niedziela, 20 stycznia

Oznaczenie treści
 

Jürgen Roth - Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat

(2016)

Jürgen Roth - Smoleńsk 2010 - Verschwörung, die die Welt veränderte

Faktu

Obserwuj premierę
Oceń:

Oceń:


Jürgen Roth - Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat / Jürgen Roth - Smoleńsk 2010 - Verschwörung, die die Welt veränderte

Data premiery

poniedziałek
07.11.2016
Flaga regionu Polska

zgłoś poprawkę

Informacje

Gatunek:
Literatura Faktu
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]

Jurgen Roth alarmuje, że choć od tragedii smoleńskiej minęło już ponad sześć lat, nie została dotąd przeprowadzona wyważona ocena jej przyczyn. Każda krytyka oficjalnych raportów na temat przyczyn katastrofy była deprecjonowana jako teoria spiskowa i wytwór fantazji niezrównoważonych polityków. Z trudną do wytłumaczenia zaciekłością wyciszano wszelkie kwestie wskazujące na to, że w Smoleńsku mogło dojść do zamachu. Na groteskę zakrawa przedstawianie oficjalnych ustaleń rosyjskiego rządu jako szczególnie poważnych czy wiarygodnych, co choćby w kontekście do dziś niewyjaśnionej katastrofy malezyjskiego samolotu pasażerskiego MH-17 w obwodzie donieckim czy też militarnej interwencji Rosji na Ukrainie jest wyjątkowo cyniczne.

Książka Jurgena Rotha osadza wydarzenia z 10 kwietnia 2010 roku w szerszym kontekście rosyjskiej historii, wojny wewnętrznej i zewnętrznej, a także powiązań między mafią a rosyjskim biznesem.

Czy w sytuacji, gdy po raz kolejny obserwujemy w Polsce głęboki podział społeczny: my i oni, ten wróg, a tamten przyjaciel, możliwa będzie debata bez politycznej zajadłości?Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy
Bądź pierwszy i podziel się swoją opinią na temat tej premiery!
Dodaj komentarz


Kod CAPTCHA

Zatwierdź

Recenzje

Nie ma jeszcze żadnych recenzji. A może Ty dodasz swoją?

Oznaczenie treści
Najczęściej zadawane pytania

Kiedy książka Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat ma być dostępna?

Książka ukaże się 7 listopada 2016 (premiera w Polsce). Daty z innych regionów można wyświetlić wybierając odpowiednią flagę. Domyślnie pokazywany region można zmienić w ustawieniach konta.

W jaki sposób mogę obserwować bieżące komunikaty o premierze?

Aby otrzymywać raporty o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. Informacje o zmianach zostaną wysłane na podany adres e-mail oraz będą opublikowane na stronie "Aktualności".

Czy dostępna jest możliwość polecenia książki innym osobom?

O książce można wspomnieć innym osobom poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te znajdują się na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.

Ile pieniędzy trzeba odłożyć na książkę?

W celu zobaczenia ile trzeba wydać na książkę kliknij tutaj: Ceneo lub Skąpiec.

W którym miejscu znajdę książkę Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat?

Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat jest do kupienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" znajdują się wszystkie sklepy, w których można znaleźć ten produkt.

Na jakiej stronie mogę zobaczyć najnowsze raporty odnośnie książki Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat?

Aby obejrzeć świeże newsy należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.

Jak można wystawić notę dla tego produktu?

Żeby to zrobić trzeba wybrać należytą ocenę w skali od 1 do 5, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Swój głos mogą oddać jedynie zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Na jakiej podstawie obliczana jest ocena książki?

Premiera książki Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.

Który autor tworzy tę książkę?

Jürgen Roth jest autorem książki. Żeby poznać inne utwory od tego autora należy kliknąć utaj albo kliknąć w jego nazwisko w zakładce "Informacje".

Które wydawnictwo pilnuje wydania tej książki?

Za wypuszczenie książki odpowiada firma Zysk i S-ka. Kliknięcie utaj spowoduje wyświetlenie listy innych książek od tego wydawcy. Z funkcji tej można również skorzystać udając się do pola "Informacje" i klikając w nazwę wydawnictwa.

Na waszej stronie zaprezentowane są błędne dane. W jaki sposób można je skorygować?

Żeby zgłosić korektę należy kliknąć tutaj i wysłać wypełniony formularz. Poprawiać można nieprecyzyjne daty oraz opisy, a także wnosić o dodanie okładek, odnośników i zwiastunów.

Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jürgen Roth - Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat? Kiedy wychodzi Jürgen Roth - Smoleńsk 2010 - Verschwörung, die die Welt veränderte?
Data wydania książki zaplanowana została na 07.11.2016. Nowa książka Jürgen Roth z 2016 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2016 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jürgen Roth - Smoleńsk 2010. Spisek, który zmienił świat data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 7 listopada 2016, poniedziałek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie