czwartek, 30 marca

Oznaczenie treści
 

Danuta Noszczyńska - Wnuczka wariatki. Carmen

(2023)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
126   183

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2023-02-27
Ocena: 4/5

powieść obyczajowa

Carmen – kobieta rakieta. Harda i butna, odważna i sprytna, zawzięta, silna i bezkompromisowa. Idąca przez życie jak taran nieustanie walcząca z kimś lub o coś. Dziś jest staruszką, emerytowaną milicjantką „z mocno wpisanym w charakter skrzywieniem zawodowym” i autorskimi metodami załatwiania spraw. Ta pozornie nieskomplikowana kobieta, pod tym szczelnym pancerzem pozorów, skrywa i strzeże swoich licznych sekretów z przeszłości.. Dusi w sobie tajemnice swojego dzieciństwa i młodości, swoich życiowych wyborów i ich konsekwencji, motywów działania, zagrywek losu i zezowatego szczęścia w nieszczęściu..

Dziś inaczej widzi i rozumie pewne sprawy i zamierza dobrze wykorzystać szansę, którą niespodziewanie otrzymała od losu..

„Wnuczka wariatki. Carmen” to trzecia, finałowa odsłona pięknego, słodko-gorzkiego cyklu powieści obyczajowych o trzech pokoleniach kobiet. Pierwsza część była poświęcona Poli. Druga jej matce – Alinie. Tu możemy spojrzeć na całą historię oczami Carmen – babci Poli, matki Aliny.

Wszystkie trzy tomy cyklu „Wnuczka wariatki” to pełna humoru, lekka, zwiewna, ale i mądra, poruszająca i skłaniająca do refleksji opowieść idealna na wieczór z książką.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Danuta Noszczyńska - Wnuczka wariatki. Carmen? Kiedy wychodzi Danuta Noszczyńska - Wnuczka wariatki. Carmen?
Data wydania książki zaplanowana została na 23.02.2023. Nowa książka Danuta Noszczyńska z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Danuta Noszczyńska - Wnuczka wariatki. Carmen data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 23 lutego 2023, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie