sobota, 22 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

FILMY


Filtrowanie:
Od:
Październik 2016
Wszystkie

Według daty

Polska

Rodzaj:
TV
Ranking:
1   3
Według naszych informacji premiera serialu 'The Walking Dead - sezon 7' (tytuł oryginalny - 'The Walking Dead - season 7') zapowiadana jest na 24.10.2016 (Polska).

26.10.2016

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
19   58
Według naszych informacji premiera kinowa filmu 'Doktor Strange' (tytuł oryginalny - 'Doctor Strange') zapowiadana jest na 26.10.2016 (Polska).

26.10.2016

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
1136   4027
Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

27.10.2016

Rodzaj:
DVD
Reżyseria:
Ranking:
-   -
Młode małżeństwo, po tragicznej stracie ukochanego syna, adoptuje ośmioletniego chłopca. Jessie (Kate Bosworth) i Mark (Thomas Jane) robią wszystko, by stworzyć dziecku kochającą się i szczęśliwą rodzinę. Szybko okazuje się jednak, że Cody (Jacob Tremblay), który jest uroczym i grzecznym chłopcem, skrywa mroczny sekret. Kiedy Cody zasypia, jego sny stają się rzeczywistością. Koszmary również... Rodzinę zaczynają nawiedzać wyśnione przez chłopca demony. Jessie i Mark zrobią wszystko, by dotrzeć do źródła lęków syna, zanim ich życie zmieni się nie do poznania.

27.10.2016

Rodzaj:
DVD
Reżyseria:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera filmu na DVD 'Downton Abbey - sezon 5' (tytuł oryginalny - 'Downton Abbey - season 5') zapowiadana jest na 27.10.2016 (Polska).

28.10.2016

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
115   384
Według naszych informacji premiera kinowa filmu 'Ouija: Narodziny zła' (tytuł oryginalny - 'Ouija: Origin of Evil') zapowiadana jest na 28.10.2016 (Polska).

Księgowy (2016)

28.10.2016

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
191   646
Affleck wciela się w postać Christiana Wolffa, geniusza matematycznego, którego więcej łączy z liczbami niż z ludźmi. Pod osłoną małomiasteczkowego biura rachunkowego pracuje dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie w charakterze niezależnego księgowego. Kiedy Wydział ds. ścigania przestępstw Departamentu Skarbu, prowadzony przez Raya Kinga (Simmons), zaczyna się nim coraz bardziej interesować, Christian podejmuje współpracę z legalnym klientem - nowoczesną firmą specjalizującą się w dziedzinie robotyki. Jej księgowa (Kendrick) wykryła niezgodność...

Pim i Pom (2014)

28.10.2016

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
600   2091
Według naszych informacji premiera kinowa filmu 'Pim i Pom' (tytuł oryginalny - 'Pim & Pom: Het Grote Avontuur') zapowiadana jest na 28.10.2016 (Polska).

Fair Play (2014)

28.10.2016

Rodzaj:
Ranking:
629   2127
Akcja filmu rozgrywa się w latach 80. w komunistycznej Czechosłowacji. Młoda i utalentowana biegaczka Anna zostaje wybrana do drużyny narodowej i rozpoczyna treningi, aby zakwalifikować się na igrzyska olimpijskie. Trener jest przekonany, że młodej sportsmence uda się zdobyć medal. Aby pomóc Annie, podaje jej sterydy, w tajemnicy przed nią samą. Matka Anny zdaje sobie sprawę, że to dla córki wielka szansa i że może wykorzystać wyjazd na olimpiadę, by uciec z kraju, dlatego godzi się na podawanie dziecku szkodliwych specyfików.

Łapa (2015)

28.10.2016

Rodzaj:
Ranking:
870   3402
Zoli, tramwajarz, ale także utalentowany treser, przygarnia osieroconego psa. Łapa nie miał łatwo, został sam już jako mały szczeniaczek i przeżył wyczerpującą tułaczkę, nim odnalazł w końcu kochający dom. A czasem w najsmutniejszej chwili może nas spotkać wielka radość. Pies i pogubiony w codziennych sprawach Zoli zaprzyjaźniają się i pokonując razem wiele przeszkód, odnajdują w końcu życiowy cel.

28.10.2016

Rodzaj:
Ranking:
959   3556
Gang złożony z jaskrawo przebranych mężczyzn napada na lombard, kradnąc ogromne ilości złota. Samo ich przebranie, forma napadu, zachowanie i sposób przygotowania bliższe są komediowemu performence'owi niż misternie obmyślanemu planowi. Przypomina to serię zdarzeń niekontrolowanych, a na pewno nieprzewidzianych. Po tym brawurowym wyczynie, panowie równie brawurowo uciekają. W ślad za nimi rusza policyjny pościg. Schronienie znajdują w małej mieścinie jednemu z nich kojarzącej się z okultystycznymi ceremoniami i sabatami, jakie miały miejsce w przeszłości. Panowie nie mają jednak...

Rodzaj:
Ranking:
998   3615
Według naszych informacji premiera kinowa filmu 'Hannah. Nieznana historia buddyzmu' (tytuł oryginalny - 'Hannah: Buddhism's Untold Journey') zapowiadana jest na 28.10.2016 (Polska).

Lolo (2015)

31.10.2016

Rodzaj:
DVD
Reżyseria:
Ranking:
-   -
Wioletta jest po czterdziestce i właśnie przeżywa drugą młodość, spędzając wakacje życia na południu Francji u boku nowego partnera. Jean-René może nie jest typem eleganta, za to charakteryzują go nieprzeciętne poczucie humoru i spontaniczność, które udzielają się nieco sztywnej i pedantycznej Wioletcie. Kłopoty zaczynają się, gdy zakochana para wraca razem do Paryża. Tam następuje brutalne zderzenie z rzeczywistością, a dokładnie z zaborczym, nastoletnim synem Wioletty, który zrobi wszystko, by zniechęcić kochanka matki i pozbyć się go raz na zawsze.

październik 2016

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
414   1479
Według naszych informacji premiera kinowa filmu 'To tylko koniec świata' (tytuł oryginalny - 'Juste la fin du monde') zapowiadana jest na październik 2016 (Polska).

04.11.2016

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
147   520
Schyłek drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy ciężkie walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się wobec niego mylono. Podczas najcięższych starć, wielokrotnie ryzykując życiem, wydostaje z ognia walki ponad 70 rannych żołnierzy. Tak rodzi się legenda bezbronnego bohatera.


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery filmów i seriali"?
Kiedy będą miały premierę najnowsze filmowe hity kinowe oraz kiedy pojawią się nowe odcinki seriali telewizyjnych? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy ukażą się i jaka jest dokładna data premiery seriali i filmów. Prezentujemy również zwiastuny, klipy, teasery i trailery, a także zdjęcia, obrazki i plakaty z nadchodzących premier filmowych oraz nowych sezonów seriali. Publikujemy również najświeższe newsy i aktualne informacje filmowe, a także wiadomości o wydawnictwach na płytach DVD oraz Blu-ray. Wszystkie premiery filmów 2016 i nowe odcinki seriali mają stale aktualizowane daty wydania.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Rodzaj:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Rodzaj:
Wszystkie


TV i Seriale
pojutrze
TV i Seriale
TV i Seriale
23 dni, 5 godzin
Kino
75 dni, 5 godzin
TV i Seriale
TV i Seriale
TV i Seriale
Kino
215 dni, 4 godzin
8. Salem - sezon 3 (2014)
TV i Seriale
TV i Seriale
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Kino
TV i Seriale
Blu-ray
DVD
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail