Premiery - Elektronika :: Telefony - DataPremiery.pl http://datapremiery.pl Nadchodzące premiery z kategorii Elektronika :: Telefony Sun, 15 Dec 2019 11:11:32 +0100 pl hourly 1 [10.06.2011] HTC Droid Incredible 2 https://datapremiery.pl/htc-droid-incredible-2-premiera-telefonu-133/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:00 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/htc-droid-incredible-2-premiera-telefonu-133/ [14.07.2011] Motorola Droid 3 https://datapremiery.pl/motorola-droid-3-premiera-telefonu-166/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:01 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/motorola-droid-3-premiera-telefonu-166/ [05.08.2011] Samsung Wave 578 https://datapremiery.pl/samsung-wave-578-premiera-telefonu-109/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:02 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/samsung-wave-578-premiera-telefonu-109/ [21.08.2011] BlackBerry Bold 9930 https://datapremiery.pl/blackberry-bold-9930-premiera-telefonu-172/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:03 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/blackberry-bold-9930-premiera-telefonu-172/ [21.08.2011] BlackBerry Torch 9850 https://datapremiery.pl/blackberry-torch-9850-premiera-telefonu-173/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:04 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/blackberry-torch-9850-premiera-telefonu-173/ [01.10.2011] HTC Sensation XE https://datapremiery.pl/htc-sensation-xe-premiera-telefonu-175/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:05 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/htc-sensation-xe-premiera-telefonu-175/ [29.03.2012] Panasonic Eluga https://datapremiery.pl/panasonic-eluga-premiera-telefonu-199/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:06 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/panasonic-eluga-premiera-telefonu-199/ • 4.3" / 10.9 cm
• 16 milionów kolorów
• rozdzielczość qHD (960 × 540 px)...]]>
[18.10.2012] Motorola Droid Razr Maxx HD https://datapremiery.pl/motorola-droid-razr-maxx-hd-premiera-telefonu-223/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:07 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/motorola-droid-razr-maxx-hd-premiera-telefonu-223/ Waga: 146 g
System operacyjny: Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)
Wyświetlacz: 4,7 cala, 16,777,216 kolorów AMOLED, 1280x720px...]]>
[18.10.2012] Motorola Droid Razr HD https://datapremiery.pl/motorola-droid-razr-hd-premiera-telefonu-222/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:08 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/motorola-droid-razr-hd-premiera-telefonu-222/ Waga: 146 g
System operacyjny: Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)
Wyświetlacz: 4,7 cala, 16,777,216 kolorów AMOLED, 1280x720px...]]>
[13.11.2012] Google Nexus 4 https://datapremiery.pl/google-nexus-4-premiera-telefonu-232/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:09 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/google-nexus-4-premiera-telefonu-232/ Waga: 139 g
System operacyjny: Android 4.2 (Jelly Bean)
Wyświetlacz: 4,7 cala, 1280 x 768px (320 PPI) WXGA IPS...]]>
[01.12.2012] ASUS PadFone 2 https://datapremiery.pl/asus-padfone-2-premiera-telefonu-218/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:10 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/asus-padfone-2-premiera-telefonu-218/ Waga: 135 g (stacja dokująca: 514 g)
System operacyjny: Android 4.0.4 (ICS)
Wyświetlacz: Super IPS+ 4,7 cala, 1280 x 720px (stacja dokująca: IPS 10,1 cala, 1280 x 800)...]]>
[05.04.2013] Sony Xperia ZL https://datapremiery.pl/sony-xperia-zl-premiera-telefonu-233/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:11 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/sony-xperia-zl-premiera-telefonu-233/ [19.08.2016] Samsung Galaxy Note 7 https://datapremiery.pl/samsung-galaxy-note-7-premiera-telefonu-335/ Sun, 15 Dec 2019 00:00:12 +0100 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/samsung-galaxy-note-7-premiera-telefonu-335/ Waga: 169 g
System operacyjny: Android 6.0.1 Marshmallow
Wyświetlacz: 5,7' Super AMOLED, 1440 x 2560px (518ppi), Gorilla Glass 5...]]>