czwartek, 30 marca

Oznaczenie treści
 

Dagmara Andryka - Walet

(2023)
Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
105   155

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2023-03-17
Ocena: 5/5

Walet

„Lęk o życie to instynkt, który od pierwszych chwil istnienia pomaga człowiekowi przeżyć”.

Anna Maria Kier powraca.
Była warszawska policjantka, która na zasłużonej emeryturze trochę na własne życzenie, ale głównie przez życiowe zawirowania, wraz ze specjalistką od cyberprzestępczości – założyła agencję detektywistyczną, nie może narzekać na nudę..
Przez jej życie osobiste właśnie przechodzi burza z piorunami. Poddawana od zawsze permanentnej inwigilacji i kontroli przez człowieka, którego darzyła bezwarunkową miłością - kobieta, w końcu stała się gotową, by pewnie i metodycznie zająć się swoimi sprawami. Napędzało ją zbliżanie się do prawdy.  A adrenalina dodawała jej skrzydeł..

Przed Anną również kolejna skomplikowana sprawa zawodowa. Detektywistyczny team będzie miał za zadanie rozszyfrować zagadkę tajemniczych anonimów otrzymywanych przez zięcia jednego z najbogatszych ludzi w Polsce. Początkowo niewinne zlecenie okazuje się wyrafinowaną grą o wysoką stawkę.. dosłownie i w przenośni.

Obdarowana opanowaniem, wiedzą, umiejętnością dedukcji oraz nieprawdopodobną intuicją Anna Maria Kier, wspierana przez bystrych i niezłomnych wspólników, po raz kolejny stanie na wysokości zadania.. choć będzie ją to kosztowała niemało czasu, energii, cierpliwości, maksimum zaangażowania i skupienia no i trochę.. szczęścia..

„Walet” to świetny kryminał obyczajowy. Wątki kryminalne przeplatają się z pokrętnym prywatnym życiem bohaterki. A tu jak w pokerze, nie zawsze popłaca gra w otwarte karty, czasami konieczny jest blef..
Autorka zaciekawia zagadką kryminalną, zwraca uwagę na wiele ważny tematów. Niesie pouczający przekaz o relacjach międzyludzkich, macierzyństwie, sile manipulacji, żądzy pieniądza, ciężarze nienawiści, byciu niewolnikiem własnego kłamstwa, ludziach krzywdzących z uśmiechem na ustach, rzeczach których nie da się zracjonalizować, ludzkich potrzebach i życiowych priorytetach.

„Walet” to finałowa, czwarta po „Królu” i „Asie” i „Damie” odsłona tetralogii "Anna Maria Kier". Każdy kolejny tom to osobna zagadka kryminalna.

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Dagmara Andryka - Walet? Kiedy wychodzi Dagmara Andryka - Walet?
Data wydania książki zaplanowana została na 09.03.2023. Nowa książka Dagmara Andryka z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Dagmara Andryka - Walet data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 9 marca 2023, czwartek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie