poniedziałek, 5 grudnia

Oznaczenie treści
 

Marcin Silwanow - Warstwy podskórne

(2022)
Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
493   720

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2022-11-23
Ocena: 4/5

Powieść kryminalna

"Stare grzechy lubią odzywać się nieproszone…".

Białystok. Piękne, barokowe, wielobarwne miasto z ciekawą historią i ogromem miejsc, które warto zobaczyć. Na spacer po tym mieście wielu kultur, jego urokliwych ulicach, parkach i skwerach, ale także trochę po materii historycznej, a przede wszystkich, po ciemnych zakamarkach ludzkiej natury – zabiera nas w swojej debiutanckiej książce Marcin Silwanow.

Przewodnikiem będzie nam prywatny detektyw Piotr Rajski. Człowiek, który „niedawno przekroczył półmetek życia”, ma więc wiedzę i doświadczenie, ale też swoje dziwactwa. „Rasowy humanista”, posiadający „dar uprzejmej bezczelności”, który lubuje się w „dopieszczaniu klarowności formy”.

Ostatnio jego życie zawodowe wypełniały sprawy dotyczące, powiedzmy, gruntownego badania wierności małżeńskiej. Jednak najnowsze zlecenie, które otrzymał od znanego białostockiego biznesmena miało nieco ubarwić jego codzienność.. No i cóż, ubarwiło. Zapoczątkowało bowiem ciąg, z pozoru przypadkowych i niezależnych od siebie zdarzeń, które w pewnym momencie zaczęły stanowić pasujące do siebie elementy jednej układanki wzajemnych zależności.

Piotr Rajski świadomy swoich ograniczonych możliwości, ale też konsekwentnie przekonany, że czas i cierpliwość zazwyczaj przynoszą efekty – w sytuacji w jakiej zostanie postawiony, będzie musiał zrozumieć, że czasami analiza nie daje zbyt wiele – trzeba działać! Nie wolno jednak zapominać, że nawet najmniejsza utrata czujności może być śmiertelnie niebezpieczna..

„Warstwy podskórne” to intrygujący, wyważony i klimatyczny kryminał o rzeczach niewidocznych gołym okiem. Konkretna historia o tym, że są obszary nieosiągalne dla postronnych, a dopiero przeniknięcie w ich głąb ukazuje prawdę, która wraz z obnażeniem jej kolejnych warstw staje się coraz bardziej mroczna..

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marcin Silwanow - Warstwy podskórne? Kiedy wychodzi Marcin Silwanow - Warstwy podskórne?
Data wydania książki zaplanowana została na 12.10.2022. Nowa książka Marcin Silwanow z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Marcin Silwanow - Warstwy podskórne data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 12 października 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie