poniedziałek, 27 lutego

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

FILMY


Filtrowanie:
Od:
Luty 2017
Wszystkie

Według daty

Polska

10.03.2017

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
254   1003
Według naszych informacji premiera kinowa filmu 'Tulipanowa gorączka' (tytuł oryginalny - 'Tulip Fever') zapowiadana jest na 10.03.2017 (Polska).

Dzika (2016)

10.03.2017

Rodzaj:
Ranking:
272   1088
Powrót do natury nie zawsze jest olejkiem dla duszy. Niekiedy może być on destrukcyjnym wydarzeniem. Taki był dla Ani - młodej, zagubionej dziewczyny próbującej normalnie funkcjonować. Ma jakąś bliżej nieokreśloną pracę, mieszkanie w nienazwanym mieście. Stara się być jak inni, ale jej nie wychodzi. Z nikim nie lubi spędzać czasu. W końcu Ania spotyka kogoś dla siebie - dzikiego wilka. Nie wiadomo, czy jest to jednostronna fascynacja czy też początek międzygatunkowej miłości od pierwszego wejrzenia. Ania podstępem przyciąga bestię do swojego mieszkania i - jak gdyby nic - rozpoczyna wspólne życie.

Wyklęty (2017)

10.03.2017

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
370   1511
"Wyklęty" to oparty na faktach film, którego akcja toczy się w Polsce, w drugiej połowie lat 40-tych. Jego bohaterami są członkowie zbrojnego podziemia niepodległościowego, walczący z władzą ludową o powojenny kształt Polski. Ludzie, którzy mimo olbrzymiej przewagi resortu bezpieczeństwa, wspieranego przez radzieckie NKWD, walczyli do końca o swoją sprawę.

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
381   1535
Według naszych informacji premiera kinowa filmu 'Bollywood Superstar Monkey' zapowiadana jest na 10.03.2017 (Polska).

Mr. Gaga (2015)

10.03.2017

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
449   1736
Uważnie wsłuchujcie się w swoje ciało i codziennie przekraczajcie jego ograniczenia – powtarza uczniom Ohad Naharin. Bohater dokumentu Tomera Heymanna, dyrektor artystyczny słynnego Batsheva Dance Company, jest jednym z najbardziej innowacyjnych i oryginalnych współczesnych choreografów, który zmienił myślenie o tej sztuce. Stworzył własny język tańca – GaGa. Ruch stał się dla niego sposobem rozumienia siebie, oswojenia zwierzęcia, które drzemie w każdym z nas. Przed kamerą choreograf pasjonująco opowiada o swoim dzieciństwie, miłościach, wizji świata. W tych opowieściach odbijają...

10.03.2017

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
476   1833
Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) jest gadatliwą mitomanką o ekscesywnej osobowości. Donatella zaś (Micaela Ramazzotti) jest wrażliwą introwertyczką o wytatuowanym i wychudzonym ciele. Te dwie pacjentki "ośrodka terapeutycznego dla kobiet z problemami psychicznymi" - Villi Biondi - połączy przyjaźń. Pewnego popołudnia, postanawiają uciec i szukać szczęścia w wolnym świecie "zdrowych" ludzi.

10.03.2017

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
482   1841
Ben (Viggo Mortensen) jest ojcem sześciorga dzieci, które wspólnie z żoną wychowuje z dala od zgiełku miasta. Żyją inaczej niż przeciętna amerykańska rodzina: jedzą to, co uda im się upolować, nie chodzą do normalnej szkoły, uczą się sztuki przetrwania, żyjąc w miłości i wzajemnym szacunku. Kiedy sytuacja rodzinna zmienia się, muszą stawić czoła cywilizacji.

10.03.2017

Rodzaj:
TV
Ranking:
654   2667
Według naszych informacji premiera serialu 'Love - sezon 2' (tytuł oryginalny - 'Love - season 2') zapowiadana jest na 10.03.2017.

10.03.2017

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
924   3174
Charyzmatyczna, żyjąca w pozornie udanym małżeństwie Chehnaz pracuje jako psychiatra w odległym nadmorskim miasteczku. Pod jej opiekę trafia w stanie szoku młodziutka Elmas, siłą wydana przez ojca za mąż, za dalekiego krewnego. Chehnaz rozpoczyna trudną terapię, żeby dotrzeć do dziewczyny, która zostaje oskarżona o zabójstwo swojego męża i despotycznej teściowej, jednak nic nie pamięta z feralnej nocy. To spotkanie zmieni życie obu kobiet.

10.03.2017

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
1015   3370
W katolickiej szkole dla dziewcząt w Bramford zaczyna się przerwa świąteczna. Na miejscu, w opustoszałym z dnia na dzień internacie, pozostają wyłącznie Katherine (Kiernan Shipka) i Rose (Lucy Boynton), których rodzice – z niewiadomych powodów – nie stawili się po odbiór córek. Równolegle, swoją podróż w kierunku Bramford kontynuuje Joan (Emma Roberts) – tajemnicza kobieta z mrocznym sekretem. Jej nadejście uwalnia demony, która zaczynają zagrażać Katherine i Rose. Czy zdane tylko na siebie uczennice zdołają powstrzymać moce, które przebudziły się w zapomnianych podziemiach szkoły?

Rodzaj:
Ranking:
-   -
W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Sergio mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

15.03.2017

Rodzaj:
DVD
Reżyseria:
Ranking:
1050   3431
Minęło już 10 lat odkąd Willie ostatni raz przywdział czerwony strój, by rabować centra handlowe podczas świątecznej gorączki. Nie znaczy to, że stał się lepszym człowiekiem. Wciąż jest tym samym stale zalanym, napalonym na cudze żony, gotowym na każde świństwo typem spod ciemnej gwiazdy. Spłukany jak nigdy, bez perspektyw na sensowny zarobek, niechętnie zgadza się połączyć siły z dawnym wspólnikiem - uroczo wrednym karłem Marcusem. Tym razem plan jest ambitniejszy niż zwykłe sklepowe kradzieże. Marcus zamierza przeprowadzić skok na centralę fundacji charytatywnej. Stawka i ryzyko...

15.03.2017

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
1054   3450
Według naszych informacji premiera filmu na DVD 'Doktor Strange' (tytuł oryginalny - 'Doctor Strange') zapowiadana jest na 15.03.2017 (Polska).

15.03.2017

Rodzaj:
DVD
Reżyseria:
Ranking:
1078   3499
Składający się z ośmiu odcinków miniserial Długa noc przedstawia kulisy policyjnego śledztwa i procesu sądowego w sprawie bestialskiego zabójstwa. Jednocześnie pokazuje niejednoznaczny portret amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości i brutalnego systemu penitencjarnego, który symbolizuje Rikers Island – położony na wyspie kompleks więzienny, aktualnie jedna z najgorszych tego typu placówek w Stanach Zjednoczonych. Akcja serialu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku.

W rolach głównych wystąpili – zdobywca Złotej Palmy John Turturro (Barton Fink, Bracie, gdzie jesteś?, Moja Matka) oraz...

15.03.2017

Rodzaj:
Reżyseria:
Ranking:
1078   3499
Schyłek drugiej wojny światowej. Armia amerykańska toczy ciężkie walki z Japończykami o każdy skrawek lądu na Pacyfiku. Strategicznym celem jest wyspa Okinawa, której zdobycie może oznaczać ostateczną klęskę Japonii. Wśród setek tysięcy amerykańskich żołnierzy trafia tu Desmond T. Doss, sanitariusz, który ze względu na przekonania odmówił noszenia broni. Traktowany z nieufnością, oskarżany o tchórzostwo, wkrótce udowodni jak bardzo się wobec niego mylono. Podczas najcięższych starć, wielokrotnie ryzykując życiem, wydostaje z ognia walki ponad 70 rannych żołnierzy. Tak rodzi się legenda bezbronnego bohatera.


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery filmów i seriali"?
Kiedy będą miały premierę najnowsze filmowe hity kinowe oraz kiedy pojawią się nowe odcinki seriali telewizyjnych? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy ukażą się i jaka jest dokładna data premiery seriali i filmów. Prezentujemy również zwiastuny, klipy, teasery i trailery, a także zdjęcia, obrazki i plakaty z nadchodzących premier filmowych oraz nowych sezonów seriali. Publikujemy również najświeższe newsy i aktualne informacje filmowe, a także wiadomości o wydawnictwach na płytach DVD oraz Blu-ray. Wszystkie premiery filmów 2017 i nowe odcinki seriali mają stale aktualizowane daty wydania.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Rodzaj:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Rodzaj:
Wszystkie


TV i Seriale
TV i Seriale
10 dni temu
TV i Seriale
TV i Seriale
TV i Seriale
Kino
87 dni, 16 godzin
Kino
52 dni, 16 godzin
Kino
66 dni, 16 godzin
TV i Seriale
245 dni, 17 godzin
Kino
289 dni, 17 godzin
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Kino
TV i Seriale
Blu-ray
DVD
4K Blu-ray
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail