niedziela, 26 czerwca

Oznaczenie treści
 

Jess Ryder - Druga żona

(2022)

Jess Ryder - The Second Marriage

Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
240   349

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2022-05-20
Ocena: 5/5

Thriller

„Prawda, jeśli w ogóle istniała, byłapełna niuansów”.

Wspomnienia tworzą nas i historię naszegożycia, bo dzięki określonymwydarzeniom staliśmy się tacy, a nie inni. Niektóre z naszych wspomnień pielęgnujemy w pamięci, pomaga nam w tym częste ich przywoływanie w myślach, w rozmowie zbliskimi, zdjęcia, pamiątki, zapachy, czy nawet smaki. 

Preferujemy miłe wspomnienia, ale istnieją też te bolesne i trudne, traumatyczne, które staramy się spychać w otchłań naszej pamięci,a które usilnie wypływają na jej powierzchnię. Wspomnienia mają to do siebie, że są zmienne. Wbrew pozorom ulegają modyfikacjom, gdy je przywołujemy. Wynika to z faktu, że opewnych szczegółach z czasem zapominamy, inne ubarwiamy, jeszcze inne tłumimy i wmawiamy sobie, że pewne sytuacje nigdy nie mały miejsca..

„Druga żona” to historia właśnie o wspomnieniach, którymi ktoś próbował manipulować..

Lily, 30-letnia kobieta, po zaledwie kliku miesiącach znajomości wychodzi za mąż za swojego pracodawcę, Edwarda. Mężczyzna jest odniej 15 lat starszy, od 5 lat jest wdowcem, ma dwie dorosłe córki i 8-letniego syna, którego nauczaniem zajmowała się właśnie Lily. Kobieta mimo życiowe gobagażu Edwarda jest przekonana o autentyczności uczucia, którym się darzą. Stawia wszystko na jedną kartę i pewnego dnia staje się jego żoną. Drugą żoną mężczyzny z przeszłością, która wciąż jest dla niej tajemnicą. Kobieta szybko orientuje się, że rodzinę której właśnie stała się częścią łączy mroczna tajemnica.Gdziekolwiek spojrzy napotyka na sekrety związane z życiem męża, a duch jego pierwszej żony nieustannie jej towarzyszy, przynajmniej w jej wyobraźni..

Nagle i bez ostrzeżenia Lily uzyskuje pewność, że wyszła zaczłowieka, którego właściwie nie zna. Mąż częstuje ją kłamstwami, sekretami, przemilczeniami, niedomówieniami i dziwnym zachowaniem.. Jego córki nie darzą macochy sympatią, a wręcz okazują wobec niej swoją wrogość. Jedyną przyjazną duszą w ich domu jest mały Noah, który wydaje się pamiętać coś, czego nigdy nie powinien był zobaczyć..

Czy kobieta podejmując prywatne śledztwootworzy puszkę Pandory?

„Druga żona” to rasowy thriller psychologiczny.Od pierwszej strony wpadamy w sidła niebanalnej historii z nieoczekiwanym zakończeniem. Autorka zwinnie myli tropy, zaskakuje zwrotami akcji i zaciekawia złożonością postaci. Warto więc przysiąść na chwilę i spojrzeć jak zagubiona łódka na morzu wspomnień czeka na właściwy wiatr.

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Jess Ryder - Druga żona? Kiedy wychodzi Jess Ryder - The Second Marriage?
Data wydania książki zaplanowana została na 18.05.2022. Nowa książka Jess Ryder z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Jess Ryder - Druga żona data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 maja 2022, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie