piątek, 24 września

Oznaczenie treści
 

Urszula Król - Piętna

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.5)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2021-05-25
Ocena: 4.5/5

Piętna

„Nieważne jest to, co nam się przydarza, ale to, jak sobie z tym radzimy”.

Życie jest jak bańka mydlana.. i mimo, że w gruncie rzeczy bywa piękne i okrutne jednocześnie, wystarczy moment i może jak ta bańka mydlana prysnąć.. a my razem z nim.

„Piętna” to niezwykła historia pewnej młodej kobiety. Wojowniczki, która przez całe swoje życie musiała walczyć o komfort bycia sobą.

Sabina z pozoru miała wszystko. Miała też wiele kompleksów. Surowe wychowanie, wieczne dążenie do doskonałości, zaspokajanie potrzeb innych, ciągłe zabieganie o miłość u akceptację, szczególnie ojca, które powinny być przecież bezwarunkowe – wszystko to sprawiło, że jej poczucie własnej wartości niemal nie istniało.

Zagubiona nastolatka, emocjonalna sierota, znalazła odskocznię w intensywnym życiu towarzyskim. Jednak i na tym polu czuła, że nie umie odnaleźć się w sytuacji. A potem było już tylko gorzej..

Kumulacja złości, bezsilności i rozpaczy popchnęły ją w szpony mrocznej i destrukcyjnej choroby psychicznej. Choroby, która uderza mocno i celnie. Szerokie spektrum stanów emocjonalnych, od całkowitej rozpaczy po złość, w bardzo krótkim czasie zamieniły jej życie w jeden wielki koszmar.

Czy Sabina znajdzie siłę, by pokonać swoje demony?

Czy otworzy się na pomoc ze strony innych?

Czy obecne na jej ciele rany zostaną jedynie pamiątką z czasów wygranej wojny o przetrwanie?

„Piętna” to bardzo osobista, przejmująca i prawdziwa powieść i walce o siebie i dla siebie. Ważny głos w dyskusji. Apel o to, by się nie poddawać.. bo warto żyć mimo wszystko.

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Urszula Król - Piętna? Kiedy wychodzi Urszula Król - Piętna?
Data wydania książki zaplanowana została na 06.05.2021. Nowa książka Urszula Król z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Urszula Król - Piętna data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 6 maja 2021, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie