środa, 25 listopada

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Listopad 2020
Wszystkie

Według daty

Polska

25.11.2020

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Am I
02. The Avatar
03. The Miracle
04. The Indians
05. The Question
...

Gatunek:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Anciens Serpents
02. Meurtrières
03. Funerailles De Feu
04. Dans Les Yeux De Meduse
05. Interdit Et Oublié
...

25.11.2020

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
-   -
Lista utworów:
01. Underground Rebellion
02. Night Witches
03. End Of The World
04. Deorum Mortem
05. Gods Of Death
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
560   2428
Według naszych informacji premiera płyty 'Void Moon - The Autumn Throne' zapowiadana jest na 26.11.2020 (Polska).

Gatunek:
Ranking:
-   -
"Lalabajki" to polsko-angielska płyta z elementem edukacyjnym, zawierająca piosenki i wierszyki w dwóch wersjach językowych. Płyta pozwala przybliżyć słownictwo, określone sformułowania i właściwą wymowę - sprzyjając nauce języka angielskiego w sposób intuicyjny, poprzez muzykę. Album przeznaczony jest dla dzieci od lat 6-ściu. Projekt wspomagając kształtowanie pamięci aktywnej rozwija kompetencje poznawcze u dzieci.
Pod względem muzycznym na płycie znajdziemy kojące, umiarkowanie dynamiczne piosenki, które sprzyjają wyciszeniu, po dniu pełnym dziecięcych emocji, roztaczając pozytywny...

27.11.2020

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
19   321
Lista utworów:
01. Blind Superstition
02. Sodom & Gomorrah
03. Euthanasia
04. Genesis XIX
05. Nicht Mehr Mein Land
...

Gatunek:
Ranking:
33   550
W symboliczny sposób, czerpiąc z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, przedstawia życie z zachowaniem dystansu, które - jak się okazuje - stało się naszym współczesnym życiem. Takim, w którym nawet historia naszego zespołu często jest przedstawiana w sposób bardziej groteskowy i bardziej chwalebny niż sami to pamiętamy. Co, uważam, jest OK. Ponieważ nigdy nie walczyliśmy o to marzenie jako kolektyw czy też jego zadziorny bliźniak (stąd tytuł jednej z naszych wczesnych płyt - "Siamese Dream"). "CYR" to 20 fragmentów popękanej ideologii, ani tu ani tam, ale w tym cały sens. Nie...

Gatunek:
Ranking:
37   584
Z nową okładką, nagrany na nowo, odrodzony. Z okazji 40-lecia definiującego gatunek debiutanckiego albumu Diamond Head - "Lightning To The Nations" pojawia się w sprzedaży ze świeżą, metalową energią. Sięgając po materiał będący przełomem dla Nowej Fali Brytyjskiego Heavy Metalu (New Wave of British Heavy Metal), Diamond Head użyli wszystkich swych umiejętności i doświadczenia, by tchnąć nowe życie w nagrania i raz jeszcze sprawić, że ziemia zatrzęsie się w posadach.
Energia z tych jubileuszowych sesji jest w stanie wyważyć drzwi i powalić na kolana, wszystkich, którzy będą...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
44   612
Lista utworów:
01. Instinctive (Slaughterlust)
02. Let Them All Rot
03. Set It Right (Start With Yourself)
04. Weight Of The False Self
05. Cling To Life
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
52   696
Wszystko się zmienia, a źródło naszej pasji i radości grania bije nadal czystą energią. "

Pink Freud, nazywany towarem eksportowym polskiej kultury, to fenomen na krajowej, ale przede wszystkim zagranicznej scenie jazzowej. Repertuar grupy wyrasta poza tradycyjną definicję muzyki jazzowej i stanowi eklektyczną mieszankę klasycznej improwizacji, elektronicznego brzmienia, drum'n'bass i jungle a także punkowej energii.
Najbardziej rockandrollowy zespół jazzowy wraca po kilkuletniej przerwie z nową płytą "piano forte brutto netto". To jak zwykle zupełnie nowe otwarcie i zmiana brzmienia, a...

27.11.2020

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
53   698
Urszula – jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej – przygotowała wyjątkowo osobistą płytę pt. "Cud nadziei".
Okolicznościowy, świąteczny album pełen autentyczności, pięknych pastorałek i klasycznych kolęd, powstał we współpracy z poznańskimi muzykami. Świąteczne wydawnictwo Urszuli to mieszanka folku i popu we współczesnym brzmieniu przenikającym się z polską tradycją. Muzyka, którą dzieli się z nami artystka, w nieoczywisty sposób łączy pokolenia i zachęca do rodzinnych spotkań.
Ponadczasowy charakter albumu oddaje znakomita...

Gatunek:
Ranking:
57   726
Lista utworów:
Disc I [CD]
01. Untethered Angel
02. A Nightmare To Remember
03. Fall Into The Light
04. Barstool Warrior
...

27.11.2020

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
70   837
"Nadciśnienie" to 14 długogrający album Palucha. Po serii sukcesów wydawniczych (OKO 3x platyna, Złota Owca 3x platyna, Czerwony Dywan 4x platyna), i dwuletniej przerwie od solowych materiałów, Poznański raper wraca z krążkiem który lirycznie nawiązuje do najbardziej życiowych produkcji w jego dorobku.
Wśród gości pojawiają się dobrze znani słuchaczom KęKę, Gedz, Włodi (pierwszy wspólny track obu raperów) oraz świeża krew Polskiej sceny OKI.
Na gramofonach w dwóch numerach rapera wsparli Dj Taek oraz Dj VaZee.
Mocna, bezkompromisowa, życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
89   939
Lista utworów:
01. Death-At-Will
02. Sancta Dei Meretrix
03. Let them Burn…
04. Fall Of The Blessed
05. No Salvation
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
94   1008
Lista utworów:
CD
Amelia
1. Shoreline
2. Whistling at the Sea
3. 13 Bones
...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2020 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Hip-Hop
Hip-Hop
6. WdoWa - HANNA (2020)
Hip-Hop
7. Haggard - Grimm (2020)
Metal
Metal
Elektroniczna
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail