piątek, 15 stycznia

Oznaczenie treści
 

Niegrzeczne święta

(2020)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
127   233

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Data publikacji: 2020-12-04
Ocena: 4/5

Święta nie muszą być grzeczne ;)

Ta książka przyciągnęła mnie swoją okładką i dla niej złamałam swoje postanowienie o nieczytaniu świątecznych książek. Było watro!

Jest to zbiór opowiadań napisanych przez Meg Adams, Justyna Chrobak , Ewelina Dobosz, Anna Langner, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Kinga Litkowiec, Beata Majewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Emilia Szelest, Robert Ziębiński.

Pod przepiękną okładką skrywa się dziesięć opowiadań. Dziesięć różnych bohaterów, różnych historii różnych autorów. Dzięki nimi możemy poznać ich styl i przekonać się czy nam podpasują.

Niektóry z tych opowiadań wzbudziły moja ciekawość i z chęcią poznałam bym te historię w szerszej odsłonie.  Moimi faworytami są „Nieproszony gość”, „Dziewczyna pod choinkę” , „Świąteczna ucieczka”.  Równocześnie dwa z nich zawiodły moje oczekiwania są nimi „ Śnieg w jej włosach”, „Pocałunek pod jemiołą”. 

Może nie za dużo tu klimatu świat, ale miłość czuć w powietrzu.  Każde opowiadanie jest inne, napisane w innym stylu ale wszystkie łączy pożądanie  i pikanteria.

Nie będę tu opowiadać o każdym z nich oddzielnie, bo są za krótkie i niechcąco mogę zdradzić za wiele. Przeczytajcie sami i dajcie znać, które Wam przypadło od gustu.

Świetny prezent dla każdej grze(sz)cznej osoby ;)

Dajcie jej szanse, bo ta okładka skrywa cudne historię ;) Polecam z całego serca ;)

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Niegrzeczne święta? Kiedy wychodzi Niegrzeczne święta?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.11.2020. Nowa książka Opracowanie zbiorowe z 2020 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2020 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Niegrzeczne święta data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 listopada 2020, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie