piątek, 24 września

Oznaczenie treści
 

Daniel Jones - Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
-   -

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2021-05-21
Ocena: 5/5

Modern Love

„Miłość najlepiej widać na przykładach, nie w definicjach”.


„Ludzie listy piszą..” od lat, także do gazet. Kultowa rubryka „Modern Love” w „The New York Times”, jednym z najważniejszych amerykańskich dzienników wychodzących w Nowym Jorku – to zbiór wielu, różnego kalibru, niekiedy poruszających, innym razem zabawnych wynurzeń osób pragnących podzielić się swoimi „miłosnymi” doświadczeniami.

Daniel Jones, redaktor naczelny tej niezwykle popularnej rubryki, w swojej książce „Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa” proponuje nam zbiór opowieści o miłości. Każda z nich jest inna, ale łączy je szczerość i wymowność. Historie te szokują, uczą, bawią i wzruszają do łez. To doświadczenia i refleksje osób w różnym wieku, na innych etapach życia, kobiet i mężczyzn, ludzi o różnej orientacji seksualnej.

Każdy z pewnością znajdzie tu coś dla siebie i o sobie. Niektóre z opowiadań kończą się happy endem, inne wręcz przeciwnie. Niejedna historia mogłaby stać się pomysłem na powieść lub romans. Nic dziwnego, że na podstawie „Modern Love” powstał już jeden sezon popularnego serialu dostępnego na platformie Amazon Prime.

Autor dzieli książkę na rozdziały tematyczne. Na końcu każdego z opowiadań znajduje się krótka notka autora książki dotycząca bohatera opowieści i daty jej opublikowania.

„Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa” to książkowe wydanie najpopularniejszej z rubryk „The New York Times” – Modern Love.

Warto sięgnąć i dać się porwać w wir ludzkich myśli i poznać rożne oblicza i wymiary nowoczesnej miłości.

Polecam💜.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Daniel Jones - Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa? Kiedy wychodzi Daniel Jones - Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa?
Data wydania książki zaplanowana została na 18.05.2021. Nowa książka Daniel Jones z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Daniel Jones - Modern Love. Prawdziwe historie o miłości, stracie i zaczynaniu od nowa data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 18 maja 2021, wtorek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie