niedziela, 17 października

Oznaczenie treści
 

Sally Hepworth - Dobra siostra

(2021)
Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.5)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
534   761

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2021-09-19
Ocena: 4.5/5

Dobra siostra

„Świat niestety nie zawsze jest dobrym miejscem do życia, zwłaszcza jeśli ktoś nie wpisuje się w stereotypowy wzorzec normalności”.


Jak to jest mieć siostrę?

Kto ma, ten wie, że specyfika tej relacji czasami daje siłę, a innym razem osłabia. Tak więc siostrzana więź bywa wspaniała i straszna zarazem.

Rose i Fern to siostry, bliźniaczki dwujajowe. Choć łączą je więzy krwi, różni je wiele: wygląd, charakter, osobowość, podejście do życia...

Fern od dziecka ma problem z przetwarzaniem bodźców zmysłowych. Jest nadwrażliwa na dźwięk, światło, dotyk i zapach. Gdy ją poznajemy ma niespełna 30 lat i jest singielką. Pracuje bibliotece i kocha rutynę. Ona daje jej spokój i stały kontakt z rzeczywistością. Fern przedkłada planowanie nad spontaniczność i dobrze jej z tym.
Rose z kolei jest mężatką – odpowiedzialną i zorganizowana kobietą, która aktualnie marzy o macierzyństwie. To pragnienie zdominowało jej świat, a niemożność spełnienia, stała się jej głodem, bólem i żałobą.

Życie każdej z sióstr toczy się w alternatywnej, równoległej rzeczywistości. Łącząca je jednak więź jest niezwykle silna. Inni ludzie pojawiają się w ich życiu i znikają, a one zawsze są dla siebie – niekiedy powodem do szczęścia, innym razem do smutku.


Traumatyczne przeżycia z dzieciństwa oraz pewien mroczny sekret sprawiają, ze siostrzana miłość jest dla każdej z nich priorytetem.

Co się stanie, gdy tajemnice z przeszłości wypłyną na powierzchnię?

Czy siostrzana miłość naprawdę jest bezwarunkowa?

Która z sióstr to ta „dobra”?

„Dobra siostra” to klimatyczny thriller psychologiczny o tym, że mieć siostrę jest jednocześnie fajnie i uroczo oraz strasznie i beznadziejnie. To co dobre i to co złe jest na równi w tej relacji, choć niekiedy szala przechyla się na jedną lub na druga stronę.

Są emocje, trudne tematy, dylematy, dwie perspektywy i mnóstwo mądrości.

Polecam.


Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Sally Hepworth - Dobra siostra? Kiedy wychodzi Sally Hepworth - Dobra siostra?
Data wydania książki zaplanowana została na 10.08.2021. Nowa książka Sally Hepworth z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Sally Hepworth - Dobra siostra data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 10 sierpnia 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie