środa, 22 września

Oznaczenie treści
 

Ania Malinowska - Plan B

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:
(4.5)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
543   828

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2021-07-21
Ocena: 4.5/5

Plan B

Anka, Karolina i Magda – trzy przyjaciółki, kobiety po czterdziestce, spełnione zawodowo, matki, żony (w tym jedna była żona) i kochanki.. Jako że dawno nie miały okazji celebrować swojej przyjaźni wyłącznie we włanym towarzystwie, postanowiły wykorzystać nadarzającą się okazję i wyjechać razem nad morze. Bez mężów i dzieci (jedna nawet bez bagażu), właściwie bez konkretnego planu. Za to z zapasem napoi wysokoalkoholowych, głowami pełnymi myśli, sercami spragnionymi pokrzepienia i duszami ogarniętymi nadziejami. Rum, martini i wermut to świetni towarzysze do zwierzeń, dyskusji, zabaw i hulanek.

Ich mężowie (w tym jeden już były) nie pozostali dłużni. Męski wypad w zupełnie przeciwnym kierunku został szczegółowo zaplanowany, z uwzględnieniem prognozy pogody i okoliczności przyrody. Może bez bujnej finezji, ale za to logistycznie wydawał się być bez zarzutu. Przynajmniej w teorii…

Czy jeden krótki urlop może wywrócić całe życie do góry nogami?

Czy „to co się stało w Las Vegas, zostaje w Las Vegas”?


„Plan B” to świetnie napisana, kobieca powieść obyczajowa. Niektóre przemyślenia i konkluzje bohaterów łatwo jest przyłożyć do własnego życia.

Autorka zgrabnie łamie stereotypy płci. Pokazuje schematy zachowań par i wzorce ich relacji. Daje do myślenia... trochę o mężczyznach, o feminizmie, o życiu i miłości. Z humorem, z przekorą i groteską.

Książka jest mądrą lekcją o nowoczesnych środkach komunikacji, życiowych remontach i przemeblowaniach, o braniu odpowiedzialności za własne pragnienia. I o tym, że warto mieć czasami plan B. Tak na wszelki wypadek...


Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Ania Malinowska - Plan B? Kiedy wychodzi Ania Malinowska - Plan B?
Data wydania książki zaplanowana została na 14.07.2021. Nowa książka Anna Malinowska z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Ania Malinowska - Plan B data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 14 lipca 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie