piątek, 3 lutego

Oznaczenie treści
 

Lisa Scottoline - Co się stało z Bennettami?

(2022)
Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.5)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
457   725

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2022-12-12
Ocena: 4.5/5

Thriller

„Rysa, której człowiek się zawsze boi, pęknięcie między wami: myślisz, że się zasklepi, lecz ono powiększa się w rozpadlinę jak podczas trzęsienia ziemi i połyka was w całości”.

Jason Bennett ma piękną rodzinę: kochającą żonę, dwójkę dzieci, pracę, dom, psa i marzenia. Prowadzi spokojne, uporządkowane życie na tak zwanym typowym amerykańskim przedmieściu.

Pewnego dnia, gdy Jason wraca do domu wraz z całą swoją rodziną z meczu hokeja, ktoś nie wiadomo dlaczego śledzi ich samochód. Nagle zajeżdża drogę i z bronią w reku żąda oddania auta. Ta chwila grozy na zawsze zmienia historię każdego z członków rodziny Bennettów..

Dynamiczny ciąg zdarzeń zapoczątkowany aktem przemocy wymierzonym w bogu ducha winnych ludzi, doprowadza do tego, że muszą oni zaufać FBI i uwierzyć, że oto właśnie ich „nudna”, zwyczajna rodzina stała się celem niebezpiecznej siatki przestępczej zajmującej się dystrybucją i sprzedażą narkotyków. Mają 15 minut na spakowanie się i w mgnieniu oka stają się nietypowymi beneficjentami rządowego programu ochrony świadków..

Zmuszeni, by zostawić swoje życie zostają wywiezieni w nieznane im miejsce. Początek reszty ich nowego życia nie jest obiecujący.. Każdy czuje się psychicznie i fizycznie obolały i zdrętwiały. Zawieszony pomiędzy niedowierzaniem, a bezdenną rozpaczą. Każdy samotnie pielęgnuje swój ból i własne rany. Wszyscy tracą perspektywę.. Do momentu, gdy Jason zaczyna powoli odkrywać prawdę.. i uświadamiać sobie, że oto musi dokonać najważniejszego wyboru w życiu, między bezpieczeństwem swoim i swojej rodziny, a sprawiedliwością.. bo złoty środek zdaje się w tym przypadku nie istnieć.

„Co się stało z Bennettami?” to świetnie napisana, dynamiczna, pełna napięcia, emocji, nieoczekiwanych zwrotów akcji, a przy tym chwytająca na serce powieść z elementami thrillera, kryminału i sensacji. Lisa Scottoline maluje przed nami barwny obraz rodziny, obraz pełen zarówno pięknych krajobrazów, jak i rys, przetarć, ludzkich słabości. Udowadnia, że jeśli się wie, czego się w życiu chce, to ani duma, ani racja nie są w stanie zaburzyć celu stanowiącego sens tego dążenia.

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Lisa Scottoline - Co się stało z Bennettami?? Kiedy wychodzi Lisa Scottoline - Co się stało z Bennettami??
Data wydania książki zaplanowana została na 24.11.2022. Nowa książka Lisa Scottoline z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Lisa Scottoline - Co się stało z Bennettami? data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 24 listopada 2022, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie