środa, 22 września

Oznaczenie treści
 

Agnieszka Lingas-Łoniewska - Gdyby miało nie być jutra

(2021)
Powieść

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Powieść
Ranking:
307   473

Tagi:
[dodaj]
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2021-07-24
Ocena: 5/5

Gdyby miało nie być jutra

"Jesteśmy jak zapałki i zajmujemy się jasnym płomieniem. Radośni. Pełni zapału i ślepej wiary w to, że ten cudowny blask będzie wieczny. I zanim zdążymy się ogrzać… już nas nie ma.”

Błędy młodości się wypacza.. Czy sobie również?

Igor i Milena, kiedyś para szaleńczo zakochanych nastolatków nie widzących świata poza sobą, przekonanych, że ich miłość jest wieczna, święta i niezniszczalna. Obydwojemłodzi, porywczy, w gorącej wodzie kąpani.

Jedno zdarzenie.. nieporozumienie, niedopowiedzenie, rozczarowanie, zdrada, blokada, pseudoprawda…i wielka miłość zamieniła się w wielką nienawiść.

On zbyt zawzięty.

Ona zbyt dumna.

Każde poszłowiec własną drogą. Bez wyjaśnienia. Bez zrozumienia i wybaczenia. Ale zadra w sercach została.

Po dwudziestu latach Igor to jeden z najbardziej znanych wałbrzyskich biznesmenów, ponieudanym małżeństwie samotnie wychowujący dwóch synów kochający ojciec. Z jednejstrony porządny facet, z innej twardy gracz nie wierzący w miłość i wierność i nie zdolny by komukolwiek zaufać.

Milena z kolei, jest cenioną aktorką, celebrytką i gwiazdą. Omotana wizją sławy i rozgłosuosiągnęła wielki sukces, miała też na koncie jedno nieudane małżeństwo i kilka romansów. Z pozoru twarda babka, a tak naprawdę wrażliwa krucha kobieta spragniona miłości, którą kiedyś utraciła, a innej nie chciała.

Gdy po latach życiowe drogi Igora i Mileny się skrzyżowały, wróciły zapomniane myśli, obietnice, marzenia i uczucia. Przyszedł czas, by rozliczyć się z przeszłością, choć oznaczać to będzie obudzenie bolesnych wspomnień – by zrozumieć i może wybaczyć…

„Gdyby miałonie być jutra” to kolejna świetna książka autorki. Powieść obyczajowa o życiowych priorytetach. Pełna emocji. Mądra opowieść o tym, że życie jest krótkie i kruche i gdy dane jest komuś być szczęśliwym choć przez chwilę, to trzeba to szczęście złapać i pielęgnować. Bo gdyby miało nie być jutra, zostaje tylko dzisiaj.

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Agnieszka Lingas-Łoniewska - Gdyby miało nie być jutra? Kiedy wychodzi Agnieszka Lingas-Łoniewska - Gdyby miało nie być jutra?
Data wydania książki zaplanowana została na 28.07.2021. Nowa książka Agnieszka Lingas-Łoniewska z 2021 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2021 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Agnieszka Lingas-Łoniewska - Gdyby miało nie być jutra data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 28 lipca 2021, środa
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie