sobota, 28 stycznia

Oznaczenie treści
 

Amber Garza - Chcę twojego życia

(2023)
Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
57   88

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2023-01-09
Ocena: 5/5

Thriller psychologiczny

„(…) każdy z nas ma swój kryptonit. Słabość. Obsesję. Coś co potencjalnie mogło nas zniszczyć”.

Kelly Medina – kobieta, która doświadczyła w swoim życiu wiele. Dane jej było upajać się miłością, szczęśliwym macierzyństwem, spokojnym i dostatnim życiem. Od podszewki jednak wiedziała jak smakuje odrzucenie, strata, ból i smutek. Nie raz kosztowała rozpaczy, gniewu i zdrady. Dziś najbardziej doskwiera jej frustracja z powodu wszechogarniającej samotności. Głęboko w sobie urywa też pewną skłonność do zachowań obsesyjnych, prześladowczych, niezdrowych.. Jej dorosły syn wyjechał na studia. Mąż na co dzień pracuje w innym mieście i jest gościem we własnym domu. A najlepsza przyjaciółka wsiąkła w ogarnianie własnego życia.

Kelly oddałaby wszystko, by móc cofnąć się w czasie – dotrzymać złamanych obietnic i zmienić kilka kluczowych życiowych decyzji. Niestety, może już tylko znieczulając się winem, wspominać przeszłość..

Do czasu.

Wszystko zmienia jeden przypadkowy telefon. Kobieta dowiaduje się, że w jej małym miasteczku w Kalifornii, mieszka też inna, dużo młodsza Kelly Medina, która ma kilkumiesięcznego synka i przed sobą całe życie.. Życie, którego tak obsesyjnie pragnie starsza Kelly Medina.

Relacja kobiet przypomina podróż kolejką linową, która niebezpiecznie kołysze się jak głębokim wąwozem mrocznych tajemnic. Napędzają ją niemal wyłącznie emocje. Nietrudno zatem o nieszczęście..

„Chcę twojego życia” to rasowy amerykański thriller psychologiczny – niezwykle emocjonalny, może momentami nieco przewidywalny, ale diabelnie wciągający i obnażający prawdę o ludzkich pragnieniach i słabościach.

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Amber Garza - Chcę twojego życia? Kiedy wychodzi Amber Garza - Chcę twojego życia?
Data wydania książki zaplanowana została na 11.01.2023. Nowa książka Amber Garza z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Amber Garza - Chcę twojego życia data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 11 stycznia 2023, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie