Premiery - Książki :: Komiksy - DataPremiery.pl http://datapremiery.pl Nadchodzące premiery z kategorii Książki :: Komiksy Sun, 21 Jul 2024 00:15:48 +0200 pl hourly 1 [30.07.2024] Frank Herbert - Prorok. Diuna. Powieść graficzna. Księga 3 https://datapremiery.pl/frank-herbert-prorok-diuna-powiesc-graficzna-ksiega-3-premiera-komiksu-43104/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:00 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/frank-herbert-prorok-diuna-powiesc-graficzna-ksiega-3-premiera-komiksu-43104/
Paul Atryda został przywódcą Fremenów, lecz świadom jest niebezpieczeństwa wielkiego dżihadu. Lady Jessica wspiera syna, a zarazem próbuje spełnić oczekiwania zgromadzenia żeńskiego,...]]>
[31.07.2024] Jason Aaron - Wielka wojna She-Hulk. Avengers. Tom 9 https://datapremiery.pl/jason-aaron-wielka-wojna-she-hulk-avengers-tom-9-premiera-komiksu-43307/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:01 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/jason-aaron-wielka-wojna-she-hulk-avengers-tom-9-premiera-komiksu-43307/
Źle się dzieje na planecie Ziemia. She-Hulk została uznana za globalne zagrożenie, a najpotężniejsi rosyjscy bohaterowie z Zimowej Gwardii planują ją porwać i postawić przed sądem. Co gorsza, Jen...]]>
[31.07.2024] Mark Millar - Marvel Knights. Spider-Man. Tom 1 https://datapremiery.pl/mark-millar-marvel-knights-spider-man-tom-1-premiera-komiksu-43303/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:02 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/mark-millar-marvel-knights-spider-man-tom-1-premiera-komiksu-43303/ [31.07.2024] Cavan Scott - Bitwa o Moc. Star Wars. Wielka Republika. Faza II. Tom 2 https://datapremiery.pl/cavan-scott-bitwa-o-moc-star-wars-wielka-republika-faza-ii-tom-2-premiera-komiksu-43312/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:03 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/cavan-scott-bitwa-o-moc-star-wars-wielka-republika-faza-ii-tom-2-premiera-komiksu-43312/ [31.07.2024] Justina Ireland - Sana Starros. Sprawy rodzinne. Star Wars https://datapremiery.pl/justina-ireland-sana-starros-sprawy-rodzinne-star-wars-premiera-komiksu-43306/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:04 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/justina-ireland-sana-starros-sprawy-rodzinne-star-wars-premiera-komiksu-43306/ [31.07.2024] Carbone - Wróżkowy balsam. Strażniczka Małych Ludzi. Tom 1 https://datapremiery.pl/carbone-wrozkowy-balsam-strazniczka-malych-ludzi-tom-1-premiera-komiksu-43341/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:05 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/carbone-wrozkowy-balsam-strazniczka-malych-ludzi-tom-1-premiera-komiksu-43341/ [31.07.2024] Warren Ellis - Thunderbolts https://datapremiery.pl/warren-ellis-thunderbolts-premiera-komiksu-43302/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:06 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/warren-ellis-thunderbolts-premiera-komiksu-43302/ [31.07.2024] Nicolás Jarry - Derdhra z Bractwa Monety. Świat Akwilonu. Krasnoludy. Tom 7 https://datapremiery.pl/nicolas-jarry-derdhra-z-bractwa-monety-swiat-akwilonu-krasnoludy-tom-7-premiera-komiksu-43444/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:07 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/nicolas-jarry-derdhra-z-bractwa-monety-swiat-akwilonu-krasnoludy-tom-7-premiera-komiksu-43444/ [31.07.2024] G. Willow Wilson - Na jawie. Śnienie. Sandman https://datapremiery.pl/g-willow-wilson-na-jawie-snienie-sandman-premiera-komiksu-43346/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:08 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/g-willow-wilson-na-jawie-snienie-sandman-premiera-komiksu-43346/ Ruin, czyli sen o klęsce i katastrofie, miał być arcydziełem Władcy Snów. Jednak każdy akt stworzenia niesie za sobą nieprzewidziane skutki. Ruin zakochuje się bez pamięci w...]]> [31.07.2024] Isabelle Bottier - Zakończeniem jest śmierć. Agatha Christie https://datapremiery.pl/isabelle-bottier-zakonczeniem-jest-smierc-agatha-christie-premiera-komiksu-43372/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:09 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/isabelle-bottier-zakonczeniem-jest-smierc-agatha-christie-premiera-komiksu-43372/ [31.07.2024] Paul Jenkins - Hellblazer. Tom 1 https://datapremiery.pl/paul-jenkins-hellblazer-tom-1-premiera-komiksu-43470/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:10 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/paul-jenkins-hellblazer-tom-1-premiera-komiksu-43470/ [31.07.2024] Dana Simpson - Wirtualna nierzeczywistość. Fibi i Jednorożec. Tom 12 https://datapremiery.pl/dana-simpson-wirtualna-nierzeczywistosc-fibi-i-jednorozec-tom-12-premiera-komiksu-43333/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:11 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/dana-simpson-wirtualna-nierzeczywistosc-fibi-i-jednorozec-tom-12-premiera-komiksu-43333/ [31.07.2024] Jason Aaron - Heroes Reborn. Odrodzenie bohaterów. Najpotężniejsi obrońcy Ameryki https://datapremiery.pl/jason-aaron-heroes-reborn-odrodzenie-bohaterow-najpotezniejsi-obroncy-ameryki-premiera-komiksu-43394/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:12 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/jason-aaron-heroes-reborn-odrodzenie-bohaterow-najpotezniejsi-obroncy-ameryki-premiera-komiksu-43394/ [31.07.2024] Bill Willingham - Jack z Baśni. Tom 3 https://datapremiery.pl/bill-willingham-jack-z-basni-tom-3-premiera-komiksu-43313/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:13 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/bill-willingham-jack-z-basni-tom-3-premiera-komiksu-43313/
 Po opuszczeniu...]]>
[14.08.2024] Bedu - Smocza krew https://datapremiery.pl/bedu-smocza-krew-premiera-komiksu-43538/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:14 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/bedu-smocza-krew-premiera-komiksu-43538/ Na wyżynach Ergwadu umiera król Arthmel. Opuszczony tron próbuje przejąć brutalny książę Oghor. Boi się, że zostanie usunięty przez swoją siostrę, księżniczkę Helię, dlatego pod byle pretekstem wpędza ją do więzienia....]]> [14.08.2024] Alain Delon - Smerf Bohater. Smerfy https://datapremiery.pl/alain-delon-smerf-bohater-smerfy-premiera-komiksu-43565/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:15 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/alain-delon-smerf-bohater-smerfy-premiera-komiksu-43565/
Smerfy znajdują starą książkę opisującą przygody Smerfa Bohatera, który przemierzył pół świata i dokonał wielkich czynów. Postanawiają wystawić o nim...]]>
[14.08.2024] Nick Spencer - Porwana sieć. Amazing Spider-Man. Tom 12 https://datapremiery.pl/nick-spencer-porwana-siec-amazing-spider-man-tom-12-premiera-komiksu-43584/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:16 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/nick-spencer-porwana-siec-amazing-spider-man-tom-12-premiera-komiksu-43584/ Co prawda Norman Osborn i Wilson Fisk wspólnie pojmali Kindereda, ale czy im obu przyświeca ten sam cel? I czy mogą sobie nawzajem zaufać? Chyba trudno o mniej dobraną parę… Tymczasem grzechy wchłonięte przez Zjadacza Grzechów...]]> [14.08.2024] Tristan Roulot - Dzieci Kamienia. Las Czasu. Tom 1 https://datapremiery.pl/tristan-roulot-dzieci-kamienia-las-czasu-tom-1-premiera-komiksu-43573/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:17 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/tristan-roulot-dzieci-kamienia-las-czasu-tom-1-premiera-komiksu-43573/
W sercu pradawnego lasu istnieje miasto zamieszkane przez dzieci, które są chronione mocą alchemicznego Kamienia przed skutkami upływu...]]>
[28.08.2024] Herge - Przygody Tintina. Tom 5 https://datapremiery.pl/herge-przygody-tintina-tom-5-premiera-komiksu-43564/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:18 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/herge-przygody-tintina-tom-5-premiera-komiksu-43564/ [28.08.2024] J. Michael Straczynski - Amazing Spider-Man. Tom 4 https://datapremiery.pl/j-michael-straczynski-amazing-spider-man-tom-4-premiera-komiksu-43562/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:19 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/j-michael-straczynski-amazing-spider-man-tom-4-premiera-komiksu-43562/ Dom cioci May spłonął. Dlatego na zaproszenie Tony’ego Starka wspólnie z Peterem i MJ przenoszą się do wieży Avengers. Czy jednak dla nich – jak dla innych...]]> [28.08.2024] Rodney Barnes - Wszystko albo nic. Star Wars. Lando https://datapremiery.pl/rodney-barnes-wszystko-albo-nic-star-wars-lando-premiera-komiksu-43574/ Sun, 21 Jul 2024 00:00:20 +0200 Książki > Komiksy https://datapremiery.pl/rodney-barnes-wszystko-albo-nic-star-wars-lando-premiera-komiksu-43574/