wtorek, 21 września

Oznaczenie treści
 

Bella Di Corte - Lupo

(2021)

Bella Di Corte - Machiavellian

Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.5)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
311   478

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2021-07-29
Ocena: 4.5/5

Lupo

"Tylko głupiec nie wierzy w przeznaczenie, w to, że niektóre rzeczy nigdy nie staną się nasze, nieważne jak bardzo walczylibyśmy o nie.”

Bella Di Corte i jej świat to dla mnie coś nowego, innego, ciekawego.. 🔥

Jej najnowsza książka „Lupo” to pierwsza część trzytomowej serii o przygodach rodzin mafijnych z Nowego Jorku. To również wzruszająca i zaskakująca historia miłosna nie z tej ziemi.

Vittorio Lupo Scarpone – obiektywnie piekielnie atrakcyjny włoski mafioso, Książę i Piękniś. Jego tron był wyrzeźbiony ze strachu i ślepego szacunku innych. Zaborczy, drapieżny, niebezpieczny wilk. On nikogo się nie bał i przed nikim nie klękał. W jego świecie to stopień wzajemnych zależności wyznaczał sferę komfortu. Lojalność była tu cenniejsza niż miłość. A wrogów należało znać lepiej niż przyjaciół. W życiu miał jeden cel – zemstę.

Mariposa Flores – piękna młoda kobieta, którą życie potraktowało brutalnie i srogo. Jej domem były ulice Nowego Jorku pełne biedy i ubóstwa, a zarazem przepychu któremu mogła się jedynie przyglądać z za rogu. Choć miała 21 lat dobrze wiedziała, że w życiu nie ma nic za darmo. Wszystko ma swoją cenę. Choć była bezdomną sierotą, zdesperowaną i zagubioną dzieciną w bezdusznym świecie, doskonale zdawała sobie sprawę, że nie warto mieć długów wdzięczności wobec nikogo. Była niczym motyl krucha, bezbronna, niewinna, zachwycająca i niepozorna.

To miał być prosty układ.

Aranżowane małżeństwo.

Coś za coś.

Bez wzniosłych słów i niepotrzebnych oczekiwań.

Warunki określono precyzyjną umową, a jeden z nich, najważniejszy, nie podlegał żadnym negocjacjom. Mariposa nie mogła opuścić swojego Capo (Szefa).

Życie jednak lubi zaskakiwać, kropla drży skałę i tylko krowa nie zmienia poglądów.

„Lupo” to książka, która totalnie odrywa od codzienności i zaprasza do innego świata. Porywa i wciąga bez reszty. To opowieść o miłości, zemście i o tym, że czyny znaczą o wiele więcej niż słowa.

To oryginalna i zaskakująca historia. Kobieca. Chwytająca za serce.

Ja dałam się wkręcić w ten klimat i z pewnością sięgnę po kolejne tomy..

Polecam.

Zalety: wciąjąca, intrygująca, nieodkładalna
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Bella Di Corte - Lupo? Kiedy wychodzi Bella Di Corte - Machiavellian?
Data wydania książki zaplanowana została na 04.08.2021. Nowa książka Bella Di Corte z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Bella Di Corte - Lupo data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 4 sierpnia 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie