piątek, 27 stycznia

Oznaczenie treści
 

Aldona Reich - Zmiana czasu

(2022)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
424   691

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2023-01-11
Ocena: 5/5

Powieść obyczajowa

„Głupotą jest sądzić, że zawsze i wszystko będzie po naszej myśli. Świat kręcił się długo przed nami i nie zatrzyma się, gdy nas już nie będzie”.

Już się zadomowiłam w tym kameralnym świecie Oli i Jana. Z przyjemnością więc ruszyłam na kolejny spacer ich krętymi ścieżkami.. I choć już by mogło się wydawać, że łączące ich uczucie przeszło wszystkie próby, przed nimi kolejna.. cenna lekcja życia. A wszystko to w świąteczno-noworocznej scenerii przyprószonej śniegiem i osnutej niepokojem..

Olę czeka podróż, która choć budzi obawę, i to nie tylko jej, jest okazją do definitywnego zamknięcia rozdziału „sprzed”, bycia w końcu „ponad to” i życia „tu i teraz”. Ta rozłąka zweryfikuje to, co Ola i Jan uważają za pewne i jednoznaczne.. choć będzie to bolesna i wymagająca próba dla ich relacji..

„Zmiana czasu” to finałowa odsłona losów Jana i Oli. Chwytająca za serce historia, nie tyle o miłości, ale o skomplikowanym procesie złożonym z płomiennych wzlotów i bolesnych upadków, koszmarnych lekcji, dotkliwych zderzeń z rzeczywistością.. O ostrych życiowych zakrętach zdających się być za każdym razem „końcami świata”. O lojalności, oddaniu, oczekiwaniach i rozczarowaniach. Próbach „ogłuchnięcia na ciszę”, latach trwania w zawieszeniu, budowaniu murów i walce z wewnętrznymi demonami. O oczyszczającej roli czasu w życiu. I w końcu, o zrozumieniu, wybaczaniu, zapomnieniu i akceptacji. No i o tym, że „nawet z pozoru przesądzony los może się odmienić”.

Popłynęłam.

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Aldona Reich - Zmiana czasu? Kiedy wychodzi Aldona Reich - Zmiana czasu?
Data wydania książki zaplanowana została na 25.11.2022. Nowa książka Aldona Reich z 2022 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2022 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Aldona Reich - Zmiana czasu data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 25 listopada 2022, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie