywają się do tańca. Urodzony w Wiedniu, Patrizio wychował się i studiował w Neapolu – rodzinnym mieście swojego ojca. Jego mama ma polskie korzenie i to właśnie ona...

Gatunek:
Pop
Ranking:
659   2136
Stray Trolleys “Barricades and Angels” to wznowione wydanie, które pojawia się po raz pierwszy od wczesnych lat 80-tych! Kiedyś tylko na kasecie, jest to zapis utworów Martina Newella z Cleaners From Venus z sesji między 1979 a 1980 rokiem. Klasyk!

Lista utworów:

1. The Secret Dreams of a Kitchen Porter
2. A Bluebeat Kid
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
933   2578
Lista utworów:

1. Sign Of The Times
2. She Moves Me
3. Crazy
4. Love Don't Live Here
...

03.02.2017

Gatunek:
Pop
Ranking:
980   2651
Trio Collina Vallona posiada własne miejsce na nieco zatłoczonej scenie fortepianowej kamerylistyki dzięki rzadkiej umiejętności odnajdywania nowych artystycznych ścieżek. Na swoim trzecim albumie wydanym przez firmę ECM, Vallon prowadzi zespół w stronę melodii i harmonijnej improwizacji, rezygnując tym samym z wirtuozerskich popisów. Choć Vallon (niedawno nominowany do Swiss Music Prize) jest kompozytorem aż dziewięciu nowych utworów, odpowiedzialność za muzykę w równym stopniu rozdziela się na wszystkich członków grupy. Dające rzetelną podstawę basowe partie Patrice'a Moreta oraz pełna...

Gatunek:
Pop
Ranking:
546   1673
Cherry Glazerr wracają z albumem Apocalipstick! Przy jego produkcji zespół współpracował z Joe Chicarellim (White Stripes, The Shins, The Strokes) i Carlosem de la Garza (Bleached, M83, Tegan and Sara). Od pierwszego przesłuchania słyszymy ewolucję zespołu, która poszła w kierunku bardziej rozbudowanych, gitarowych brzmień, które sprawiły, że Cherry Glazerr stał się zespołem “głośniejszym” niż wcześniej. Tematyka płyty oscyluje wokół równości płci i feminizmu. Słychać to najbardziej w utworze Told You I'd Be With The Guy.

Lista utworów:

1. Told You I'd Be With the Guys
2....


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Pop


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Pop


Pop
10 dni, 15 godzin
Pop
87 dni, 14 godzin
Pop
Pop
Pop
Pop
38 dni, 14 godzin
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail