piątek, 27 stycznia

Oznaczenie treści
 

Marcel Moss - Niewinni

(2023)
Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
30   46

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2023-01-20
Ocena: 5/5

3 tom serii

„Ten świat nie zasługuje na niewinnych ludzi. Właśnie dlatego trzeba ich przed nim chronić”.

„Niewinni”, czyli trzecia odsłona serii kryminalnej Marcela Mossa „ECHO”.
To rasowy współczesny kryminał z elementami sensacji. Brutalny, szczery do bólu i kontrowersyjny.
Tematem przewodnim serii są zaginięcia ludzi i wszystko, co temu towarzyszy. Autor opowiada o frustracji i rozpaczy, która ogarnia tych, którzy nie wiedzą co się stało z ich bliskimi. O bezsilności, wyniszczającej niepewności, zemście i sytuacjach bez wyjścia. Ale i o ogromniej determinacji i sile przetrwania.
Tym razem para wspólników Agencji Poszukiwań Osób Zaginionych „ECHO”, Sandra i Igi, będą mieli za zadanie odkrycie nieoczywistej prawdy o zaginięciu sześcioletniej dziewczynki, a przy okazji przyczynią się do rozwiązania innej sprawy.. A wszystko to w polskiej stolicy wina, Zielonej Górze.

Tu właśnie dochodzi do tajemniczego zniknięcia Emilii Rajchel. Dziewczynka pewnej nocy, pod nieobecność rodziców, po prostu znika ze swojego pokoju. Będąca w tym czasie w domu opiekunka twierdzi, że absolutnie niczego nie słyszała.

Tymczasem lokalne media już okrzyknęły winnym Sergiusza Cieciora, groźnego pedofila, który niedawno opuścił zakład karny. Ujawniono światków, którzy ponoć widzieli tego człowieka w pobliżu domu Rajchelów. Policja nie ma jednak żadnych dowodów na to, że to właśnie on uprowadził Emilię.

Zdesperowani rodzice dziewczynki zgłaszają się do warszawskiej Agencji Poszukiwań Osób Zaginionych „ECHO”. Jej właściciele, Ignacy „Igi” Sznyder oraz Sandra Milton decydują się przyjąć zlecenie.

Gdzie jest mała Emilia?

Czy rzeczywiście padła ofiarą pedofila?

I jaki związek z zaginięciem dziewczynki ma poszukiwany w związku z morderstwem kilku kobiet przestępca zwany „Zwyrolem z Zielonej Góry”?
Jaki będzie ciąg dalszy „prywatnych” tragedii Igiego i Sandry?

Marcel Moss po raz kolejny szokuje i intryguje. Pokazuje ludzką naturę od tej najgorszej strony.. prawdziwej? Wytacza mocne argumenty na potwierdzenie tezy, że świat nie jest, nigdy nie był i nigdy nie będzie czarno-biały. Pokazuje zło od podszewki.. brudne, brutalne, chore, opętane chęcią zemsty. Stawia trudne pytania i wcale nie pomaga w znalezieniu odpowiedzi..

Ciąg dalszy nastąpi. Mamy to na piśmie.
Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Marcel Moss - Niewinni? Kiedy wychodzi Marcel Moss - Niewinni?
Data wydania książki zaplanowana została na 25.01.2023. Nowa książka Marcel Moss z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Marcel Moss - Niewinni data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 stycznia 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie