Premiery - Elektronika - DataPremiery.pl http://datapremiery.pl Nadchodzące premiery z kategorii Elektronika Mon, 17 Jun 2019 01:15:19 +0200 pl hourly 1 [19.09.2019] SEGA Mega Drive Mini https://datapremiery.pl/sega-mega-drive-mini-sega-genesis-mini-premiera-urzadzenia-367/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:00 +0200 Elektronika > Gry i Konsole https://datapremiery.pl/sega-mega-drive-mini-sega-genesis-mini-premiera-urzadzenia-367/ 1. Alex Kidd in the Enchanted Castle
2. Altered Beast
3. Beyond Oasis...]]>
[3. kwartał 2019] Samsung Galaxy Note 10 https://datapremiery.pl/samsung-galaxy-note-10-premiera-telefonu-364/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:01 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/samsung-galaxy-note-10-premiera-telefonu-364/ [2019 rok] SMACH Z https://datapremiery.pl/smach-z-premiera-urzadzenia-289/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:02 +0200 Elektronika > Gry i Konsole https://datapremiery.pl/smach-z-premiera-urzadzenia-289/ RAM: 4GB || 8GB (Pro) DDR4 2133 MHz
Pamięć: 64 GB || 128 GB (Pro), slot MicroSD
Ekran: 6 cali, 1080p...]]>
[2020 rok] PlayStation 5 https://datapremiery.pl/playstation-5-premiera-urzadzenia-365/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:03 +0200 Elektronika > Gry i Konsole https://datapremiery.pl/playstation-5-premiera-urzadzenia-365/ [2020 rok] Xbox Scarlett https://datapremiery.pl/xbox-scarlett-premiera-urzadzenia-366/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:04 +0200 Elektronika > Gry i Konsole https://datapremiery.pl/xbox-scarlett-premiera-urzadzenia-366/ [19.04.2011] BlackBerry PlayBook https://datapremiery.pl/blackberry-playbook-premiera-tabletu-139/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:05 +0200 Elektronika > Tablety https://datapremiery.pl/blackberry-playbook-premiera-tabletu-139/ Rozdzielczość: 1024 x 600 pikseli
Wymiary: 194 mm x 130 mm x 10 mm
Masa: 0.43 kg...]]>
[10.06.2011] HTC Droid Incredible 2 https://datapremiery.pl/htc-droid-incredible-2-premiera-telefonu-133/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:06 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/htc-droid-incredible-2-premiera-telefonu-133/ [17.06.2011] Razer Hydra https://datapremiery.pl/razer-hydra-premiera-urzadzenia-151/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:07 +0200 Elektronika > Gry https://datapremiery.pl/razer-hydra-premiera-urzadzenia-151/ [14.07.2011] Motorola Droid 3 https://datapremiery.pl/motorola-droid-3-premiera-telefonu-166/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:08 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/motorola-droid-3-premiera-telefonu-166/ [20.07.2011] Lenovo IdeaPad K1 https://datapremiery.pl/lenovo-ideapad-k1-premiera-urzadzenia-159/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:09 +0200 Elektronika > PDA/Tablety https://datapremiery.pl/lenovo-ideapad-k1-premiera-urzadzenia-159/ [01.08.2011] MSI WindPad 110W https://datapremiery.pl/msi-windpad-110w-premiera-urzadzenia-162/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:10 +0200 Elektronika > PDA/Tablety https://datapremiery.pl/msi-windpad-110w-premiera-urzadzenia-162/ [03.08.2011] ASUS Eee Pad Slider https://datapremiery.pl/asus-eee-pad-slider-premiera-urzadzenia-142/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:11 +0200 Elektronika > Komputery https://datapremiery.pl/asus-eee-pad-slider-premiera-urzadzenia-142/ [05.08.2011] Samsung Wave 578 https://datapremiery.pl/samsung-wave-578-premiera-telefonu-109/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:12 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/samsung-wave-578-premiera-telefonu-109/ [21.08.2011] BlackBerry Bold 9930 https://datapremiery.pl/blackberry-bold-9930-premiera-telefonu-172/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:13 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/blackberry-bold-9930-premiera-telefonu-172/ [21.08.2011] BlackBerry Torch 9850 https://datapremiery.pl/blackberry-torch-9850-premiera-telefonu-173/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:14 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/blackberry-torch-9850-premiera-telefonu-173/ [01.10.2011] HTC Sensation XE https://datapremiery.pl/htc-sensation-xe-premiera-telefonu-175/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:15 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/htc-sensation-xe-premiera-telefonu-175/ [14.10.2011] PlayStation Portable [E1000] https://datapremiery.pl/playstation-portable-e1000-premiera-urzadzenia-171/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:16 +0200 Elektronika > Gry https://datapremiery.pl/playstation-portable-e1000-premiera-urzadzenia-171/
Ekran LCD:
• 4,3 cala / 10,9 cm (16:9)...]]>
[15.11.2011] Kindle Fire https://datapremiery.pl/kindle-fire-premiera-urzadzenia-177/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:17 +0200 Elektronika > PDA/Tablety https://datapremiery.pl/kindle-fire-premiera-urzadzenia-177/ • procesor: 1 GHz TI OMAP 4430
• pamięć wewnętrzna: 8 GB
...]]>
[15.01.2012] Acer Iconia Tab A200 https://datapremiery.pl/acer-iconia-tab-a200-premiera-urzadzenia-191/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:18 +0200 Elektronika > PDA/Tablety https://datapremiery.pl/acer-iconia-tab-a200-premiera-urzadzenia-191/ • przekątna: 10,1″
• rozdzielczość: 1280 x 800 pikseli,
...]]>
[29.03.2012] Panasonic Eluga https://datapremiery.pl/panasonic-eluga-premiera-telefonu-199/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:19 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/panasonic-eluga-premiera-telefonu-199/ • 4.3" / 10.9 cm
• 16 milionów kolorów
• rozdzielczość qHD (960 × 540 px)...]]>
[14.09.2012] Kindle Fire HD https://datapremiery.pl/kindle-fire-hd-premiera-urzadzenia-226/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:20 +0200 Elektronika > PDA/Tablety https://datapremiery.pl/kindle-fire-hd-premiera-urzadzenia-226/ Waga: 395 g
System operacyjny: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)
Wyświetlacz: 7 cali, 1280x800px HD LCD...]]>
[18.10.2012] Motorola Droid Razr Maxx HD https://datapremiery.pl/motorola-droid-razr-maxx-hd-premiera-telefonu-223/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:21 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/motorola-droid-razr-maxx-hd-premiera-telefonu-223/ Waga: 146 g
System operacyjny: Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)
Wyświetlacz: 4,7 cala, 16,777,216 kolorów AMOLED, 1280x720px...]]>
[18.10.2012] Motorola Droid Razr HD https://datapremiery.pl/motorola-droid-razr-hd-premiera-telefonu-222/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:22 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/motorola-droid-razr-hd-premiera-telefonu-222/ Waga: 146 g
System operacyjny: Android 4.0.4 (Ice Cream Sandwich)
Wyświetlacz: 4,7 cala, 16,777,216 kolorów AMOLED, 1280x720px...]]>
[13.11.2012] Google Nexus 4 https://datapremiery.pl/google-nexus-4-premiera-telefonu-232/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:23 +0200 Elektronika > Telefony https://datapremiery.pl/google-nexus-4-premiera-telefonu-232/ Waga: 139 g
System operacyjny: Android 4.2 (Jelly Bean)
Wyświetlacz: 4,7 cala, 1280 x 768px (320 PPI) WXGA IPS...]]>
[13.11.2012] Google Nexus 10 https://datapremiery.pl/google-nexus-10-premiera-urzadzenia-235/ Mon, 17 Jun 2019 00:00:24 +0200 Elektronika > PDA/Tablety https://datapremiery.pl/google-nexus-10-premiera-urzadzenia-235/ Waga: 603 g
System operacyjny: Android 4.2 (Jelly Bean)
Wyświetlacz: 10.055” 2560 x 1600 (300 PPI) WQXGA True RGB Real Stripe PLS...]]>